Gönderen Konu: Şakak açılması için minoxil  (Okunma sayısı 912 defa)

Diyar1234A

• Yeni üye
  • *
Şakak açılması için minoxil
« : 05 Mayıs 2023, 23:08:09 »
19 yaşındayım şakak açılması için minoxil kullanmayı düşünüyorum abilerim önerir misiniz
Bu saç işi psikolojimi mahvetti onun için vereceğiniz her tavsiye benim için çok önemli

killua

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Şakak açılması için minoxil
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2023, 23:11:58 »
Bu saça kesinlikle kullanmanı önermem düzenli masaj ve vitamin takviyesi dermaroller kullan bence agresifleştiği vakit bişeyler düşünürsün stressi de azalt

Diyar1234A

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2023, 23:13:52 »
Sadece Şakaklara kullansam herhangi bir negatif sonucu olur mu. Bir de benim alnım geniş baya şakaklar açıldıkça çok kötü bir görüntü oluşuyor

killua

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2023, 23:18:09 »
Sadece Şakaklara kullansam herhangi bir negatif sonucu olur mu. Bir de benim alnım geniş baya şakaklar açıldıkça çok kötü bir görüntü oluşuyor

Tüm kafayı etkiler mi bilemem fakat sonuç olarak emiliyor sisteme karışıyor kullansan fayda görürsün elbet ama bir süre sonra deri tahriş vs olunca bıraktığında gelen geri gidebilir ben de şakakta kullandım çok bi olumlu sonuç göremedim görmedim de diyemem şuan kullanmıyorum deri tahriş etti gerilemeler mevcut xpecia tablet kullan kötü durmuyor şakakların durumu

Diyar1234A

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2023, 23:24:50 »
Ne kadar süre minoxil kullandın şakakları için.
Xpecia ereksiyonumu düşürür mü

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Mayıs 2023, 23:29:31 »
dostum samimi söylüyorum saçların çok güzel. anti androjen olmadan minoxidil oldukça gereksiz bence maalesef çünkü androjenlere bağlı dökülmeyi durdurmuyor
finasteride için maalesef yaşın genç. en azından 20 yaşına geldiğinde doktor kontrolünde finasteride kullanmanı öneririm ki dediğim gibi saçların güzel 1 senede bence kötüleşmez o kadar
ben şahsen 19 yaşında dutasteride başladım ve sıkıntı yaşamadım fakat ergenliğe ne zaman girildiği önemli.
eğer ergenlik döneminde kullanılırsa vücutta artan serbest testosteronla birlikte östrojen seviyesi de artar ve büyümeni olumsuz etkileyebilir
dökülmen varsa xpecia kullanabilirsin hafif de olsa fayda sağlar sana fakat şakaklarında yeni saç çıkarması imkansız
sana hangi stilin yakıştığını en iyi sen bilirsin fakat bence alnın açıksa saçlarını yana veya hafiften öne taramanı tavsiye ederim alnın genişliğini biraz da olsa kamufle eder
minoxidil kullanırsan var olan saçların da minoxidile bağımlı hale gelir ve günün birinde bırakmak zorunda kalırsan var olan saçlarını kötü etkileyebilir
yaşın ilerlediğinde dökülmeni de frenlediysen ön bölgelere ekim yaptırabilirsin dert etme

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Diyar1234A

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 05 Mayıs 2023, 23:35:30 »
Teşekkürler  . Xpecia kullanmak istiyorum ama erkesiyonum düşer diye korkuyorum.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Mayıs 2023, 23:44:48 »
Teşekkürler  . Xpecia kullanmak istiyorum ama erkesiyonum düşer diye korkuyorum.
ben dutasteride ve xpecia kullanıyorum ve hiç sıkıntı yaşamadım xpecia'da yaşamazsın diye düşünüyorum
yaşarsan da direkt bırakırsın zaten.
ayrıca bu forumda gördüğüm kadarıyla fin'den yan etki görmeyenler xpecia'dan yan etki görüyor tuhaf şekilde
tahminimce içeriğindeki soya isoflovan östrojeni hafif de olsa artırdığı içindir saw palmetto zaten dht'yi fin kadar bastıramaz
korkarak başlamayın en büyük hata bu olur kafanız rahat olsun ki placebo görme riskiniz ortadan kalksın
xpecianın içeriğine bakarsanız zaten sadece bir besin takviyesi olduğunu görürsünüz yan etki yaşama olasılığınız çok düşük

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram