Gönderen Konu: Kafam çok karışık  (Okunma sayısı 485 defa)

Thescript

• Hero Member
Kafam çok karışık
« : 03 Ocak 2022, 23:33:12 »
Minoxidil kullanıyorum zam geldi 170 diyor eczaneler finasterid kullanıyorum 2 günde 1 ama fayda vermezde boş yere kullanıp organları yoruyorum diye korkuyorum saçım nw3 minoxil 3 ay oldu sayilir fayda çok az var dermorellerde kullanıyorum aklımda fini her gece almak var minoxidil yerinede hairforteye başlayasim var Allah rızası için bana net bilgiler verin hocam Allah rızası için kafam çok karışık

mustokr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kafam çok karışık
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2022, 23:35:46 »
Minoxil den fayda gordunmu?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2022, 23:41:35 »
Böyle devam et. Saçlarının durumunu bilmiyorum ama 2-3 ayda bu hale gelmemiştir.  Haliyle sabra ihtiyacın var.

Çok kafaya takıyorsan, forum diyetine gir bir süre. Zaten memlekette yaşam zor, bir de genç yaşta saç stresini köpürtüp köpürtüp durma. Zaten minoks ve fin , en sağlam iki etkeni kullanıyormuşsun. Tek yapabileeğin düzeni bozmadan devam etmek.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2022, 03:47:40 »
Böyle devam et. Saçlarının durumunu bilmiyorum ama 2-3 ayda bu hale gelmemiştir.  Haliyle sabra ihtiyacın var.

Çok kafaya takıyorsan, forum diyetine gir bir süre. Zaten memlekette yaşam zor, bir de genç yaşta saç stresini köpürtüp köpürtüp durma. Zaten minoks ve fin , en sağlam iki etkeni kullanıyormuşsun. Tek yapabileeğin düzeni bozmadan devam etmek.
bu ikisini kullanıyorum ama nasıl bir fayda alacağımı bilmiyorum finasteridin 2 günde bir kullanmak fayda verecekmi vermiyecekse boşa yormayayim organları direk her gün alayım bir anlamı olsun üstelik minoxil fayda verdi ama az kullandığım zaman kalbimde çarpıntı oluyor minoxta o yüzden hairforte hem ucuz hem çarpıntı yapmaz diyorum

Facebook Twitter Instagram