Gönderen Konu: Ekim sonrası oluşan büyük çatlaklar  (Okunma sayısı 3051 defa)

lyk06

• Jr. Member
  • **
  • Life Hair Şahin Çelik
Ekim sonrası oluşan büyük çatlaklar
« : 27 Kasım 2021, 18:16:36 »
Herkese merhabalar,

Bugün ekimimin 8. günü başlarda bu çatlaklara pek takmıyordum ama suyla nemlendirdiğim halde genişlemeye başladıkları için greft kaybı yaşamaktan korkuyorum. Çatlaklar arası çok seyrek gözüküyor. Diğer konulara da baktım ama benim kadar çatlak yaşayan yok gibi geldi bana :/

Yorumlarınızı merak ediyorum.

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Ekim sonrası oluşan büyük çatlaklar
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2021, 18:52:44 »
Dostum çatlaklar bi sorun teşkil etmez. Kuruduğu için gerginleşip bu şekilde görüntü oluşuyor. İstersen arada sırada fısfısla su püskürt nemlendir. Ama yapmasan da hiç bir şey olmaz endişelenme.

lyk06

• Jr. Member
  • **
  • Life Hair Şahin Çelik
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2021, 20:24:23 »
Dostum çatlaklar bi sorun teşkil etmez. Kuruduğu için gerginleşip bu şekilde görüntü oluşuyor. İstersen arada sırada fısfısla su püskürt nemlendir. Ama yapmasan da hiç bir şey olmaz endişelenme.

cevabınız için çok teşekkür ederim hocam. içime su serptiniz en zor günler benim açımdan ^^
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik saç ekimi merkezi

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2021, 02:43:14 »
Ödem var halen ekim alanınızda ve o ödemler gittiği zaman kabuk dökümünde normal bir görüntü oluşacak. Greftlerinize zarar gelmiyor ve düzeliyor zamanla merak etmeyin :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

lyk06

• Jr. Member
  • **
  • Life Hair Şahin Çelik
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2021, 19:06:18 »
hocam nedense çok seyrek gibi duruyor yakından baktığım vakit ön çizgi hattı :/ canımı sıkıyor o yüzden

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2021, 02:58:04 »
Sıklık konusunu bilemem ama şuan görünen açıklık ekim alanında bulunan ödemden kaynaklı olduğunun düşünüyorum. Yani boşluklar kabuk dökümü zamanı düzelir. Ekimden suratta inen ödem ekim alanında deri altında oluşabiliyor. Benim ekimimde de böyle çatlaklar oldu ama kabuk dökümünden sonra düzeldi. Forumda da çok gördüm böyle örneğini kabul dökümü sonrasında sorunlu olanına rastlamadım. Yani müsterih olun, boş yere stres yapmayın :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

lyk06

• Jr. Member
  • **
  • Life Hair Şahin Çelik
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2021, 17:58:30 »
Sıklık konusunu bilemem ama şuan görünen açıklık ekim alanında bulunan ödemden kaynaklı olduğunun düşünüyorum. Yani boşluklar kabuk dökümü zamanı düzelir. Ekimden suratta inen ödem ekim alanında deri altında oluşabiliyor. Benim ekimimde de böyle çatlaklar oldu ama kabuk dökümünden sonra düzeldi. Forumda da çok gördüm böyle örneğini kabul dökümü sonrasında sorunlu olanına rastlamadım. Yani müsterih olun, boş yere stres yapmayın :).

hocam öncelikle uzun ve detaylı cevabınız için çok teşekkür ederim. ama kabuklar döküldükçe çatlaktan dolayı mıdır bilmiyorum ama ekimim seyrek gibi gelmeye başladı özellikle orta kısım. sizin de yorumlarınızı merak ediyorum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2021, 18:24:01 »
Görüntü seyrek gelebilir çatlak kabuk sonrası sorun yok dostum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2021, 18:25:57 »
Kaç greft ekildi? Foruma konu açtınız mı? Konu açarsanız saç ekimi ile alakalı tüm üyeler daha detaylı yorum yapacaklardır.

lyk06

• Jr. Member
  • **
  • Life Hair Şahin Çelik
« Yanıtla #9 : 01 Aralık 2021, 18:30:15 »
Kaç greft ekildi? Foruma konu açtınız mı? Konu açarsanız saç ekimi ile alakalı tüm üyeler daha detaylı yorum yapacaklardır.

hocam kabuk dökümü sonrası konu açacağım. tam olarak öne kaç greft ekildiğini bilmiyorum yarın son yıkama için merkeze gittikten sonra ilk işim konu açmak olacaktır. hoca totalde 4000 dedi ama vertekse de ufak bir ekim yapıldı. ön taraf benim tahminim 3500 greft olmalı.

lyk06

• Jr. Member
  • **
  • Life Hair Şahin Çelik
« Yanıtla #10 : 01 Aralık 2021, 18:31:22 »
Görüntü seyrek gelebilir çatlak kabuk sonrası sorun yok dostum.

Greft sayısını tam olarak öğrendikten sonra yeni konu başlığı altında değerlendiririz hocam. desteğiniz ve yardımseverliğiniz için gerçekten forum geneline çok teşekkür ederim. Benim üstte de belirttiğim gibi 3500 greft diye düşünmekteyim.

Facebook Twitter Instagram