Gönderen Konu: SPİRONOLAKTON VE HAİRFORTE SPREY NEDİR ?  (Okunma sayısı 808 defa)

Andrea

• Hero Member
SPİRONOLAKTON VE HAİRFORTE SPREY NEDİR ?
« : 23 Ağustos 2021, 00:48:10 »
EVET ABİLERİMİNTERNETTEN ARAŞTIRDIM AMA TAM ANLAYAMADIM FORUMDA KULLANAN VARDIR İLLAKİ NEDİR YAHU BU SPİRONOLAKTON VE HAİR FORTE SPREY HAİR FORTE SPREY MİNOXİDİL MİDİR YA DA ONUN YAN SANAYİ ADI MIDIR BU 2 İLAÇ HAKKINDA BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM KULLANAN VARSA KONUŞURSAK ÇOK MİNNETTAR OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Yardımsever

• Sr. Member
Ynt: SPİRONOLAKTON VE HAİRFORTE SPREY NEDİR ?
« Yanıtla #1 : 23 Ağustos 2021, 01:32:05 »
EVET ABİLERİMİNTERNETTEN ARAŞTIRDIM AMA TAM ANLAYAMADIM FORUMDA KULLANAN VARDIR İLLAKİ NEDİR YAHU BU SPİRONOLAKTON VE HAİR FORTE SPREY HAİR FORTE SPREY MİNOXİDİL MİDİR YA DA ONUN YAN SANAYİ ADI MIDIR BU 2 İLAÇ HAKKINDA BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM KULLANAN VARSA KONUŞURSAK ÇOK MİNNETTAR OLURUM TEŞEKKÜRLER.
Spiro idrar söktürücüdür hormonal düzensizlikler yapabilir eş cinsel insanlar kullanır genelde oral kullanımı pek tercih edilmez saç dökülmesi tedavisinde
Hairforte sprey de minoksidil değildir procapildir etken maddesi minox kadar etkili değildir

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2021, 09:52:12 »
çok teşekkür ederim peki abi Spironolakton idrar söktürücü ise saç tedavisinde neden kullanılıyor bir de hair forte spreyin saç tedavisindeki rolü ne ben de bu bilgileri internetten bakınca buldum ama bu iki ilacın saç tedavisindeki rolünü anlaymadım

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2021, 10:24:02 »
çok teşekkür ederim peki abi Spironolakton idrar söktürücü ise saç tedavisinde neden kullanılıyor bir de hair forte spreyin saç tedavisindeki rolü ne ben de bu bilgileri internetten bakınca buldum ama bu iki ilacın saç tedavisindeki rolünü anlaymadım
Spiro vücuttaki androjen hormonlarını bloklar.
Hairfortenin de etken maddesi procapildir o da topikal olarak dht baskıladığını iddia eder.

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2021, 11:21:26 »
Teşekkürler

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2021, 12:03:28 »
 hairf forte minoxidil kadar guclu değildir spiro kafa derisinden dhtyi kovar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram