Gönderen Konu: Sac ekimi düşünüyorum yaşım 23 ne onerirsiniz  (Okunma sayısı 574 defa)

Mehmet kaya

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi düşünüyorum yaş 23 önerilerileriniz neler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi düşünüyorum yaşım 23 ne onerirsiniz
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2021, 12:00:29 »
Selam öncelikle hoş gelsin forumı güzelce araştırman gerek hatta saçlarını seviyorsan boş vakitlerinde senin için en önemli olan şey saçlarını seviyorsan bu forum olmalı dibine kadar araştırıp saç ekimi nasıl olur saç ekimini nereye yaptırmalısın neler kullanmalısın bunları öğrenmeden bu işleme kalkışma

Yaşında daha zaten 23

Saç ekimi yaptıra bilirsin bekleye bilirsinde

Saçlarında incelme var kısaca dökülmen devam edecek

Eğer saç ekimi süşünüyorsanda ön çizgini çok ileri almadan bu şekilde bir ön çizgi olması gerek
Global Moderator

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2021, 12:37:10 »
Bence çizgi hintelin çizdiği sınırın en az 1 cm kadar daha aşağısında  olmalı çünkü bu kafa şekli ve yüz tipine önde bir çizgi extra estetik katar yoksa çizgi geride olduktan sonra orda saç olmuş olmamış bir işe yaramaz ve estetik olarakta adama çok bir şey katmaz.

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2021, 13:09:08 »
Dökülme devam edecek dht dökülme mevcut ekim ile saçlar ile ilk başta güzel görünür ama mevcut kendi saçın dökülme devam edeceği için iyi görüntü olmaz ilerde bence bekle mevcut saçın idare eder daha yok ektirecem dersen ön çizgini yukarıda tut
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Mehmet kaya

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2021, 15:34:09 »
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, yaşım dolayısıyla dökülme ilerki yaşlarda da devam edecek muhtemelen, şu an onlerimi tam dolduracak şekilde bi ekim yapsam, daha sonra orta kısım da açılırsa orta bölüm içinde ilerde  ayrica bi ekim yapsam iyi bir sonuc alirmiyim veya  bi sorun yaşarmiyim kendi öz saçlarıma zarar verirmi 
  • Ekim Tarihi: 10-02_2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Sibel Ulusan
  • Greft Miktarı 4115
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Biotin günde 5000mg proscar günde 4/1

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2021, 17:54:43 »
Bu seçiçeğin ekim merkezine bağlı adam gibi yaparsalar vermez zarar ama araştırmadam bodoslama saçma bir yere gidersen geçmiş olsun pufff uçar saçlar
Global Moderator

Mehmet kaya

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2021, 18:21:37 »
Yorumlarınız benim için  önemli, ekim istiyorum ama konu hakkında hiçbir fikir,bilgi, ve tecrübe sahibi değilim yaşım 23 saçımın on tarafları eskiye göre çok seyreldi şuan ekim yapmam doğru olurmu, ihtiyaç olduğu durumda ilerki yaşlarda tekrar ekim yapabilirim ama bu doğru olurmu olmazmi bilmiyorum, ekim yapmak için şehir farketmeksizin en iyi yer neresi nereyi onerirsiniz,ekim öncesi ve sonrası süreç hakkinda yapmam gerekenler nedir en ayrintili ve onemli konular neler, nerden bilgi alabilirim bilgi ve tecrübelerinizi benle paylaşmanizi rica ediyorum,
  • Ekim Tarihi: 10-02_2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Sibel Ulusan
  • Greft Miktarı 4115
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Biotin günde 5000mg proscar günde 4/1

Facebook Twitter Instagram