Gönderen Konu: Kafam çok karışık desteklerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 498 defa)

AVYO

• Yeni üye
  • *
Kafam çok karışık desteklerinizi bekliyorum
« : 18 Ocak 2022, 21:12:41 »
Herkese selam öncelikle yaşım 22 saç dökülme problemim 18 yaşımda başladı ve şuan çok canımı sıkan bir noktaya geldi. İlaç almayı düşünmüyordum yan etiklerinden dolayı ama artık ne oluyorsa olsun bıkkınlığındayım. Saç ektirmeme belkli minimum 1 yıl var artık ilaç tedavisine başlamayı düşünüyorum sonuçta fin kullanmadan ektirsem pek iyi bir sonuç alacağımı düşünmüyorum. Hem dökülme böyle devam ederse ekime kadar daha da kötü olacaktır. Babamın tepe bölgesi neredeyse boş annemin,teyzelerimin  saçları ince ve seyrelmiş durumda. Artık canımı çok sıkıyor çok büyük bir takıntı haline getirdim lütfen desteğinizi esirgemeyin yorumlarınızı bekliyorum. Fotoğrafları ekleyeceğim,bir kaç ay önce çektiğim fotoğraflar, maksimum 2 ay öncesinin. Şimdi de hemen hemen aynı, biraz daha seyrelme var, yaşım gereği ilaca başlamam gerektiğini söyleyenler olmuştu ama artık yapabileceğim başka bir şey olmadığı için biraz gözümü karartmış bulunmaktayım.

Erolkara

• Sr. Member
Ynt: Kafam çok karışık desteklerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2022, 22:43:24 »
kerozan yada xpecia tablet başla artı olarak procapil içeren bir sprey ve dermaroller ile iğneleme yap ,extra olarak masajda faydalı olur.bunları dene işe yaramazsa sonrasında finasterid benzeri tedavileri düşünürsün.

ber134

• Full Member
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2022, 12:02:40 »
0 a vur kafayı sana fena yakışır
  • Yaşınız 25

djan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2022, 13:07:10 »
Adam eder bu kafayı diye düşünüyorum

AVYO

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2022, 15:59:34 »
0 a vur kafayı sana fena yakışır

Denedim de saçlarımı kullanmak istiyoru tamamen kaybetmeden ilerde zaten büyük ihtimalle kazıyarak kullanacam ama şu zamanlarımı güzel geçirmek istiyorum

AVYO

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2022, 16:00:19 »
Adam eder bu kafayı diye düşünüyorum

İlk önce yukaradaki kardeşimin dediği tedaviyi uygulayacam sonuca göre fine geçerim diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram