Gönderen Konu: Saç ekimi için uygun muyum?  (Okunma sayısı 1708 defa)

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
Saç ekimi için uygun muyum?
« : 15 Ocak 2022, 15:12:44 »
Herkese merhaba yaşım 36. Resimlerde de görüleceği üzere açıklık çok fazla donör alanı kısıtlı 2 ve üstü ekim işini donör kaldırır mı sizce saç ektirmeli miyim? Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

patmizeycek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi için uygun muyum?
« Yanıtla #1 : 17 Ocak 2022, 16:30:14 »
Saç analizi ve detaylı muayeneden gecmeniz lazım. Donör alan kısıtlı ekim alanı geniş tek seansta kapanmaz ve sımsıkı bir ekiminiz olmaz.Sac ekim uzmanlarıyla görüsüp size yönelik tedavi ve ekim planlanmasını isteyin.Bilgi almak için bana geri donus yapabilirsiniz

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2022, 10:10:31 »
Cevabınız için teşekkür ederim tek seansta kapanmayacağının farkındayım 2 belki 3 seans en az 8 ay arayla sımsıkı olmasa da tatmin edici bir sonuç alır mıyım ? gerçi bu sorudan önce asıl merak ettiğim donör alanı kaldırır mı? ya da bu saç ekim işine hiç bulaşma saçları kazıt gitsin mi demeliyim kendime

patmizeycek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2022, 10:32:11 »
3 seansi kaldirmayabilir donor bölge 1. Seans maksimum çalışıp ön acikligi kapatalim ikinci seans icin bir sene dinlensin donor bolge sakal sac gireriz. Tabiki bu surede prpleriniz duzenli yaptirin ve tedavilerinin tam kullanin.Tatmin edici sonuc alirsiniz.Onemli olan iyi ellerde yapilmasi.Kotu bir yerde yaptirdiginiz surece tatmin olmazsiniz.İsterseniz mesaj atin ozelden size dönüş yapayim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2022, 21:46:29 »
 önden ortanın az arkasına kadar ektirirsin gorunusun değişir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2022, 10:15:08 »
İkinci bir ekim vertex bölgesine olur mu? donör alanı kısıtlı ama saç analizi yaptırdığımda donörde saçlar sık ve saç kalınlığı iyi demişlerdi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 04 Mart 2022, 14:15:33 »
 sakal destekli olur .tepeye çok greft harcanır öndeki aynı yeri tepede düşün 2 kata yakın greft gider.orda doğal döner oyle sağlanıyor .seyrek kalır tepe
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Magrur Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 04 Mart 2022, 14:32:54 »
2. ekimi kesinlikle düşünüyorum dediğiniz gibi sakal destekli olur olursada seyrek olması şu an ki görüntüden daha iyi olur fixdeep ile kapatırız artık. Emekli kel yeni konu açtım bir göz atarsan sevinirim

Facebook Twitter Instagram