Gönderen Konu: Yaş 21 saç ektirsem mi psikolojim bozuldu  (Okunma sayısı 1114 defa)

Yusufklc

• Yeni üye
  • *
Yaş 21 saç ektirsem mi psikolojim bozuldu
« : 06 Ocak 2022, 14:25:30 »
Arkadaşlar merhaba yaşım 21 saçlarım 18 yaşımdan beri dökülüyor xpecia başladım yeni ama finasterid almaya korktum yaşımdan ötürü ekim icin doktor yaşın genç dökülme devam ediyor dedi önermedi cildiye doktoruna gittim eksiklik yok erkek tipi dökülme dedi saçlarım çok fazla döküldü ve sosyal hayat 0 arkadaşlar arasında dalga konusu bile olduğum cok oldu artık bu durum beni cok yordu sizce napmalıyım 😔

LOESS

• Hero Member
Ynt: Yaş 21 saç ektirsem mi psikolojim bozuldu
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2022, 14:45:19 »
Donör fotoğrafınıda çeker misin

muaythai12

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2022, 14:49:04 »
kardeşim bence şuan sadece medikal tedavi uygulanabilir ama yaşın genç olduğu için onlarında belirli riskleri var o yüzden net bi tavsiye veremiyorum. ekim içinde zaten merkezlerin tutumu değişkenlik gösterebilir. bence saçlarını böyle kullanma, ya tamamen tıraşlı ya da sadece yanlar ve arkaları ince kullanmalısın daha fresh bi görüntü oluşturabilirsin emin ol o dalga geçen arkadaşlarınında tutumu değişebilir.
  • Yaşınız 23

Yusufklc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2022, 15:02:45 »
Donör bölgesi böyle arka ve yanlar hep kalın ve gürdü hiç dökülme olmuyo yıllardır böyle

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2022, 15:15:45 »
Döküleceği kadar dökülmüş, 7-8 ay finansterid kullan veya yaşından ötürü Xpecia kullan gerekli bakımı, takviyeyi, özeni göster ondan sonra ekim yaptırabilirsin 22 yaşında.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2022, 15:23:44 »
Ekime uygunsun
Tam vakti
Dökülmen şekil almış

Yusufklc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2022, 15:38:48 »
Finasterid kullanmadan ektirsem üzülür müyüm bulaşmak istemiyorum ilaca bırakınca döküyor sonuçta uygun olmasına sevindim yani ekim olabilir ozaman

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2022, 15:50:21 »
donör saçların ince görünüyor açık alan fazla ancak 2 saç ekimi ile 1 sene arayla sağlıklı sonuç alırsın
bütçen nedir bilmiyorum ama bütçene göre seçim yapman önemli

açık alanına göre senin için en goğru ön çizgi ve planlama bu şekilde olmalı bu resmi referans al

tepe bölgesi de 2 ekimde yaptırmalısın
Global Moderator

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2022, 18:45:17 »
Yaptırabilirsin kral ama seni gelecekte mutsuz etmeyecek yaşını dikkate alarak planlama yapacak donör alanı buna göre kullanacak bi ekim merkezi seçmelisin. Hintell başkanın dediklerini dikkate al. Bu kafanın en az iki hatta üç ekime ihtiyacı var buna göre planlama yapan kaliteli bir merkez bul bence.

Hatta ilk değerlendirme için Asmede birkaç fotoğraf gönderebilirsin orada ekim yaptırmasan bile ne düşündüklerini öğrenirsin.

Yusufklc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2022, 19:01:50 »
Valla kral fikrin için teşekkürler hintell hocamın fikirleri önemli ama inan ne sosyal hayat kaldı ne özgüven yaşım 25 olsa yine tamam diyicem ama 21 daha üni 1 im evden cıkamaz oldum

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2022, 19:49:55 »
Valla kral fikrin için teşekkürler hintell hocamın fikirleri önemli ama inan ne sosyal hayat kaldı ne özgüven yaşım 25 olsa yine tamam diyicem ama 21 daha üni 1 im evden cıkamaz oldum

25 için değilde  35 yaş için gerekli saç
Neyse. Ama gerekli işte
Çoğu kişiye gerekli
Sana gerekli, bana gerekli
HİNTELL başkan buranın şefidir. Sev onu. Onun ayak izlerini takip et. Cümlelerine riayet et.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2022, 20:35:52 »
Dostum herkesin başlı başına sorunları var, dertler bitmiyor imtihan dünyası işte, o yüzden bazı şeyler durumlar şer gözüküp hayırda olabilir. Dışarıdaki bir çok insananın yüzüne bak mutlu değiller kendi, kendine konuşan mı ararsın, yere bakıp yürüyen mi ararsın. Arkadaşların alay ediyor onlarda belli bir zaman sonra kel olucaklar.  Asosyal oldum dersen asosyal olursun, asosyalliğin belki derslerinde ivme kazandırır kendini bu yöne kanalize edebilirsin. Forumdaki ekim örneklerine bak senden daha kötü donörde olanlar bile sırma saçlı oldular o yüzden senin sorunun ömür boyu sürmeyecek. Sana tavsiye vereyim bir tane makine sipariş et haftada bir donör bölgeni al, üst yok yanlar var böyle bir imaj yapma komple makineyle vur. Sonra bir iki sene boyunca xpecia kullan haftada bir keterol kullan,2 haftada bir yağ karışımı kullan stresini minimuma indir donör bölgen güçlenir 2 sene sonrada ekim yaptırırsın. Saçını haftada bir makineye vur 3 günde bir dermoller al 1 mm kanat 2 sene boyunca bu dediklerime harfiyen uyu, senden mutlusu olmayacak ben buna mı kafaya taktım diyeceksin. Hem saçların gelişim göstericek, hem donör güçlenecek yan etki görmekten çekinmiyorsan iki sene finansterid kullan, ektirdikten sonra xpecia ya dönersin. O yüzden moral bozma bi an önce dediklerimi yap.

Emre Yepyeni

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2022, 23:44:41 »
İyi geceler öncelikle bilen varsa bu finastirid ismi hangisini kullanmam lazım proscarmı ve günde ne kadar nasıl bilen anlatabilirmi

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 07 Ocak 2022, 01:45:29 »
Dostum genç yaşta epey dökülmüş saçın.Ama dönörün iyi.Saç ekiminden önce fin kullan istersen.Daha fazla kayıp yaşama.Proscarı eczaneden alıp 4 parçaya böl hergün veya 2 günde 1 kullan.Bir seneye yakında saç ektirirsin.Ne durumda olduğunu anlayabiliyorum.Geç ektirmeninde anlamı yok.Daha 21 yaşındasın bari tadını çıkartırsın.Dökülecek olan gene dökülür zaten.Hem 30da felan dökülürse tekrar abest kaçmaz.Ama şuan yaşın çok genç saç sana lazım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Yusufklc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 07 Ocak 2022, 13:46:38 »
Dostum teşekkürler beni anlamana cok sevindim cok zor bir durum sende biliyorsun zaten fine başlayamıyorum şuan zor bi bölüm okuyorum zihnimin açık olması gerekiyor ama sosyal hayat sıfır böylede xpecia başladım daha yeni eğer ondan da etki görmezsem fine başlayabilirim dediğin gibi valla cok kötü bi durum bu yaşımda tamamen gitti saçlar

Facebook Twitter Instagram