Gönderen Konu: Hairforte sprey hakkında  (Okunma sayısı 2138 defa)

hm

• Yeni üye
  • *
Hairforte sprey hakkında
« : 19 Ekim 2021, 10:57:54 »
Arkadaşlar merhaba 16 Ekim tarihinden bu yana cildiye doktorumun tavsiyesiyle hairforte sprey ve AGA E isimli takviye ilacı kullanmaya başladım hairforte spreyi dökülmenin sadece dökülmenin yoğun olduğu tepe bölgesine mi yoksa saçın her tarafına mı uygulamam gerek donör bölgemde ince saçlar olduğu için oraya kullandım şu zamana kadar birde doktorum akşam kullan 1 kere dedi ama kutuda günde 2 kullanın yazıyor

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hairforte sprey hakkında
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2021, 13:07:48 »
kafanda saç dökülmen olan her alana hair forte spreyi kullanabilirsin.bu konuda sadece dozaja dikkat et yeterli.procapilin bilinen bir yan etkisi yok ama genede dozaj konusuna dikkat et.benimde bildiğim hair forte sabah akşam kullanılır ama doktorun sadece akşamları kullan dediğine göre bir bildiği vardır heralde.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2021, 18:13:21 »
Hairforte sprey, içeriğindeki Procapil ve diğer etken maddeler sayesinde saç köklerine direkt etki edttiğini idda ediyor  saç oluşumunu engelleyen ve kökleri sarmış olan DHT'nin etkisini azaltıığını da biliyoruz tabi ne kadar etkili o tartışılır
Global Moderator

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2021, 18:30:58 »
Procapil içerikli spreylerin her türlüsünü kullandım, Minoxidil etkisini vermesini  bekleme fakat bu tür spreylerin içeriğinde bir çok farklı saç için önemli extrelerde var. Saw palmento vitamin biotin vb. Bende yeni ekim yaptırdım farklı bir firmanın ürününü kullanıcam bakalom etkisi nasıl olucak.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2021, 18:55:33 »
zamanında hair forte kullandım doğru dürüst bir işe yaradığını söyleyemem .Yalnız benimle aynı dönem hair forte başlayan arkadaşım dermaroller sonrası uyguluyordu gayette güzel sonuç aldı.
bence hair forte gibi procapil içeren spreyler saç derisine tam nüfus etmiyor.dermaroller ile beraber kullanılırsa daha güzel sonuç verebilir diye düşünüyorum.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2021, 23:06:52 »
evet münir arkadaşımız doğru söylüyor procapil içeren spreyler dermarollerla çok iyi sonuçlar verebiliyor,en basit örneği mavi serum çoğunun içerisinde procapil var ve dermaroller ile iyi sonuç veriyor.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2021, 02:58:24 »
Arkadaslar hair forte spreyin kalp carpintisi yapabildifi dogrumu ? Bende panik atak olduğundan etkiler mi sizce ? Birde birakinca daha fazlasi dokulur mu minoxil gibi, bilen varsa yazabilir mi
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2021, 18:50:37 »
hairforte gram işe yaramayan bir üründü 2 yıl kullandım ve sürekli geriye gitti saçlar

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2021, 03:55:47 »
Hair forte minoksil gibu birakinca fazlasıni döker mi
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

Westend

• Yeni üye
  • *
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Kasım 2021, 04:15:40 »
Arkadaslar hair forte spreyin kalp carpintisi yapabildifi dogrumu ? Bende panik atak olduğundan etkiler mi sizce ? Birde birakinca daha fazlasi dokulur mu minoxil gibi, bilen varsa yazabilir mi

Dostum eğer panik bozukluk gibi bir problemin varsa uzak dur derim. Çünkü günlük rutin yaşayacağın basit  bir çarpıntıyı bile buna yorup kendine gereksiz kaygı yaratabilirsin. (Yemek sonrası, merdiven çıkmak veya alkol sigara kullanımı sonrası gibi her insan da nabzı yükselten durumlar gibi) yaklaşık 5 yıldır panik bozukluğu olan biri olarak her ne kadar saç ekim sürecimde minoxidil veya procapil içerikli spreyler kullanmak istesem de uzak durmak zorunda kaldım ve bitkisel yöntemler araştırdım.
  • Ekim Tarihi: 22.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Elit Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Xpecia, Dynavit Biotin 5000mg, Ozon Yağı

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 13 Kasım 2021, 14:58:57 »
Dostum eğer panik bozukluk gibi bir problemin varsa uzak dur derim. Çünkü günlük rutin yaşayacağın basit  bir çarpıntıyı bile buna yorup kendine gereksiz kaygı yaratabilirsin. (Yemek sonrası, merdiven çıkmak veya alkol sigara kullanımı sonrası gibi her insan da nabzı yükselten durumlar gibi) yaklaşık 5 yıldır panik bozukluğu olan biri olarak her ne kadar saç ekim sürecimde minoxidil veya procapil içerikli spreyler kullanmak istesem de uzak durmak zorunda kaldım ve bitkisel yöntemler araştırdım.

çok güzel bir konuya değinmişsin ama o dediklerin minoxil için geçerli procapil çarpıntı yapmıyor.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 16 Kasım 2021, 03:40:50 »
bende senin gibi cekiniyorim kullanmadim acikcasi  hiç. Ayrica agir spor yaptığım donemlerde psikolojik nefes darligim oluyor uc dort gun sürüyor sonra geciyor bikac hafta sonra trkrar basliyor. Hair forte araştırdigimda kullananlarin bazılarında nefes darligi ve carpinti yaptığını gordum okudum. Uzak duruyorum suan icin. Ama ekim yaptirdim ins bi eksikligi olmaz. Takviye olarai biotin ve kerozan aliyorum sadece bide kabak cekirdegi yiyorum
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

Westend

• Yeni üye
  • *
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2021, 03:56:01 »
bende senin gibi cekiniyorim kullanmadim acikcasi  hiç. Ayrica agir spor yaptığım donemlerde psikolojik nefes darligim oluyor uc dort gun sürüyor sonra geciyor bikac hafta sonra trkrar basliyor. Hair forte araştırdigimda kullananlarin bazılarında nefes darligi ve carpinti yaptığını gordum okudum. Uzak duruyorum suan icin. Ama ekim yaptirdim ins bi eksikligi olmaz. Takviye olarai biotin ve kerozan aliyorum sadece bide kabak cekirdegi yiyorum

Ağır spor yapabiliyorsan eğer sorun yok demektir. Kalp problemi olan biri 2 basamak çıkarken bile zorlanır. Sigara içiyorsan nefes darlığı yaşaman normal nefes egsersizleri yapsbilirsin. Birde çarpıntı stres kaynaklıda olsa nefes darlığı yapar, ayrıca stres de zaten çarpıntı yapar. Bence spora devam, iyi bi motivasyon olmuştur benim için, sorunsuz spor yapabiliyorsam ve spor esnasında bir problem yaşamıyorsam kalbim sapasağlam diye düşünürüm. Takviye içinde bence ekstra birşeye gerek yok eğer panik bozukluğun varsa. Yoğun anksyete de saç döküyor çünkü.
  • Ekim Tarihi: 22.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Elit Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Xpecia, Dynavit Biotin 5000mg, Ozon Yağı

Facebook Twitter Instagram