Gönderen Konu: İlk Muayeneye Kısa veya Uzun Saç Tıraşıyla Gitmek Fark Eder Mi?  (Okunma sayısı 583 defa)

burakmert

• Yeni üye
  • *
Selamlar. Saç ektirme niyetindeyim ve önümüzdeki günlerde bir saç ekim merkezini başvurarak muayene olmak, görüş almak istiyorum.

Bu ilk muayeneye giderken, öncesinde saçlarımı makinayla 5 numara yapsam daha iyi olur diye düşünüyorum kendimce. O şekildeyken saçtaki dökük bölgeler çok daha net görülür ve daha net bir tespit yapılabilir diye düşündüm. Çünkü saç uzunken bazı bölgeler kamufle olabiliyor.

Muayene esnasında o an saçın uzunluğunun ne şekilde olduğu önem arz eder mi, ne dersiniz?

Münir

• Sr. Member
Kısa olması daha iyi ,uzunken ekim merkezleri genelde yanılıp olumlu konuşabiliyorlar.Forumdada özellikle kısa iken farklı uzun iken farklı yorumlar gelebiliyor.Gerçeklerle yüzleşmek istiyorsan kısaltıp gitmek bence daha iyi olur  :)

explosen

• Hero Member
hayır uzun haliyle git dönor bolgenın alım yapılınca nasıl durucağı uzayınca bir fikirleri olur daha net olur
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

emekli kel

• Hero Member
 onlar bakınca anlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Seneca

• Full Member
ne çok kısa ne çok uzun.
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

Leonidas

• Hero Member
Aşırı uzun olmadıkça sorun yok hocam çok da kısa kesmene gerek yok.

Facebook Twitter Instagram