Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum yaşım 24  (Okunma sayısı 174 defa)

SeZKaN

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektirmeyi düşünüyorum yaşım 24
« : 07 Aralık 2023, 09:13:04 »
Herkese merhaba, 24 yaşındayım erken yaşta seyreklik olduğu için saçımı kafaya çok takıyorum bir yandan  yaş olarak erken olduğununda farkındayım ektirmeyi düşünüyorum fakat sizlerin yorumu da benim için çok önemli. Yardımcı olur musunuz?

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirmeyi düşünüyorum yaşım 24
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2023, 10:37:45 »
Saç kaliten donör bölgen çok iyi mevcut saçlarinda var,ektirirsen güzel bir sıklaştirma olabilir ama dökülmen nasil şuanda ağresif dökülmen var ise ilk önce onu yavaşlat benimde tam 25 yaşindan sonra dökülmeye başladi 31 yaşinda ektirdim ama seninki kadar seyrekligim yoktu genel olarak şakak kisimlarim dökülmüştü

SeZKaN

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2023, 11:29:07 »
Dökülmeler var fakat agresif diyebilecegim kadar değil. Şu an tedirgin oluşum ekimden sonra var olan saçlarım erken dökülürse yine bu görüntü olduğunda aynı durumu yaşıycam bu canımı sıkacak ama böyle de rahat edemiyorum bir türlü.

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2023, 14:09:16 »
hocam donörün maşallah çok iyi. bence iyi bir merkez seçersen mevcut saçların zarar görmez. bu saçlarla idare edebiliyorum diyorsan bir kaç sene bekle ama çok rahatsız ediyor diyorsan da ektir kurtul. erken veya değil ona bakma derim. seni ne derece rahatsız ediyor ona bak. bence.

Facebook Twitter Instagram