Gönderen Konu: Sac ekiminin hemen sonrasinda sigara icenler  (Okunma sayısı 713 defa)

oxar

• Jr. Member
  • **
Sac ekiminin hemen sonrasinda sigara icenler
« : 20 Eylül 2021, 00:03:00 »
Sac ekiminin sonrasi hemen sigara kullanmaya devam eden oldumu.devam edipte saclari etkilenen varmi acaba.sigara ictigi halde daclari gayet iyi cikan varmi?.kendimde yeni ekim yaptirdim ve sigarayi kullanmaya devam ediyorum.eger sikinti oldugunu gozlemleyen varsa kullanmayi azalticam

barbaross

• Sr. Member
Ynt: Sac ekiminin hemen sonrasinda sigara icenler
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2021, 18:27:14 »
Bir sürü kişi var dostum zaten sigarayı düzenli içen birisinin pat diye ekim aşamasında bırakması bence ters etki yapabilir onun yerine o süreçte azaltmak daha mantıklı olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2021, 21:10:17 »
Sigara genel olarak sağlığa zararlı bir madde sonuç olarak saçlar kanla beslendiği için nikotin de kana karıştığı için saçlarımız etkileyebilir ama çok ciddi bir sorun yaratmaz genelde ne koz vakalarında sigaradan kaynaklı düşük bir oranı var ne gözleri ya çok düşük bir ihtimal çok ciddi bir ihtimal değil sigara kullanıyorsan da şöyle yapabilirsin biraz daha nikotini düşük sigaralar 1 mg 2 mg yani şahsi tavsiyem bir miligramlık sigaraları geçebilirsin onları kullanırsın çok fazla içmesin ben kendim öyle yapmıştım  hala da aynı şekilde devam ediyorum eskiden yüksek nikotin oranları olan sigaralar tercih ederdim ben şimdi kesiyor yetiyor bir süre sonra alışıyor insan
Global Moderator

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2021, 21:24:27 »
burun ameliyatı, bademcik ameliyatı ve apandisit ameliyatı sonrası narkoz etkisi geçip doktor dışarı çıkmama izin verdiği ilk anda sigara içmeye çıkmıştım. saç ekimi yaptırmadım ama öyle majör bir etkisi olacağını düşünmüyorum diğer tecrübelerime bakarak.

bu arada Hintell başkanın yöntemiyle sigarayı komple bırakan bir kaç arkadaşım oldu vücudun gereksinimini minimize edip bıraktılar.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

oxar

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 20 Eylül 2021, 21:55:35 »
Hintel hocamin soylemini uygulamaya basliyacagim.tesekkurler yorumlariniz icin

Facebook Twitter Instagram