Gönderen Konu: Saç ekimi icin uygun muyum?  (Okunma sayısı 636 defa)

Halil ?brahim Çelik

• Yeni üye
  • *
  • Medpoint saç ekimi
Saç ekimi icin uygun muyum?
« : 22 Eylül 2021, 09:59:05 »
Herkese merhaba burayı yeni keşfettim. Suan protez saç kullanıyorum ve artık sıkıldım saç ektirmeye düşünüyorum. Sizce uygun muyum? Yaşım 28. Yaklaşık 3 yıldır protez kullanıyorum keske ilk başta saç ektirseydim protez iyice döktü saçımı.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Saç ekimi icin uygun muyum?
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2021, 10:44:32 »
Uygunsunuz. Donör alanı iyi görünüyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2021, 10:49:36 »
 tepedekileri ilaçla koru .çünki tepede doğal doneri yakalamak için 2 kat greft gider olanı koru kalanı aralara ektirirsin sakal en iyi tepenin ağalı doğru olan yerini kapar geri kalan yerleri belli seanslara bolerek genel bir ekim olabilir donor gür çünki
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Halil ?brahim Çelik

• Yeni üye
  • *
  • Medpoint saç ekimi
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2021, 12:23:08 »
İlaci suan mu kullanmalıyım yoksa ekim sonrası mi? Bir de son cümlenizi anlamadım sakal kısmında ne demek istediniz acaba. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint saç ekim merkezi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2021, 14:20:14 »
selamlar saç ekimine uygunsunuz ama 2 ekim gerekli öncelik olarak çizdiğim ön çizgi ve ekim planlamasını değerlendirmenizi gittiğiniz merkeze göstermenizi öneririm
donör güzel duruyor güzel kaliteli bir merkez seçilirse iyi sonuç alırsınız donör bölgenizde güzel kullanılmalı
Global Moderator

Halil ?brahim Çelik

• Yeni üye
  • *
  • Medpoint saç ekimi
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2021, 16:36:48 »
Çizdiğiniz alanda alın bölgesi çok yukarda kalıyor. Daha aşağıdan başlamak daha gerekmez mi?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2021, 16:42:33 »
 rica ederim ilaca ne kadar erken baslarsan o kadar iyi şu an kullanırsan donorunde daha zenginleşir.sakalındanda alınıp ektiren çok var.cene altındaki gereksiz sakallar alınır tepenin arkaya doğru olan kısmına konur.tepenin en zirvesinin donore doğru olan alanda ekilir onlar orda guzel kapatıcılık sağlar tepeyede ekilir ayrıca
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2021, 16:43:41 »
Çizdiğiniz alanda alın bölgesi çok yukarda kalıyor. Daha aşağıdan başlamak daha gerekmez mi?

merak etmeyin gayet yerınde bir çizgi
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2021, 17:45:19 »

Sizin açıklığınız çok fazla, bu yüzden güzel bir planlama yapmış admin. Saç ekiminde protez saç yoğunluğu, ana saç sıklığına ulaşamayacağınız için ne kadar geriden başlanırsa o kadar ekim alanında yoğun bir görüntü elde etmiş olursunuz. Farkındaysanız şakak bölümünü de dar tutmuş admin. Alım yapılacak donör alanı da sınırsız değil maalesef kısıtlı.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Halil ?brahim Çelik

• Yeni üye
  • *
  • Medpoint saç ekimi
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2021, 21:20:42 »
rica ederim ilaca ne kadar erken baslarsan o kadar iyi şu an kullanırsan donorunde daha zenginleşir.sakalındanda alınıp ektiren çok var.cene altındaki gereksiz sakallar alınır tepenin arkaya doğru olan kısmına konur.tepenin en zirvesinin donore doğru olan alanda ekilir onlar orda guzel kapatıcılık sağlar tepeyede ekilir ayrıca

İlac olarak ne öneriyorsunuz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 22 Eylül 2021, 21:22:59 »
 finasterid iç.fda onaylı ama genelde kullananlar yan etki gordum deyip bırakıyor.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Eylül 2021, 21:54:58 »
Saç protezi dökmez sacı...elinizle koparsaniz...saçınızı aylarca yikamasaniz yine dökülmez..GENETİK DÖKULMENİZ YOKSA...ne dokulecekse o dökülür...sokakta yatan adamlar var saçları su görmüyor...örmüş saçı sopa gibi...dökülme yok...profösor var ayakkabı fırçası gibi saç var ...Adam çöpçü kafa havaalani gibi...Yani olay GENETİK...Ekime uygunsunuz bana göre ama tamamen arka da kapanır mı...sizi ne kadar mutlu eder orası sizin beklentinize bağlı ..Ayrıca yaşınız küçük dökülme hızlı devam eder 35 li yaşlara kadar...benim size tavsiyem madem bir kere bulasmissiniz bu protez işine devam edin 35 yaşına kadar ondan sonra kalanlara bakın ve bir yol haritasi cizin kendinize...

Seneca

• Full Member
« Yanıtla #12 : 23 Eylül 2021, 00:48:49 »
Saç protezi dökmez sacı...elinizle koparsaniz...saçınızı aylarca yikamasaniz yine dökülmez..GENETİK DÖKULMENİZ YOKSA...ne dokulecekse o dökülür...sokakta yatan adamlar var saçları su görmüyor...örmüş saçı sopa gibi...dökülme yok...profösor var ayakkabı fırçası gibi saç var ...Adam çöpçü kafa havaalani gibi...Yani olay GENETİK...Ekime uygunsunuz bana göre ama tamamen arka da kapanır mı...sizi ne kadar mutlu eder orası sizin beklentinize bağlı ..Ayrıca yaşınız küçük dökülme hızlı devam eder 35 li yaşlara kadar...benim size tavsiyem madem bir kere bulasmissiniz bu protez işine devam edin 35 yaşına kadar ondan sonra kalanlara bakın ve bir yol haritasi cizin kendinize...

dökülme hızına etkisi var.
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #13 : 23 Eylül 2021, 02:43:18 »
 Abi alın yukarda kalıyor demişsin de açıklık baya fazla biraz altı demek fazladan 600-1000 arası gref demek , bence riske atma hittel başkanın çizdiği yer güzel bence biraz aşağısını  illa istiyorsan Asuman hanıma bi fotoğraf at buna benzer açıklıklarda güzel başarılı ekimleri var bi bak istersen.

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #14 : 23 Eylül 2021, 14:10:37 »
Abi alın yukarda kalıyor demişsin de açıklık baya fazla biraz altı demek fazladan 600-1000 arası gref demek , bence riske atma hittel başkanın çizdiği yer güzel bence biraz aşağısını  illa istiyorsan Asuman hanıma bi fotoğraf at buna benzer açıklıklarda güzel başarılı ekimleri var bi bak istersen.

Sana katiliyorum hocam

Facebook Twitter Instagram