Gönderen Konu: Yaş 20 Avodart-Xpecia-Minoxidil  (Okunma sayısı 1631 defa)

timucinn

• Yeni üye
  • *
Yaş 20 Avodart-Xpecia-Minoxidil
« : 15 Ekim 2021, 12:35:52 »
Öncelikle selamın aleyküm, yaklaşık 10 gündür günde 0.5mg dut, sabah akşam xpecia, akşamları 10 fıs minoxidil,
Alpecin black edition şampuan, 2 güne 1 ketoral şampuan kullanmaktayım. Saç dökülmesinde bi yavaşlama görmedim sanki daha çok dökmeye başladı gibi. Sebebi nedir biraz zamanmı tanımalıyım?

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Yaş 20 Avodart-Xpecia-Minoxidil
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2021, 13:05:03 »
Genellikle 3 gün içinde etki eder tedaviyi bırakın.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2021, 18:08:40 »
Minoxidil dökülecek olan saçların süresini 21 günden 1 haftaya düşürür ve yerine daha güçlüsünü çıkarır. Finas denedin mi dutastan önce?
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2021, 18:48:10 »
Yaşınıza göre çok ağır ilaçlara başlamışsınız. Hele bu yaşta dutasterid iyi değil. Eğer illa ilaca başlayacaksanız finasteride başlayın. Günlük propecia/4 almanı tavsiye ederim.
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

timucinn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2021, 19:05:25 »
Yaşınıza göre çok ağır ilaçlara başlamışsınız. Hele bu yaşta dutasterid iyi değil. Eğer illa ilaca başlayacaksanız finasteride başlayın. Günlük propecia/4 almanı tavsiye ederim.

Hocam aşırı bir dökülme ile karşılaştım 1.5 sene içerisinde nerdeyse ön taraf komple açıldı keşke bu forumla daha önce karşılaşsaydım ona göre davranabilirdim. Çok düşündüm taşındım yapacak birşeyin kalmadığını fark edince direkt olabilecek en net sonucu verebilen tedaviye başladım. Belki yaşımın gereği güzel bir sonuç elde edebilirim. Nasipse ayın 20sinde düğünümüz var ondan sonra zaten saçlarımı 3 numara yapıp dermaroller başlayacağım.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Ekim 2021, 00:19:06 »
hocam sağlıklı bı ilerleme istersen bol bol masaj yap ihmal etme

şampuan olarak ben ekim den sonra verdikleri bitince sebamed saç dökülmesine karşı olanı kullandım koray erdoğan öneriyordu deneyim dedim 2 3 dakkaa saçda beklet  xpecia dışında senın hormonlarını etkilicek işlere girme fib dut gibi bu xpecia masaj sebamed ile ben fayda gördüm şakaklarımda ve vertexde 33 umden sonra tuylenme arttı bazı noktolarda ama 7 8 aydır masaj yapıyorum aklıma estikçe bazen düzenli olarak deriye bu yönde videolarda var bu şekilde ilerle derim
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

timucinn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2021, 18:31:45 »
hocam sağlıklı bı ilerleme istersen bol bol masaj yap ihmal etme

şampuan olarak ben ekim den sonra verdikleri bitince sebamed saç dökülmesine karşı olanı kullandım koray erdoğan öneriyordu deneyim dedim 2 3 dakkaa saçda beklet  xpecia dışında senın hormonlarını etkilicek işlere girme fib dut gibi bu xpecia masaj sebamed ile ben fayda gördüm şakaklarımda ve vertexde 33 umden sonra tuylenme arttı bazı noktolarda ama 7 8 aydır masaj yapıyorum aklıma estikçe bazen düzenli olarak deriye bu yönde videolarda var bu şekilde ilerle derim

Bu şekilde başladım bakalım 2-3 ay devam etmeyi düşünüyorum. Yan etkileri zaten biliyorum bile bile kullanıyorum ilaçları. Teşekkürler

timucinn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2021, 18:05:31 »
Bugün itibariyle haftada bir 0.5mm dermaroller kullanımına başlıyorum. Gelişmeleri paylaşacağım.

timucinn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 24 Ekim 2021, 15:57:26 »
Kullanmaya devam etmekteyim dökülmeler halen mevcut.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 24 Ekim 2021, 17:02:14 »
Kullan kardeşim kullan ben şahsen bu yaşta kullanmanı tavsiye ederim. Kullan ki bizlerde tecrübe edelim ne gibi yan etkiler yaşayacaksın para versen kullandıramazsın çoğu insana şu ilacı sen bedavaya yapıyorsun tebrik ediyorum seni.

HTK

• Full Member
« Yanıtla #10 : 24 Ekim 2021, 17:19:35 »
Kelliğe savaş ilanıdır bu ya :D
Günde sabah akşam xpecia dut min oh oh daha?
Yan etkiler için şimdiden geçmiş olsun :)
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 24 Ekim 2021, 17:33:15 »
Kelliğe savaş ilanıdır bu ya :D
Günde sabah akşam xpecia dut min oh oh daha?
Yan etkiler için şimdiden geçmiş olsun :)
Sadece kelliğe karşı savaş olduğunu sanmıyorum :D
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

timucinn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Ekim 2021, 17:47:11 »
Yanlış anlamayın beni libido kaydı 0 sürekli bir sertlik hali bile mevcut. Belki abartıldığı kadar yan etkileri bende göstermemektedir.

HTK

• Full Member
« Yanıtla #13 : 24 Ekim 2021, 18:17:43 »
Bu işler zaman alır öyle birkaç günde ya da haftada pek bir sonuç beklememek lazım ideal süre min 6 ay ancak finasterid denemeden direkt dut denemen ilginç yan etkileri 10 kat daha fazla fine göre. İlk günlerde sorun olmaz tabiki nasıl ilk günlerde bir etkisi olmuyorsa. Bence bunca ağır şeylere girişmişsin tavsiyem doktor kontrolünde devam et madem.
Bir de minox biraz kullandıktan sonra bırakınca eskisinden daha beter yapıyor ya sürekli kullan ya da acilen bırak.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

timucinn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 24 Ekim 2021, 19:08:07 »
Bu işler zaman alır öyle birkaç günde ya da haftada pek bir sonuç beklememek lazım ideal süre min 6 ay ancak finasterid denemeden direkt dut denemen ilginç yan etkileri 10 kat daha fazla fine göre. İlk günlerde sorun olmaz tabiki nasıl ilk günlerde bir etkisi olmuyorsa. Bence bunca ağır şeylere girişmişsin tavsiyem doktor kontrolünde devam et madem.
Bir de minox biraz kullandıktan sonra bırakınca eskisinden daha beter yapıyor ya sürekli kullan ya da acilen bırak.

Bende ayda bir özel hastanede doktor kontrolüne çıkmayı düşünüyorum. Minoxun çıkardığı minoxundur bu doğru evet. Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram