Gönderen Konu: Saç Ekimi Konusunda Danışma  (Okunma sayısı 456 defa)

Ramiz Sarraf

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Konusunda Danışma
« : 17 Kasım 2021, 11:34:58 »
Kıymetli abilerim, ytü de mühendislik öğrencisiyim, yaşım 22. Saçlarım son yıllarda her geçen yıl biraz daha seyreldi. Genetik olarak dökülüyor galiba kan testi vs yaptırmadım henüz.
Saç ekimi için Smile Hair ile konuştum, dediler ki boş kalan yerlere ekeriz, var olan saçlar için de finasterit, minoxidil gibi ilaçlar veririz saçlarınızı koruruz. Pek güvenemedim, hem ilaç da kullanmak istemiyorum yan etkilerinden ötürü.
S clinic ise aynı fiyata(8bin) saçlarımı güçlendirip gürleştireceğini söylüyor,şuan buna daha yakınım. Yasim ekim icin erken olabilir mi? Siz ne dersiniz?. Ileride var olan saclarim dokulurse bir ise yaramaz ekim. S clinic daha mantikli gorunuyor gibi. Daim Duzenli gitmek lazim tabi. Degerli yorumlarınızı bekliyorum inşallah

halu80

• Sr. Member
Ynt: Saç Ekimi Konusunda Danışma
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2021, 21:14:04 »
Yaşın daha çok genç, açılman nereye kadar bilemiyorsun. Şimdi ekim yapıp ileride de ekim gerekecek. Önce medikal tedaviye bak. İlaç almıyacaksan ekim işini hiç düşünme. İleride kötü bir görüntü oluşur.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2021, 22:19:34 »
Yaşın daha çok genç, açılman nereye kadar bilemiyorsun. Şimdi ekim yapıp ileride de ekim gerekecek. Önce medikal tedaviye bak. İlaç almıyacaksan ekim işini hiç düşünme. İleride kötü bir görüntü oluşur.

saç ekimi bazen olan saçlarada fayda ediyor dermaroller yapmak gibi düşün ama arkadaş tam kelleştikten sonra bence ekim hikaye olur birde bu yönden düşünmek lazım.

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2021, 23:25:28 »
Simdi bu genc yasta ekim yapacak, bu seneleri iyi gececek, ama sac dökülmesi medikal tedaviye baslamassa devam dökülüecek ve kötü duracak.
Bence bu yasta önce medikal tedaviye baksin, incelmis olan saclar gelisir. Ileride yine ekim düsünürse o zmn ekim yapar. Ama bu yasta ekim düsünülmemesi lazım.
Ama medikal tedavinin de yanetkileri var, onları da düşünüp ona göre almak gerekiyor.

Ramiz Sarraf

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Kasım 2021, 10:41:05 »
S clinic işlemi şuan daha mantıklı geliyor, saç ekimi yaptırsam olan saçları korumak için ekstra uğraşmam ve para gerekecek zaten. Zaten illa saçım fırça gibi olsun derdim yok, olsun yeter

Facebook Twitter Instagram