Gönderen Konu: Şahin Çelik Saç Ekim Sürecim 02112021  (Okunma sayısı 606 defa)

bastugm

• Yeni üye
  • *
Şahin Çelik Saç Ekim Sürecim 02112021
« : 06 Kasım 2021, 21:46:03 »
Merhabalar,
Daha önceki konumda saç ekimi öncesi halimi paylaşmıştım;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23450.0

Geçtiğimiz hafta salı Şahin Çelik ve ekimine saç ekimi yaptırdım. Saç ekim süreçlerini bir çok kişi paylaştığı için ayrıca yazmaya ihtiyaç duymadım. Sormak isteyen olursa ayrıca cevaplayabilirim.
Bu konu başlığı altında saç ekimi gününden itibaren haftalık ilerlemeye ait fotoğraf paylaşmaya çalışacağım.

1. Fotoğraf operasyon gününe ait olup diğer fotoğraflar 4. güne aittir.

Lauri

• Hero Member
Ynt: Şahin Çelik Saç Ekim Sürecim 02112021
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2021, 23:29:15 »
Hocam ekiminiz hayırlı olsun. Diğer konunuzu görerel geldim bu linke. O kkonuda 6. Ayda finasa başlayacağınızı söylemişsiniz, ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama, finasa şimdi başlayabilirsiniz, zaten başlayacaksanız şimdi başlayın ki saçların çıkışında donorün toparlamasında bi faydası olsun.

bastugm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2021, 22:20:18 »
Hocam ekiminiz hayırlı olsun. Diğer konunuzu görerel geldim bu linke. O kkonuda 6. Ayda finasa başlayacağınızı söylemişsiniz, ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama, finasa şimdi başlayabilirsiniz, zaten başlayacaksanız şimdi başlayın ki saçların çıkışında donorün toparlamasında bi faydası olsun.
Bilgi için teşekkür ederim. Şahin Hocayla görüştüm ve 1. Ayda başlıyorum. Evocapil plus kullanıyorum çinko içeriği bende yan etki yapıyor ve bu yüzden ilaçları aynı anda alamıyorum.

bastugm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2021, 22:26:27 »
Kabuk dökümü ve klinikteki son yıkama;

Facebook Twitter Instagram