Gönderen Konu: Saç Ekimi Garanti Belgesi Ne Kadar Gerçek ?  (Okunma sayısı 315 defa)

denizdeha

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Garanti Belgesi Ne Kadar Gerçek ?
« : 17 Ocak 2022, 23:29:24 »
Sevgili forum üyeleri herkese merhaba,
size bir sorum olacak. umarım doğru yerde konu açmışımdır kusurum olduysa affola.
Bazı saç ekim merkezleri Garanti Belgesi adı verdikleri bir kağıt veriyorlar.
Bazıları da bu belgeyi kabul etmiyor , kağıt parçası olarak görüyor bu belgeyi.
Böyle bir belge var mıdır yoksa bizleri ikna etmek için yapılan bir uygulama mıdır ?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi Garanti Belgesi Ne Kadar Gerçek ?
« Yanıtla #1 : 17 Ocak 2022, 23:35:54 »
 mrb bence bu konunun ustunde durmaya gerek yok kimi gercek belge kimi faso fiso der.belge verip iyi ekende gordum .çıkmadıktan sonra belge verse ne olcak.yeniden ekse tazminat verse donorden giden greftleri nasıl geri getircek donor kısıtlı çıkmazsa zaten belge vermeyende revize yapıyor.doğru yere ektir belge falan uğrasma belge inandırıcı olma taktiği bence onemlide değil vermesi açığı varda belgeyle kapatıyor demek değil vermemeside kotu ekiyor veremiyor değil tamamen sonuca etki etmeyen bir sey belge faso fiso sallama gec derim belgeyi en buyuk belge ekim merkezinin ornekleridir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Münir

• Sr. Member
Ynt: Saç Ekimi Garanti Belgesi Ne Kadar Gerçek ?
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2022, 01:15:34 »
içinde ne yazıyor ona bakmak lazım ama aslında işin gerçeği komik  :) elektronik cihazmıda bu garanti belgesi veriyorlar

Facebook Twitter Instagram