Gönderen Konu: Sac Ekimi için beklemeli miyim ? / Şakak saç ekimi  (Okunma sayısı 604 defa)

alitekinbas

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, 27 Yaşındayım. 10 yıldır saçlarım şakaklardan incele incele açılıyor. Şu anki görüntü bu. Uygun bir kesimle açık kısımları kapatabiliyorum. Saçıma çok şekil veren birisi değilim fakat şakak açıklığını son zamanlarda dert etmeye başladım. Dökülme yavaş seyirde devam ediyor. Yani 3-4 sene önce de hemen hemen aynı çizgi sayılır. Genetik olarak dayıma (36 yas)benziyorum fakat onun durumu benden daha iyi diyebilirim. Ben 36 olduğumda onunkine oranla çok daha fazla açıklık olur.

Ön çizgimi çok aşağı çekmek istemiyorum. Az biraz açıkları kapatsam yeterli. Sizce saçlarım ekim için uygun mu? Ektirmeli miyim?

Maddi açıdan sıkıntım yok. Bugün ekim yaptırıp 3-4 sene sonra daha da açılırsa 2. Bi ekim bile yaptırabilirim. 2-3 ay sonra öğretmen olarak atanma ihtimalim var, ilerleyen zamanlarda pek vakit bulamam diye hazır boşluğum varken saç ekimi gerçekleştirmek istiyorum. Var olan saçlarımı korumak için ilaç falan kullanmıyorum, sadece dert etmeyip stresten uzak durmaya çalışıyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac Ekimi için beklemeli miyim ? / Şakak saç ekimi
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2021, 13:55:55 »
Asmed Dr koray Erdoğan ya da dr keser
Tercih etmeni öneririm yok dersen biraz daha bekle derim.
Global Moderator

alitekinbas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2021, 14:19:24 »
Asmed Dr koray Erdoğan ya da dr keser
Tercih etmeni öneririm yok dersen biraz daha bekle derim.

Maddiyatı düşünmüyorum derken benim aklımdan geçenler 5-10 bin tl arası idi. Peki neden bekle dediniz, biraz açabilir misiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2021, 15:11:34 »
Maddiyatı düşünmüyorum derken benim aklımdan geçenler 5-10 bin tl arası idi. Peki neden bekle dediniz, biraz açabilir misiniz?

:)) o zaman düşünmüyorum dememeliydin

saçların çok kötü durumda değil o yüzden ekime daha uygun olacaktır zamanla beklemende fayda var yaşında genç
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram