Gönderen Konu: Spor sonrası kafada şişlik  (Okunma sayısı 589 defa)

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
Spor sonrası kafada şişlik
« : 17 Aralık 2021, 00:06:22 »
Merhab arkadaşlar 5ay önce saç ekimi yaptırdım yurt dışında. Ancak 5 ay oldu hala spor yapamıyorum. Ağırlık kaldırınca saçımın ekilen yerleri ve anlım kızarıyor böyle alerji gibi sişiyor ve kafa derim sanki gerginlesiyor. Neden olabilir acaba spor yapmak icin yeterli bir zaman değil mi 5 ay? Değerli yorumlarınızı merak ediyorum.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Spor sonrası kafada şişlik
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2021, 00:16:48 »
 5 aydan sonra bişi olucağını sanmıom ham kalmaktandır ama ağırlığa fazla yuklenme dht salgılar saçı doker kararında yap sporu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2021, 00:22:39 »
Yani birer hafta arayla 2 kere denedim ikisindede alerji gibi oldum şisti kızardı kafam. Birde sadece saç ekilen yerlerde ve anlımda oluyor. Kafamın arkasında çok az. Ekimle alakası var ama çözemedim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2021, 00:28:07 »
 hırpalandı ya oralar uzun zamandır boyle guclu kan dolaşımınla karsılaşmadılar bence ondandır oraya vuruyordur saça bir zararı olucağını sanmam ama ağırşlık calısmak kararında olmalı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2021, 21:02:06 »
Kaç kilo kaldırıyorsun dostum  :)

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2021, 23:46:11 »
Kaç kilo kaldırıyorsun dostum  :)

Yani öyle çok aşırı kilolar değil 10 kilo dumbellar 60 kilo bar ile. Ama çalışamıyorum şuan tekrar olacak diye

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2021, 23:52:35 »
hırpalandı ya oralar uzun zamandır boyle guclu kan dolaşımınla karsılaşmadılar bence ondandır oraya vuruyordur saça bir zararı olucağını sanmam ama ağırşlık calısmak kararında olmalı

Umarım öyledir, spora başlayacağım başlayamadım saçları düzelttik birde vucudu sekle Sokmaya niyetim var

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2021, 23:59:37 »
 kararında yap fazla yuklenme spora.ben 8 kg verdim şiş vucuttan .vucudu indirene kadar çok zahmet cektim beslenmeden ağırlık calıstım bayağı uzun donemde atabildim kiloyuda kasıda.hersey kararında guzel ve doğru.zaten fazla vucut calısmak saç doker

Facebook Twitter Instagram