Gönderen Konu: Saç Ekimi Hk.  (Okunma sayısı 272 defa)

antelope

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Hk.
« : 04 Kasım 2021, 00:32:36 »
Merhaba,

31 yaşındayım, yıllardır saç problemleriyle uğraşıyorum. Bu forumdaki birçok konuyu takip ettikten sonra ben de karar verdim. Sizce ekime uygun muyum? Dökülmem devam ediyor, proscar kullanacağım. Herhangi bir vitamin eksikliğim bulunmamaktadır. Serkan Aygın, Asuman Hair gibi firmaları şimdilik düşünüyorum. Sizlerin de değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.

Sevgiler,

Seneca

• Full Member
Ynt: Saç Ekimi Hk.
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2021, 03:28:57 »
Proscar kullanmayı düşünüyorsanız başlayın, bir kontrol edin sıkıntı yaşıyor musunuz 5-6 ay içinde, sonra ekim için karar alın derim.

Proscar'a başlamadan önce geniş bir kan paneli testine girmenizi tavsiye ederim "taban değerleri" kaydetmeniz için.
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

antelope

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2021, 10:20:55 »
Proscar kullanacağım.

Bunun yanında xpecia ve prozinc plus da alacağım.

Bu şekilde olumlu sonuclar elde eder miyim ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2021, 11:15:48 »
Eğer kullanacaksan ilaçları hemen kullan bir süre sonra saç ekimi düşün olası bir ekimde kayıp yaşarsın çünkü dökülmede devam ediyor ilk ekim tepeye girmeden ön cizgiden verteks sınırına kadar yaptır sonrasına tepe sakal destekli bir ekim düşünürsün
Global Moderator

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2021, 12:53:27 »
Dostum saçların çok uzun, tepedeki saçlarının ne durumda olduğunu kestirmek zor. Hintell hocamın ve diğer arkadaşların dediği gibi ilaca başla ek az 6-7 Y kullan öyle gir. Şu halde tepede olanlar da sağlam çıkmayabilir ekimden. Ayrıca donörün sağlamlaşması da önemli.

Facebook Twitter Instagram