Gönderen Konu: İmkansız Aşk Ne Yapmalıyım Kafam Çok Karışık  (Okunma sayısı 886 defa)

Jugen

• Yeni üye
  • *
Nerden başlayayım bilmiyorum. Onunla yaklaşık 3 yıldır tanışıyoruz. İlk başlarda ona aşık falan değildim normal konuşuyorduk ama bir rus sevgilisinin olduğunu biliyordum. Sonra git gide onunla kanka olmaya başladık ben hala aşık değildim ona. Hatta bir keresinde rus sevgilisiyle ayrılmıştı ben barıştırmıştım ikisini. Sonra bu rus sevgilisinden ayrıldı. Bu ayrıldığı sevgilisinden önce başka bir türk eski sevgilisi varmış beni bir süre sonra onunla tanıştırdı. Biz de bu çocukla baya iyi arkadaş olduk. Ancak sevdiğim kızın bu çocuğu artık sevmediğine adım kadar eminim. Neyse bir süre sonra ben bu kızı kıskanmaya başladığımı hissettim aşık oldum. Şu an aynı ünideyiz sürekli gülüyoruz falan kendisi bana birçok kez yakışıklısın demişti ben de güzelsin demiştim. Ancak konu bir türlü aşka gelmiyor bilmiyorum acaba o da mı çekiniyor ben eski sevgilisiyle yakın arkadaşım diye. Kendisi de eski sevgilisiyle yani benim yakın arkadaşımla konuşuyor ancak gerçekten aralarında hiçbir şey yok normal arkadaş gibiler. Bugün kafede bir kız arkadaşına eski rus sevgilisini anlatıyordu ben de vardım çok sıkıcı başka konu yok mu ya konuşacak falan dedim niye sen benim arkadaşım değil misin dedi. Ben ne yapıcam?
 Yani gidip açılmayı çok istiyorum ama açılırsam da en yakın arkadaşım ona yazık olacak aramız bozulacak. En yakın arkadaşıma gidip bunu açıklayamam da çünkü kendisi hala seviyor kızı ve ben destek oluyorum ona. Bir gün bu çok iyi anlaştığım kızı başkasıyla görücem diye ödüm kopuyo geç kalmak istemiyorum zaten 3 yıl geçti ama şu anda bir adım atsam yakın arkadaşımı kaybedicem. Ne yapıcam çok karışık kafam. Ben bu yakın arkadaşımla tanışmadan önce seviyordum kızı ancak o zaman da açılamamıştım çünkü başka bir sevgilisi vardı kızın. Sonra da beni  eski sevgilisiyle tanıştırdı onunla arkadaş oldum şu an bu yüzden açılamıyorum. Nasıl açılayım ya nasıl

Execuvite

• Hero Member
Ynt: İmkansız Aşk Ne Yapmalıyım Kafam Çok Karışık
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2021, 20:23:28 »
Tam blue pill kafası, bu kafa yapısı ile çok daha sürünürsün youtube dr.redpill kanalını ziyaret et. Baştan kaybetmissin bu ilişki için çok yazarım yetmez. Erkek adam sitesindeki mahmut abi görse güzel video çıkar bundan :)

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2021, 20:30:36 »
Tam blue pill kafası, bu kafa yapısı ile çok daha sürünürsün youtube dr.redpill kanalını ziyaret et. Baştan kaybetmissin bu ilişki için çok yazarım yetmez. Erkek adam sitesindeki mahmut abi görse güzel video çıkar bundan :)

Daha açıklayıcı yazar mısın? Neyden kaybetmişim ne yapmışım

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2021, 20:36:21 »
Sorunun cevabı dediğim youtube kanallarında bir kere mentaliten maskülen benliğini yitirmişsin bir kızın arkadaş alanına girmek ile zaten baştan kaybetmissin , ya kızlar ile arkadaş olayım sonra açılırım aramı iyi ederim kafası çöp hiç tutmaz . Yani buraya yazmak ile sığmaz.

Erkek adam ve dr.redpill youtube kanallarını her erkek takip etmeli, erkek adam sitesinide gez kafa yapını değiştir yoksa bu kafa ile çok kaybedersin iyiliğin için diyorum..

http://erkekadam.org/

https://youtube.com/c/DrRedPill

Foruma artık girmeyeceğim bu da son mesajım olsun forumda ki genç arkadaşlara umarım yol gösterir. Sağlıcakla.

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2021, 20:39:07 »
Sorunun cevabı dediğim youtube kanallarında bir kere mentaliten maskülen benliğini yitirmişsin bir kızın arkadaş alanına girmek ile zaten baştan kaybetmissin , ya kızlar ile arkadaş olayım sonra açılırım aramı iyi ederim kafası çöp hiç tutmaz . Yani buraya yazmak ile sığmaz.

Erkek adam ve dr.redpill youtube kanallarını her erkek takip etmeli, erkek adam sitesinide gez kafa yapını değiştir yoksa bu kafa ile çok kaybedersin iyiliğin için diyorum..

http://erkekadam.org/

Foruma artık girmeyeceğim bu da son mesajım olsun forumda ki genç arkadaşlara umarım yol gösterir.

Ben kıza ilk başta aşık değildim zaten normal kanka gibi takılıyordum aşık değildim kıza. Sonra kıza aşık olmaya başladığımda kızın sevgilisi vardı açılamamıştım. Sevgisilinden ayrıldığında ise beni başka bir eski sevgilisi ile tanıştırmıştı ve onunla arkadaş olduk. Şu anda da bu yüzden açılamıyorum yakın arkadaşım bu kızı hala seviyor ve eski sevgilisi diye açılamıyorum. Böyle durumlar olmasa kıza direkt gidip niyetimi belli ederim. Ama hep önümde engeller vardı. Yoksa ben de açılmasını bilirim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2021, 21:13:54 »
 senden istediği adımı alamamış kıskanırmaya calısıyor ve senden adım bekliyor gibi geldi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2021, 01:43:51 »
kız senin ondan hoşlandığını şu ana kadar mutlaka anlamıştır bence teklif edersen red cevabı alma olasılığın yüksek ,şu ana kadar isteseydi senin ona teklif etmeni mutlaka sağlardı bir şekilde ama genede sen ona açıl istersen sonucu olumsuz olsa bile ,erkek arkadaşını boş ver gerekirse onada açılırsın yapacak bir şey yok anlayışla karşılaması lazım.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2021, 01:55:43 »
"Ya da bak şöyle yapacaksın o senin yanındayken başka kızlarla flört edeceksin. Ama öyle böyle değil bak. Sen bunu yaparken hiç çaktırmadan onun hal ve tavırlarına bak. Durumu daha da netleştirirsin böylece. Ya da göremediğini görürsün. " bu dediğimi yap.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2021, 18:37:27 Gönderen: Cardozoo »
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2021, 02:19:55 »
kadınlar göründüğünden daha uyanıklar. Senin hoşlandığını çoktandır biliyor. Sen benim arkadaşım değil misin diye vurgulamış. Bu iş olmaz. Hiç yere erkek arkadaşını kaybetme.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2021, 13:12:05 »
  seviosan git sonuna kadar
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2021, 15:26:22 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 15 Kasım 2021, 16:08:23 »
kız senin ondan hoşlandığını şu ana kadar mutlaka anlamıştır bence teklif edersen red cevabı alma olasılığın yüksek ,şu ana kadar isteseydi senin ona teklif etmeni mutlaka sağlardı bir şekilde ama genede sen ona açıl istersen sonucu olumsuz olsa bile ,erkek arkadaşını boş ver gerekirse onada açılırsın yapacak bir şey yok anlayışla karşılaması lazım.

Kız bana birkaç kez trip atmıştı. Onunla bir şeyler yapmak yerine başka bir kızla buluşmuştum bana neden önceden haber vermedin diye baya trip atmıştı. Bir keresinde de ona wpden yazmak yerine başkalarıyla konuşuyordum bana yazmak aklına gelmiyor değil mi demişti yani bilmiyorum. Ama hala bana kanka diyor ve kıza bir adım atmayı düşünsem bu sefer arkadaşımı kaybedeceğim aklıma geliyor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 15 Kasım 2021, 17:45:12 »
 aklıma gelen buydu gecmişte sen bunu reddettinmide trip attı diye dusunmuştum.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 15 Kasım 2021, 18:17:04 »
açılmak gibi bir düşüncen olmasın.
Aşk oyunu sever.
Misilleme yapacaksın. Başka bir kızla yanında flörtleş onu görmezden gel.
Büyük ihtimalle o tepkisini koyar oradan yürürsün.

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #13 : 15 Kasım 2021, 19:19:24 »
sen friendzone a girmissin dostum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 15 Kasım 2021, 19:45:34 »
 başkan bilion sen bu işi.

Facebook Twitter Instagram