Gönderen Konu: Turanlioglu sac ekim merkezinde yaşadığım mağduriyet ve gerçek yüzleri !  (Okunma sayısı 3330 defa)

TC Osman I. Akçay

• Yeni üye
  • *
Temmuz 2020 de turanlioglu saç ekim merkezinde saç ekim operasyonu gerçekleştirdim.  Saç ekimine karar verme sürecinde doğal bir ekim olacağını söylediler , ben ensemi genellikle kısa bıraktığımı belirgin seyreklik olacaksa ekim düşünmediğimi çünkü açık alanim çok az olduğunu belirttim . Onlar da merak etmeyin belirgin seyreklik olmayacak dediler . 5. ve 7. aylarda konusmak icin söyledikleri gibi olmadığından dolayı yanlarına gittim. Henüz erken , elinle bastır düzelir gibi şeyler söyledi gokhan turanlioglu. Sonrasında  yaklasik 18 ay sonra  facebookta saç ekim sayfasinin birinde bu yaşadığım süreci anlattim. Gokhan turanlioglu görmüş gönderiyi olacak ki gel konuşalım düzeltelim, başka yerde yaptiracaksan masraflarını karsilayim dedi. Bende telefonda randevu alıp gittim. Sen niye bizi sosyal medyada paylasiyorsun sende bir şey yok diye atar gider yaptı. Bende yasal her türlü hakkımı kullanacağımi soyledim. Kaymakamlığı bildirip eylem yaptım bu pazartesinden çarşamba gününe kadar belirli saatlerde.  İlk gun konuşmak bahanesiyle beni yukarı cikardilar. Yukarıda kapiyi üzerime kilitleyip bağırıp çağırdı orda çalışan Anıl Malkoç denen şahıs. Hazırladığım mağduriyetimle ilgili pankartları yırttı. Bir bahaneyle aşağı indim.  Emniyette şikayetçi oldum . Gokhan Turanlioğlu emniyette bana saldırdı. Eylemimden yildiramadilar . Zaman zaman yukarıdan çeşme hortumuyla islatarak tahrik ettiler. Fotoğraflarda ensemin güncel seyrekligi ve ekim yapılan bölgedeki seyreklik ve dik dik çirkin görüntüden çok rahat görülmektedir. Fotoğraflardan birinde ekim yapılan alan net görülmektedir. Sakaklar acıktı benim ortası kendi saçım.

kelceko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun malesef donör bölgene çok zarar vermişler ekilenleride yorumlamaya bile gerek yok.
Bu tarz sonuçlara neden olan ekim merkezleri çok mağduriyet yaşatıyorsa yaşattıkları kişilerinde yaptıkları eylemlerin sonuçlarına da katlanmalılar ama kimse katlanmak istemiyor varsa yoksa amaçları para kazanmak .
Yaptığın eylem için sana helal olsun diyorum herkes senin yaptığını yapamıyor. Çoğu mağdur bunları yapabiliyor olsaydı önüne gelen saç ekemezdi bu ülkede.

Alpha

• Hero Member
Geçmiş olsun durumuna üzüldüm kardeşim .Ekim merkezinin sana yaptıkları ise kabul edilebilir şeyler değil .Hakkını sonuna kadar ara bence.

TC Osman I. Akçay

• Yeni üye
  • *
Kesinlikle sonuna kadar gidecegim!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çok gemiş olsun saç ekmeyi bilmedikleri yaptıkları ekimden belli.
Ön çizgi berbat saç yönleri berbat donör alımı berbat
Bence bu işi yapmayı henüz öğrenmemişer daha iyi kendilerini geliştirim insanları madur etmemeliler
Şu saç ekimine bakınca zaten belli bu işi yapamadıkları.

Ve bu bahsedilen şiddet durumu cok can sıkıcı şimdi bu konuyu okuyan oraya saç ektirecek kişiler ya iptal ettirir ya da saç ektirmez zaten akıllı adamda bir araştırır googleye yazar bu konu şak diye önüne çıkar.
Kurumsal olamayan zaten sağlık sektöründe barınamaz.

Söylediklerine göre Sana saldırmalarına odaya kitlemelerine vs gelince
Allah korusun adamına denk gelirler böyle şeyler yapmasınlar.
Gerek yok dimi?

Geçmiş olsun

Saç ekimi eylem yapanıda ilk kez gördüm.

Bu arada aynı konudan iki kez azma lütfen 1 tane
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
GÖKHAN TURANLIOĞLU

yatacak yerin yok senin.

Insallah adalet yerini bulur bu dünyada degilse bile hesap zamani cok acilar icinde olacaksin.

kardes senin adina gercekten cok üzüldüm , gecmis olsun.

Facebook Twitter Instagram