Gönderen Konu: 06.01.2022 Serdar GÖKREM Saç Ekimim 32 Yaş  (Okunma sayısı 41913 defa)

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 06.01.2022 Serdar GÖKREM Saç Ekimim 32 Yaş
« Yanıtla #16 : 12 Mart 2022, 18:48:38 »
Herkese merhaba,

66. günde saçlar bu şekilde, günlük sadece 1 xpecia kullanıyorum. Tecrübeli arkadaşlardan süreçle ilgili yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum. Herkese iyi günler dilerim.

aydinkoylu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 29 Nisan 2022, 16:30:12 »
Hocam ön çizgiyi 1-2 santim alta alma isteğini red ettikleri için Serdar Hoca'yı tebrik ediyorum kesinlikle doğru karar. Doğal olup hafif önden açık kalması saç ekiminin en önemli noktası bence. Malesef hastalar hep 20 yaşındaki haline dönmek istiyorlar. Ekim merkezleride müşteri ne isterse yaptığından önde bıyık gibi saçi ekilmiş tepesi ayna gibi kötü görüntülü sonuçlar çıkıyor. Bence yaptığı model çok iyi olmuş.
Bir diğer pozitif yön ise 32 yaşındasın Bunun 42 yaşı var. dökülme devam ederse senin 3-4 bin kökün daha tepelerden açılacak. 2. ekim için 5-6 sene beklemeni tavsiye ederim. Ön çizgin sınır artık. Bundan sonra hep sıklaştırma yaparak gitmelisin.

Bende geçen sene Ocakta görüştüm 12 bin istemişti 3000 greft için. 8 ay sonra bir 3000 daha ekim yaparım demişti. 24 bin yerine 40 bine asmed'e giderim diye kabul etmedim. Ancak asmed fiyatları 100 bini geçti artık. Bu ekimi kaç liradan yaptırdınız? tekrar sormaya çekiniyorum. Çünkü Serdar Hoca biraz asabi. Görüşmede sorularıma sinirli cevaplar verdi. Çok soru sordurmuyor. Ama manuel saç alımı sebebiyle kendisine gitmeyi düşünüyorum.

Fiyat bilgisi verebilir misin? Bir de özelden süreçle ilgili soru sorabilir miyim size?

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 30 Nisan 2022, 09:47:18 »
Hocam ön çizgiyi 1-2 santim alta alma isteğini red ettikleri için Serdar Hoca'yı tebrik ediyorum kesinlikle doğru karar. Doğal olup hafif önden açık kalması saç ekiminin en önemli noktası bence. Malesef hastalar hep 20 yaşındaki haline dönmek istiyorlar. Ekim merkezleride müşteri ne isterse yaptığından önde bıyık gibi saçi ekilmiş tepesi ayna gibi kötü görüntülü sonuçlar çıkıyor. Bence yaptığı model çok iyi olmuş.
Bir diğer pozitif yön ise 32 yaşındasın Bunun 42 yaşı var. dökülme devam ederse senin 3-4 bin kökün daha tepelerden açılacak. 2. ekim için 5-6 sene beklemeni tavsiye ederim. Ön çizgin sınır artık. Bundan sonra hep sıklaştırma yaparak gitmelisin.

Bende geçen sene Ocakta görüştüm 12 bin istemişti 3000 greft için. 8 ay sonra bir 3000 daha ekim yaparım demişti. 24 bin yerine 40 bine asmed'e giderim diye kabul etmedim. Ancak asmed fiyatları 100 bini geçti artık. Bu ekimi kaç liradan yaptırdınız? tekrar sormaya çekiniyorum. Çünkü Serdar Hoca biraz asabi. Görüşmede sorularıma sinirli cevaplar verdi. Çok soru sordurmuyor. Ama manuel saç alımı sebebiyle kendisine gitmeyi düşünüyorum.

Fiyat bilgisi verebilir misin? Bir de özelden süreçle ilgili soru sorabilir miyim size?

Merhaba,
Yaptığınız yorum için öncelikle çok teşekkür ederim. Fiyat bilgisini buradan vermem çok doğru olmaz çünkü kişinin o anki pazarlık durumuna göre falan değişebiliyor. Bir de malum Türkiye şartları fiyatlar sürekli yükseliş eğiliminde. Özelden sormak istediklerinizi sorarsanız cevaplarım.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 30 Mayıs 2022, 19:10:40 »
Herkese merhaba
Bir hafta sonra saç ekim sürecimde 5. Ayı tamamlamış bulunacağım. Bugüm serdar hoca aradı, Saç sürecimi sordu, fotoğraflarımı istedi. 5. Ay için saç gelişimimin gayet iyi seviyede olduğunu, çıkışların şu an için %50 seviyelerinde olduğunu, daha da gelişeceğini söyledi. İş yoğunluğumdan fotoğraf paylaşımı için çok vakit bulamıyorum. Hazır hocaya fotoğraf atmışken burada da paylaşayım dedim. Şu an için saç gelişimimimden gayet memnunum, şu ana kadar kimse saçların ekim mi diye sormadı ve saç ekimi yaptırdığımı söyleyenler şaşırdı. Donör durumumdan falan gayet memnunum. Ön taraf biraz daha dolarasa beklentimi tamamiyle karşılar diye düşünüyorum. Sizlerden de süreçle ilgili değerlendirmelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #20 : 30 Mayıs 2022, 21:50:25 »
Dediğiniz gibi ön hattın biraz daha dolması gerekli. Çünkü saçlarınıza şekil verme beklentisi ile ekim yaptırmışsınız, açıkcası yerinizde olsam bende en azından bunun sık olmasa da gerçekleşmesini beklerdim. Ancak henüz 5. aydasınız ve çıkan saçlarınızın form alma süreci vs. bence ekim sonucundan zaman geçtikçe memnun olursunuz diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 30 Mayıs 2022, 21:56:45 »
Sizin memnun olmasınıza sevindim hocam ama 5 ay için çok farkedecek bir saç gelişimi ben eski halinizle karşılaştırınca göremedim? Yani %50 bi gelişim göremedim.

Tabi daha süeeç erken umarım çok daha güzel ve başarılı olur zamanla
Global Moderator

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 30 Mayıs 2022, 23:05:51 »
Teşekkür ediyorum yorumlarınız için inşallah herkes istediği sonuca ulaşır. Süreç cidden çok stresli bir süreç bu sürecin sonu güzel olması lazım herkes adına.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Temmuz 2022, 17:06:48 »
Arkadaşlar merhaba 185 gün civarlarında son durum bu şekilde. Durum net belli olsun diye saçları kısa kestirdim. Takip eden, ilgilenen arkadaşlar olur diye süreci 1 yıl süresince güncellemeye drvam edeceğim. Yorumlarsanız sevinirim.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 12 Temmuz 2022, 17:08:36 »
Bunlarda traş olmadan çekildiğim fotoğraflar.

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 12 Temmuz 2022, 19:49:51 »
Çizgi çok geriden olmuş ve malesef şu an için sonuçta çok seyrek .Kaç greft ekildi bilmiyorum ama saç ekimi böyle bir şey değil en fazla 1000 greft çıkmış gibi bir görüntü var.Umarım zamanla çıkışlar artar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 12 Temmuz 2022, 20:08:41 »
 normal gidisat.sonucta sorun olcağını sanmıom yuzdeli bir ekimci.nekroz olmazsa çıkar ektikleri.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 12 Temmuz 2022, 21:53:20 »
Çizgi çok geriden olmuş ve malesef şu an için sonuçta çok seyrek .Kaç greft ekildi bilmiyorum ama saç ekimi böyle bir şey değil en fazla 1000 greft çıkmış gibi bir görüntü var.Umarım zamanla çıkışlar artar.

Teşekkür ederim hocam yorumun için. Açıkçası çizgi konusu en baştan beri aklımda olan en büyük soru işareti ama doğal saç çizgimde zaten çok geridedir, ailecek açık alınlıyız. Zaten saçımı genelde öne doğru tararım saç çizgisi çok problem olmaz diye düşünüyorum. 1000 greft çıkmıştır en fazla demişsiniz de durum o kadar vahim mi cidden 3000 ön 500 verteks kısmına ekildi. Bana bir önceki aya göre baya çıkış anlamında farketti gibi geliyor ve elime sürekli saç diplerinde yeni saçlar batıyor gibi geliyor.

saçsız kral pele

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 12 Temmuz 2022, 21:54:39 »
normal gidisat.sonucta sorun olcağını sanmıom yuzdeli bir ekimci.nekroz olmazsa çıkar ektikleri.

Teşekkür ederim emekli kel içimi rahatlattın biraz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 12 Temmuz 2022, 22:15:34 »
 o adamın ektikleri basta takılmazsa sonra takılmıyor rahat ol.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram