Gönderen Konu: Şakak bölgesi için finasterid  (Okunma sayısı 874 defa)

Faruk yb

• Yeni üye
  • *
Şakak bölgesi için finasterid
« : 28 Aralık 2021, 18:44:45 »
Arkadaşlar merhaba şakak bölgesinde dökülmeler var ön tarafta ise saç çizgim geriledi ama tepe bölgede hiçbir sıkıntı yok ailemde de herkesin sadece ön tarafı dökülüyor. Finasterid bu durum için uygun mudur? Proscar alıp 5'e bölerek kullanmayı düşünüyorum. 21 yaşındayım ne tavsiye edersiniz?

Andrea

• Hero Member
Ynt: Şakak bölgesi için finasterid
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2021, 00:13:48 »
bende aynı dertten muzdaripim fakat bayağıdır araştırıyorum şakaklarda gelişim gören pek birine rastlamadım bu işin tek yolu uzunca bir süre deneyimleyip memnun olup olmama durumuna göre yeni bir tedaviye başlamak bende yakında dutasteride başlayıp forumda bir konu açacağım

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2021, 00:25:43 »
 yeni kazanım genelde onde olur.yasında genc finasterid içim 3 4 sene daha bekle.şakaklarda sans işi ve az ihtimal.yeni kazanım tepede olur ilaçlarda ön hele şakak bayağı zor ihtimal.tek tüktür şakaklarda saç çıkaran.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Faruk yb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2021, 14:05:46 »
yeni kazanım genelde onde olur.yasında genc finasterid içim 3 4 sene daha bekle.şakaklarda sans işi ve az ihtimal.yeni kazanım tepede olur ilaçlarda ön hele şakak bayağı zor ihtimal.tek tüktür şakaklarda saç çıkaran.

Saç çıkması gibi bir beklentim yok dökülme iyice tepeye kadar gelmesin saç çizgim daha da gerilemesin istiyorum sadece

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2021, 23:07:51 »
Faydasını yüksek ihtimal görürsün diye düşünüyorum ama ne kadar erken o kadar iyi.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2022, 21:04:19 »
Arkadaşlar merhaba şakak bölgesinde dökülmeler var ön tarafta ise saç çizgim geriledi ama tepe bölgede hiçbir sıkıntı yok ailemde de herkesin sadece ön tarafı dökülüyor. Finasterid bu durum için uygun mudur? Proscar alıp 5'e bölerek kullanmayı düşünüyorum. 21 yaşındayım ne tavsiye edersiniz?
18-21 arası iyi sonuç veriyor. En iyi ihtimalle 2-2.5 yıl önceki saç çizgine kavuşursun.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Ocak 2022, 21:50:52 »
Saç çıkması gibi bir beklentim yok dökülme iyice tepeye kadar gelmesin saç çizgim daha da gerilemesin istiyorum sadece
kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğine bağlı.yuzde 40 azaltır.önler özellikle şakaklar dhtye çok dayanıksız.kullancaksan sitede senle yasıt arkadasların programlarını incele masajda dermollerde ekleyebilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram