Gönderen Konu: Oneri ve tavsiyeler  (Okunma sayısı 259 defa)

Wolverin

• Yeni üye
  • *
Oneri ve tavsiyeler
« : 18 Eylül 2021, 19:44:51 »
Merhaba yaklasik bir yildir sac ekimi yapmayi dusunuyorum karar almamda forumun cok yarari oldu forumda emegi gecen herkese tesekkur edeeim. Dokulmem 11 yil once basladi 28 yasindayim 5 yil protez sac kullandim, 3 ay oncr protez sactan kurtulup askere geldim  cok şükür, 3 ay sonrada nasipse serkan aygın da ekim yaptirmeyi düşünüyorum. 3 aydir sebamed sampuan ve 3 aydir minoksil sprey kullaniyorum saclar krndine gelsin diye. bir aydir bioxinin minolsidil  spreyini kullandigimdan beri sac dokulmem basladi. Bende prospar ve solgar biotin kullanmayi dusunmekteyim bu konuda ve ekime uygunluk noltasinda gorusleriniz cok iyi olur karar vermem icin simdiden tesekkurler

Lauri

• Hero Member
Ynt: Oneri ve tavsiyeler
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2021, 20:09:58 »
Ekime karar vermişken minoxile başlamanız yanlış karar olmuş bence. Evet saçları toparlar ama bıraktığınızda balonu patlatmıi olacaksanız. Devamlı kullanmak gerekiyor bu mereti. Ekim merkezinize bir danışabilirsiniz yol göstermeleri açısından.

Proscar, ekim öncesi ve sonrası süreçte ekime pozitif katkı sağlayabilir. Tabi riskleri de var. Bunu da araştırın.

Ekim için uygun olduğunuzu düşünüyorum. Güzel de bir merkez seçmişsiniz bence.

Facebook Twitter Instagram