Gönderen Konu: doğal vücut geliştirmenin saça bir etkisi yok  (Okunma sayısı 385 defa)

karanlik

• Full Member
doğal vücut geliştirmenin saça bir etkisi yok
« : 21 Kasım 2021, 15:47:55 »
biraz forumda dolaştım birçok konuda fazlaca bilgi kirliliği var.bu da onlardan bir tanesi

genetik dökülmesi olan bir bireyin yaptığı bir ağırlık çalışmasının saçı üzerinde olumsuz bir etkisi devede kulak kalır.çünkü kaldıracağınız ağırlıklar zaten düşük seviyelerde olacaktır
fakat anabolik ilaçlar kullanarak yaptığı antrenman fazla testosteron üretmesi nedeniye genetik dökülmesi üzerinde agresif bir hız yaratacaktır.

tıpkı bir kova suyun sizi yıkayabileceği ama bir okyanusun sizi boğacağı gibi

bacak çalışmasının testoyu daha da arttırdığına dair birkaç makale var.bacak çalışmanızı kardiyo ile yapsanız yeterli.
hayvan gibi bir üst vücudunuz olmayacağından bacaklarınızın yapısı sırıtmaz

kardiyo demişken bunu kesinlikle aksatmayın hem dht dengesini ayarlarsınız hem de kan akışınız hızlanıp stresten arınacaksınız

Mehmet Yılmaz

• Yeni üye
  • *
Ynt: doğal vücut geliştirmenin saça bir etkisi yok
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2021, 16:29:22 »
biraz forumda dolaştım birçok konuda fazlaca bilgi kirliliği var.bu da onlardan bir tanesi

genetik dökülmesi olan bir bireyin yaptığı bir ağırlık çalışmasının saçı üzerinde olumsuz bir etkisi devede kulak kalır.çünkü kaldıracağınız ağırlıklar zaten düşük seviyelerde olacaktır
fakat anabolik ilaçlar kullanarak yaptığı antrenman fazla testosteron üretmesi nedeniye genetik dökülmesi üzerinde agresif bir hız yaratacaktır.

tıpkı bir kova suyun sizi yıkayabileceği ama bir okyanusun sizi boğacağı gibi

bacak çalışmasının testoyu daha da arttırdığına dair birkaç makale var.bacak çalışmanızı kardiyo ile yapsanız yeterli.
hayvan gibi bir üst vücudunuz olmayacağından bacaklarınızın yapısı sırıtmaz

kardiyo demişken bunu kesinlikle aksatmayın hem dht dengesini ayarlarsınız hem de kan akışınız hızlanıp stresten arınacaksınız
Hocam yani kilo sorunu yaşarsak bu süreçde şinav plank koşu zararı olurmu profesyonel değil evde diyelim kilo koruma amaçlı

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2021, 17:31:54 »
Hocam yani kilo sorunu yaşarsak bu süreçde şinav plank koşu zararı olurmu profesyonel değil evde diyelim kilo koruma amaçlı

selam bu soruyu sorduguna gore yazimdan hicbir sey anlamamissin

Mehmet Yılmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2021, 17:42:20 »
selam bu soruyu sorduguna gore yazimdan hicbir sey anlamamissin
Yazıyı tam okumadım açıkçası kısa yoldan bi soruyum dedim ))

Facebook Twitter Instagram