Gönderen Konu: Devam etmelimiyim minoxile ?  (Okunma sayısı 711 defa)

Thescript

• Hero Member
Devam etmelimiyim minoxile ?
« : 08 Kasım 2021, 03:03:24 »
Alopexyt aldım 3 haftadır sadece geceleri 8 fis kullanıyorum dermoreller ile ve 1 gün arayla da finasterid saçlarım ilk başladigimda çok yoğun döküldü 70 tel kadar şimdi 40 tel kadar dökülüyor ama saçlarım o kadar çirkin gözüküyor ki anltamam hergun yikarim seba Med kafein ile yine mat gözüküyor ne yapmamı önerirsiniz kafayı yemek üzerim eski fotolarımi görüp çok zoruma gidiyor bu durum :'( minoxidil ise yaramiyorsa acaba evocapil yararmi ne yapicam ben ya kafayı yedim 24 yaşında biri olarak :(

Yardımsever

• Sr. Member
Ynt: Devam etmelimiyim minoxile ?
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2021, 08:40:41 »
Alopexyt aldım 3 haftadır sadece geceleri 8 fis kullanıyorum dermoreller ile ve 1 gün arayla da finasterid saçlarım ilk başladigimda çok yoğun döküldü 70 tel kadar şimdi 40 tel kadar dökülüyor ama saçlarım o kadar çirkin gözüküyor ki anltamam hergun yikarim seba Med kafein ile yine mat gözüküyor ne yapmamı önerirsiniz kafayı yemek üzerim eski fotolarımi görüp çok zoruma gidiyor bu durum :'( minoxidil ise yaramiyorsa acaba evocapil yararmi ne yapicam ben ya kafayı yedim 24 yaşında biri olarak :(
3 haftada nasıl bir etki bekliyorsun en az 4-5 ay kullanman gerekiyo

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2021, 10:27:07 »
3 haftada nasıl bir etki bekliyorsun en az 4-5 ay kullanman gerekiyo
yav hani anlarsın 1 ayds saçın azda olsa canlı gözükür ne bileyim vs vs ama bende dahada kötü gözüküyor hiç böyle gormedim bu saçı morelim bozuluyor

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2021, 10:51:55 »
yav hani anlarsın 1 ayds saçın azda olsa canlı gözükür ne bileyim vs vs ama bende dahada kötü gözüküyor hiç böyle gormedim bu saçı morelim bozuluyor

Uyan kardeşim hayal dünyasından öyle bir dünya yok , 1 ayda saç canlı gözükürmüş yok şuymuş buymuş geç bunları, en az 3-4 ay kullanacaksın finasteride en az 8-12 ay kullanıcaksın bu işin bundan başka kısa yolu yok sen saçının faz süresini kısaltamazsın beklemek zorundasın , burada minoxun suçu yok senin suçun var , laf meclisten dışarı adam kullanıyor 2 ay minox ilk başta döküyor fayda görmüyor sonra orda burda minoxa b*k atıyor.

Evocapil vs minoxun yüzde 1 etmez bu arada

.hagi.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2021, 11:57:15 »
Uyan kardeşim hayal dünyasından öyle bir dünya yok , 1 ayda saç canlı gözükürmüş yok şuymuş buymuş geç bunları, en az 3-4 ay kullanacaksın finasteride en az 8-12 ay kullanıcaksın bu işin bundan başka kısa yolu yok sen saçının faz süresini kısaltamazsın beklemek zorundasın , burada minoxun suçu yok senin suçun var , laf meclisten dışarı adam kullanıyor 2 ay minox ilk başta döküyor fayda görmüyor sonra orda burda minoxa b*k atıyor.

Evocapil vs minoxun yüzde 1 etmez bu arada

Ovv sinirlenmiş!

tamam hocam kızma, malum laboratuvardaki arkadaşından veya sürekli isimlerini andığın eczanelerden hemen saf minoxili alacağım hooocamm

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2021, 13:36:07 »
Ovv sinirlenmiş!

tamam hocam kızma, malum laboratuvardaki arkadaşından veya sürekli isimlerini andığın eczanelerden hemen saf minoxili alacağım hooocamm

Bu arkadaş daha öncede üyelik açtı geldi buraya direk salladı bana bugün de aynı hatayı yaptı, kendisini cimere ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı belirtmek isterim başka çözümü yok.

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2021, 13:41:39 »
Biraz sabırlı ol zaman ver elbet iyiye gidicektir

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2021, 14:41:02 »
Bu arkadaş daha öncede üyelik açtı geldi buraya direk salladı bana bugün de aynı hatayı yaptı, kendisini cimere ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı belirtmek isterim başka çözümü yok.
kim benmi anlamadım

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Kasım 2021, 14:58:52 »
kim benmi anlamadım

Üsteki hagi denen şahış sizlik durum yok adam üye oluyor ilk 7 mesajı bana sallamış bakalım kimmiş derdi neymiş suç duyurusunda bulundum

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 08 Kasım 2021, 17:30:37 »
Foto atsana
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Facebook Twitter Instagram