Gönderen Konu: %10 minoxidil  (Okunma sayısı 1048 defa)

siyabentqxqx

• Sr. Member
%10 minoxidil
« : 30 Eylül 2021, 19:19:37 »
hami hocanin recetesi icin bir cok eczane gezdim hicbir yerde hammadeleri yok  en son bir eczane onerdiler majistralda cok iyi dediler gittim onlarada tamami yok ama bana kendi majistr urunlerinde. bahsetti icind ebirkac madde ve %10 luk minoxidil var eczaci arkadaslarimin urunuymus 200 tlfiyati var 100 ml bir sure sonra seyreltip kulanabilecegimis oyledi yani hafta bir ikiye kadar dusurebilecegimi eczacinin cok yarar gördüğünü soyledi ne dusunuyorsunuz denemeliyim

Cardozoo

• Hero Member
Ynt: %10 minoxidil
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2021, 19:46:27 »
%5'ten yukarısı kalp çarpıntısını çok artırıyor diye biliyorum
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2021, 20:03:40 »
Kalp çarpıntısı yapmıyo kalbimde üfürüm var ve biküsbit kapak rahatsızlığım var %7 de kullandım %10 da kullandım dermatoller ya da dermastamp ile kanatmadığım sürece kalp çarpıntısı olmadı.Bende kalp sorunu varken çarpıntı olmuyorsa sizde hiç olmaz yinede doktora danışın %5 in yukarısı çarpıntı yapar cart curt kulaktan dolma laflarla insanların aklını bulandırmayın ben tecrübemi söylüyorum yinede bir doktora danışın

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2021, 20:12:33 »
Bir ürünün içerisindeki %'lik ham maddenin artması aynı doğrultuda etkinliğinin artması ile sonuçlanmayabilir.Optimum oran hesaplanır ona göre ayarlanır ve içerisine konur.Örneğin %3'de yakalanan başarı %7'ye çıkartıldığında ters tepebiliyor.Bunu en net procapilde görebilirsiniz.Klinik çalışmalarda %3'ün az, %7'nin ise değişiklik yapmadığı tespit edilmiş.Adamlar bunu baz alarak %5 formülde piyasa sürdü.Bir başka örnekte finansteridden verebilirim.0.20 mg ile 1mg arasında neredeyse fark tespit edilemiyor.Sadece yarılama ömrü uzuyor.Minoxidilin fazlası bünyeden bünyeye farklılık göstermekle beraber kalp çarpıntısı yapması muhtemel.Gerek olduğunu sanmıyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2021, 21:53:42 »
Kalp çarpıntısı yapmıyo kalbimde üfürüm var ve biküsbit kapak rahatsızlığım var %7 de kullandım %10 da kullandım dermatoller ya da dermastamp ile kanatmadığım sürece kalp çarpıntısı olmadı.Bende kalp sorunu varken çarpıntı olmuyorsa sizde hiç olmaz yinede doktora danışın %5 in yukarısı çarpıntı yapar cart curt kulaktan dolma laflarla insanların aklını bulandırmayın ben tecrübemi söylüyorum yinede bir doktora danışın
  nasil bir etki aldın peki %10 da

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2021, 21:55:28 »
Bir ürünün içerisindeki %'lik ham maddenin artması aynı doğrultuda etkinliğinin artması ile sonuçlanmayabilir.Optimum oran hesaplanır ona göre ayarlanır ve içerisine konur.Örneğin %3'de yakalanan başarı %7'ye çıkartıldığında ters tepebiliyor.Bunu en net procapilde görebilirsiniz.Klinik çalışmalarda %3'ün az, %7'nin ise değişiklik yapmadığı tespit edilmiş.Adamlar bunu baz alarak %5 formülde piyasa sürdü.Bir başka örnekte finansteridden verebilirim.0.20 mg ile 1mg arasında neredeyse fark tespit edilemiyor.Sadece yarılama ömrü uzuyor.Minoxidilin fazlası bünyeden bünyeye farklılık göstermekle beraber kalp çarpıntısı yapması muhtemel.Gerek olduğunu sanmıyorum.
haklısın hatta şöyle bir söz var zehir ve panzehir arasindaki tek fark dozudur ama eczaci urunden cok iyi sonuclar alindigini soyledi icindeki diger maddelerle normal minoxil gibi surekli kullanim oraninin daha az olduğunu söyledi

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2021, 00:15:42 »
  nasil bir etki aldın peki %10 da
%10 kullandığım dönemler saçlarım avuç avuç döküldü baya korktum bıraktım kürü %5 e geri döndüm şuan %5 lik alopexy minoxla %7 lik kürü dönüşümlü kullanıyorum

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2021, 01:13:42 »
%10 kullandığım dönemler saçlarım avuç avuç döküldü baya korktum bıraktım kürü %5 e geri döndüm şuan %5 lik alopexy minoxla %7 lik kürü dönüşümlü kullanıyorum
halla halla korktum simdi baslamasammı bilemiyorum ki

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2021, 12:33:11 »

minoxil forte kullandın mı kardeşim yoksa direkt alopexy mi kullanmaya başladın?
 arada fark mı kullandıysan ikisini de?
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Ekim 2021, 12:48:17 »
Redditte sakal cikartmak icin de minoxil kullaniyolar Yuzde 10 15 gibi. Adamların elleri maymuna donmus full kil olmus. Ama onlar ekstra oral de kullaniyolar galiba.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 01 Ekim 2021, 20:31:13 »
minoxil forte kullandın mı kardeşim yoksa direkt alopexy mi kullanmaya başladın?
 arada fark mı kullandıysan ikisini de?
Kullandım abi ama kepeklenme kaşıntı yaptı alopexy de böyle bi şey görmedim gayet iyi

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Ekim 2021, 21:22:44 »
Kullandım abi ama kepeklenme kaşıntı yaptı alopexy de böyle bi şey görmedim gayet iyi

Ben de ona geçmeyi düşünüyorum nereden tedarik ediyorsun n11 den filan mi
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 01 Ekim 2021, 21:56:00 »
Ben de ona geçmeyi düşünüyorum nereden tedarik ediyorsun n11 den filan mi
2 sefer internetten aldım sonra eczaneden almaya başladım

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 01 Ekim 2021, 22:24:57 »
2 sefer internetten aldım sonra eczaneden almaya başladım

Teşekkürler kardeşim ben de eczaneden tedarik edeyim
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram