Gönderen Konu: Masturbasyonun saça etkisi  (Okunma sayısı 620 defa)

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Masturbasyonun saça etkisi
« : 26 Aralık 2023, 23:31:27 »
Yok diyecek olacaktır ama bu bagimlilik saç döküyor özellikle yeni nesilde bu bagimlilik daha fazla ve dikkat ederseniz saç problemini daha çok yeni nesil cekiyor sanıldığı gibi sadece psikolojik etkileri yok bedene de zarar veriyor masrurbasyon deyip geçmeyin vücudu kalbi cok yoran bir alışkanlık hali hazırda saça da etkisi oluyor ben yeni nesilden değilim ama bizzat deneyimledim aşırı masturbasyon sonrası dökülme de artıyor birkaç hafta yapmasan dökülme de azalıyor

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Masturbasyonun saça etkisi
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2023, 23:34:36 »
Eyvallah. Bu yukarıda yazılanlar öyledir

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2023, 23:35:29 »
Yok diyecek olacaktır ama bu bagimlilik saç döküyor özellikle yeni nesilde bu bagimlilik daha fazla ve dikkat ederseniz saç problemini daha çok yeni nesil cekiyor sanıldığı gibi sadece psikolojik etkileri yok bedene de zarar veriyor masrurbasyon deyip geçmeyin vücudu kalbi cok yoran bir alışkanlık hali hazırda saça da etkisi oluyor ben yeni nesilden değilim ama bizzat deneyimledim aşırı masturbasyon sonrası dökülme de artıyor birkaç hafta yapmasan dökülme de azalıyor
alakası bile yok dediklerin eğer varsa bilimsel kaynakları at

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2023, 23:38:44 »
alakası bile yok dediklerin eğer varsa bilimsel kaynakları at
Adam bizzat kendisi bilimsel olarak, yaşantısıyla ispatlamış. Su kaynağının aşağısında kaynak mı arıyorsun

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2023, 23:47:35 »

Bizzat deneyimlemen ve saç dökülmesinde artış olduğunu düşünmen istatistik olarakta bilimsel anlamdada bişy ifade etmez. Aynı şartlarda mümkünse tek yumurta ikizlerinle beraber aynı beslenme ve aynı ortamda hep beraber topluca 31 çeker ve deneyimlerini istatiksel olarak raporlayıp çözümlersen ancak istatistiki bir veri olarak kabul edilebilinir.. bu bile bilimsel bir dayanak kaynak olarak kabul görmez..
Not: 31 çekmenin saç dökülmesine etkisi 31 çekmemenin saç dökülmesine etkisinden daha fazla yada az değildir..

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2023, 00:38:43 »
Aslı devrin hükmünde kanıtı, kati zannı ile kesin hüküm  ile ispatlanmış bir şeyin, müşterek başka bir zaafı zanninin deliline mutlak surette tercih edilir.
Yapılan çalışmanın, ferdi olarak gözükmesi bir kişiyi ilgilendirmekle kalmayip, tüm insanları ilgilendirmesi ile katı kayyimdir. Zira tüm insanların zaafı, sevinci, aç kalması, uykusu, acıma hisleri ve hayatta iken başlarına gelen herşey birebir aynıdır. Buna mukabil olarak, bir kişinin kendisi için deneyimlediği şey, başka bir kişi için de deneyimlediği şeydir. Uzunluk hesaplamaları her ne kadar metre ile ölçülüyor olsa da metre cinsinden bir karış ile de ölçülebilir. Sonuç hep aynı olacaktır

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2023, 23:03:13 »
Aslı devrin hükmünde kanıtı, kati zannı ile kesin hüküm  ile ispatlanmış bir şeyin, müşterek başka bir zaafı zanninin deliline mutlak surette tercih edilir.
Yapılan çalışmanın, ferdi olarak gözükmesi bir kişiyi ilgilendirmekle kalmayip, tüm insanları ilgilendirmesi ile katı kayyimdir. Zira tüm insanların zaafı, sevinci, aç kalması, uykusu, acıma hisleri ve hayatta iken başlarına gelen herşey birebir aynıdır. Buna mukabil olarak, bir kişinin kendisi için deneyimlediği şey, başka bir kişi için de deneyimlediği şeydir. Uzunluk hesaplamaları her ne kadar metre ile ölçülüyor olsa da metre cinsinden bir karış ile de ölçülebilir. Sonuç hep aynı olacaktır

söylediklerine katılıyorum fakat bu konu biraz farklı dostum ve her bünyede farklı etkileri olabiliyor.
aşırı masturbasyon yapmak testesteron seviyelerinde ani dalgalanmalara sebep olur ve her masturbasyondan sonra testesteron düşer .önemli olan bu olayın dht üzerindeki etkisi ama bununla ilgili bilimsel bir çalışma yok bildiğim kadarı ile .aga olan bireylerde masturbasyonun süreci hızlandırdığına inananlardanım bende.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2023, 23:18:40 »
Okumakta zorluk çekenler için söyle açıklayım masturbasyon bagimlılığı dedim ben
  • Yaşınız 36

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Aralık 2023, 14:12:17 »

Dinodin saç ektirmek caizmidir ? Değilse, fıtrata müdahale etmiş olmuyor mu ? Cevabının benim için pek önemli olmadığı, bir merak benimkisi...

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Aralık 2023, 17:25:09 »
 çinko kaybı yapar diye biliyorum.  çinkonun eksikliğide fazlalılığıda saçı doker.makaleler bu saç konusund faso fiso çıktı.en baba firmalar bile yanıldı ilaç konularında.tek gercek kullanıcı deneyimleri fazla spor masturbasyon şu bu dht arttıran hersey bizde saçı doker genetik duyarlılık var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Aralık 2023, 17:33:46 »
çinko kaybı yapar diye biliyorum.  çinkonun eksikliğide fazlalılığıda saçı doker.makaleler bu saç konusund faso fiso çıktı.en baba firmalar bile yanıldı ilaç konularında.tek gercek kullanıcı deneyimleri fazla spor masturbasyon şu bu dht arttıran hersey bizde saçı doker genetik

Benimle aynı fikirde olan birçok arkadaş var eğer ilerde 31 olayı saç dökülmesine sebep olur diye bir şey açıklarlarsa herkes bırakır
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Aralık 2023, 17:53:39 »
 dht arttıran hersey doker.kellik erkekte fazla kadınlarda az.erkeğide kadınlaştıran şeler saç dokulmesine fayda edio.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram