Gönderen Konu: Asuman Hair  (Okunma sayısı 3664 defa)

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Asuman Hair
« : 18 Ocak 2022, 20:48:34 »
Merhabalar arkadaslar.

Foruma bugun uye oldum ama misafir olarak uzun bir sure takip ediyordum. Bugun basima gelen bir olayi sizinle paylasip bana sac ekim merkezi tavsiyesinde bulunursaniz cok memnun kalirim. Inanin kafam cok karisik ve ayni zamanda kaygiliyim.

Buradan gordugum sonuclar vesilesinde ilk olarak ASUMAN HAIR ile iletisime gectim, fotograflari gonderdim ve bana proscar, xpecia ve sampuan kullanmami soylediler donor bolgeyi guclendirmek icin. Ve 20 - 25 bin fiyat araligi verdi. Tek seansta bitmez 2 seans olacak dedi, yani toplamda 40 50 bin arasi.. Para muhim degildi, gercekten degildi. Yeter ki iyi bir sonuc olsundu.

Ben ilk etapta yurtdisinda yasadigimi soylemedim, whatsapp uzerinden iletisim kurdum ve kendileri iletisim konusunda cok kotuler ve hic yardimci olmadilar. Burada TURKIYE de ki urunleri bulma sansim yok ama muadillerini buldum ve gonderdim ama yine begendiremedik. Neyse olay artik tarihi belirlemeye ve son pazarligi yapmaya geldi. Direk 25 bin TL dediler. Bakin dedim 2 seans yapacagim, size buradan insanlarda tavsiye ederim biraz guzellik yapin dedim

Demesinler mi aslinda normalde biz yurtdisi hastalarimiza 3000 euro fiyat veriyoruz ama sizin icin 25 bin TL . Dellendim. Ben sizden ucak konaklama vs talep etmedim dedim. Onlar olsaydi 3500 euro olurdu dediler. Dedim siz yurtdisina servis goturmuyorsunuz, ben sizin ayaginiza geliyorum ama sadece bir insan yurtdisinda yasadigi icin 2 kati fiyat vermek etik disi bir davranis, ahlak kurallarina aykiri dedim ama ozur dilemek yerine siz bilirsiniz dediler ve bende onlara operasyon yaptirmaktan vazgectim

Su an onumde Empharia var ve gercekten cok ilgililer ve konustum. Ancak burada gordugum kadariyla itibarlari pek iyi degil. Bu da benim kafami karistirdi acikcasi

Ben sadece saglikli, guzel saclar istiyorum ve bu surec sonunda pismak olmak istemiyorum

Bana ne tavsiye edersiniz. Tesekkur ederim.

LOESS

• Hero Member
Ynt: Asuman Hair Yurtdisi Ayrimciligi
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2022, 20:54:37 »
Üstad zaten ocaktan sonra 20-25 milyar oldu Asuman Hanım, hani eski fiyatı 14 olup, sana 25 demediler. Sabit 20-25'e yapıyorlar artık. Asuman Hanımdan şaşma mutlu olucaksın sonuçtan hiç tereddüt etme.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2022, 21:12:50 »
Sorun o degil. Siz tam anlamiyla okumadiniz galiba.

Eger ben ilk etapta yurtdisinda yasadigimi soyleseydim bana 25 degil 50 bin TL diyeceklerdi.

Sorun burada ve sizce bu dogru bir davranis mi?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2022, 21:13:53 »
 asuman hair formunda iyi işler çıkarıyorlar
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2022, 19:34:26 Gönderen: Hintell »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2022, 21:21:37 »
Iste bende bundan nefret ediyorum. Benim gibi yurtdisinda yasayan insanlari keriz yerine koymaya calismalari hic hosuma gitmedi. Yoksa yaptiracaktim orada. Guzel sonuclari var.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Ocak 2022, 21:32:46 »
Eger bana bu sekilde degilde tam tersine ozverili ve anlayisli sekilde davransalardi ve onlarin ekiminden memnun kalsaydim arkadaslarima, cevreme onerirdim. Bu sayede potansiyel musterileri de kacirmis oldular.

Ben simdi bu insanlara nasil olupta guvenip sac ekimi yaptirabilirim

Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar.

Empharia (Adem Yildirim) hakkinda ne dusunoyorsunuz?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Ocak 2022, 21:48:36 »
 sonuca bak sen salla geri kalanları fiyattada anlaşırsan ektir sonucta yükselişte bir merkez.kazık atmaya calısmasınlar sitede paylaşcam falan de .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Ocak 2022, 21:53:55 »
Yok hocam onlara yaptirmam artik. Herhalde bu ulkede onlar kadar iyi ya da daha iyileri vardir.  :)

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #8 : 18 Ocak 2022, 22:13:12 »
Yok hocam onlara yaptirmam artik. Herhalde bu ulkede onlar kadar iyi ya da daha iyileri vardir.  :)

hocam serkan aygın veya medeks düşünebilirsiniz araştırın isterseniz.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #9 : 18 Ocak 2022, 22:21:36 »
medekste direkt euro diyecek , cünkü yurtdisi numarasini görecek , daha dün aksam ben sordum 1600€

hakan doganay , ben yurtdisi olmama ragmen tl fiyati verdi , alman arkadasim icin sordum , yabancilara farkli fiyat oldugunu belirttiler....

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Ocak 2022, 22:22:26 »
Benim whatsapp numaram turk hatti ;)

Dedigim gibi Empharia ile konustum, guzel bir iletisimdi, sevdigim bir arkadasim onerdi.

Ama ozellikle kimse on cizgilerini begenmiyor bu adamlarin, basta Hintell  ;D

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Ocak 2022, 22:26:08 »
Ayrica kurum bana 3000 TL ye 1 yillik vitamin, serum, sampuan paketi sundu ama bilemedim gerek var mi

Bana kalirsa cok gerekli degil. Minoxidil kesinlikle kullanmayin dediler. Benim de cok istedigim yoktu zaten o lanet olasicaya

Ben Proscar + Xpecia + Biotin + Dermaroller + Sampuan ve sampuan losyonu kullanmayi dusunuyorum. Bu kadar yeterli degil mi

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #12 : 18 Ocak 2022, 22:31:41 »
3bin tl ye findik ,fistik,ceviz al daha cok vitamin alirsin....
evet o yazdiklarin yeterli..

Türk hatti kullanman iyi , yoksa maalesef cogu yer farkli fiyat veriyor..

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 18 Ocak 2022, 22:54:06 »
Sorun o degil. Siz tam anlamiyla okumadiniz galiba.

Eger ben ilk etapta yurtdisinda yasadigimi soyleseydim bana 25 degil 50 bin TL diyeceklerdi.

Sorun burada ve sizce bu dogru bir davranis mi?

dostum bu dediğini çalıştıkları hastaneler yapıyor bütün hastane bünyesinde çalışan saç ekim merkezlerinin hepsinde bu olay böyle cereyan ediyor malesef.
daha önce defalarca konu açanlar oldu forumda şikayet eden çok sayıda gurbetçi oldu ama durum böyle .asuman veya x ekim merkezi bu durum değişmiyor bence sana gene güzellik yapmış asuman hair  :)

en güzeli hiç gurbetçi olduğunu söylememek .sen doğru olanı yapmışsın ama sistemleri saçma yapacak bir şey yok.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Ocak 2022, 23:23:58 »
Zaten niyetim hic soylememekti ama soyledikleri ilaclarin vitaminlerin sampuani burada bulamayacagim icin mecburen soylemek zorunda kaldim.

Facebook Twitter Instagram