Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum  (Okunma sayısı 63032 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Saç ektirmeyi düşünüyorum
« Yanıtla #15 : 26 Eylül 2017, 20:07:45 »
kullanıcakların en iyisini kullanıon zaten

Bir kaç sene öncesine kadar prp yaptırarak saçı korumayı düşünüyordum ama hep üşengeçliğimden yaptırmadım. Şimdi forumda okuduğum kadarıyla pek olumlu bir katkı sağlamıyor sanırım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 27 Eylül 2017, 11:55:33 »
daha ilerlemiş yası olanların için ek destek olarak kullanılabilir prp kanı gencleştiriolar falan saçı bir tek damardaki kan besler minoxidilde damarları açıo ya buda kanı alıp ayrıştırıp içne saç için gerekli şunu bunuda atıp kanı gencleştirip gene kafaya veriolar .yapan uzmanla konusutm iş falan dedi herkes işine ii der grpyi çok ovdu prpye hitaben somon balığı dnası cart curt bişiler koyuyoruz sonuclardan memnunum dedi şu bu fda onaylı minoxidile finasterid var diğerleri besleyici kalınlaştırıcı urunler
saçları ekmeydi dersin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 20 Ekim 2017, 13:49:17 »
Proscar, biotin ve revita kullanalı yaklaşık 1 ay oldu şuan için proscar adına öyle ahım, şahım bir yan etkisini görmedim. Başlarda hafif bir kasık ağrısı yapıyor oda 1 haftada geçiyor zaten birde bende ilacı kullanmadan önce sonra zamanlarda hafif unutkanlık vardı bunu şuanda zaman zaman yaşıyorum ama dediğim gibi ilaçtan dolayı mı, yoksa yoğun tempoda çalıştığımdan dolayımı gerçekten bilemiyorum. O da çok sıkıntı yapacak kadar değil, en azından saçımın dökülmesi daha çok canımı sıkıyor diyebilirim. Diğer yan etkilerini kesinlikle şuan için yaşamadım.

Şimdi bu takviyeleri almaya başladığımda ilk 2 hafta saç diplerim fazlasıyla yanmaya başladı, benim saçlarımın dökülmelerinin agresif olduğu dönemlerde yaşadığım his aynı bu şekildeydi. Ama tereddüt etmeden ilaçları kullanmaya devam ettim şuan gerçekten etkilerini görmeye başladım. Elimle çektiğimde artık saçlar kopma bile yapmıyor ve oldukça hacimlendi saçlar. Biotin takviyesinin özellikle saçlara çok faydasının olduğunu düşünüyorum. Hintell'in önerisi ile kullandığım revita şampuandan çok memnunum, yurt dışından alacaktım ya da getirtecektim ama malum Amerika vize olaylarından dolayı Türkiye'deki distribütöründen 925 ml satın aldım hatta ilgimi çekti revita cor diye saç bakım kreminden de aldım ancak onu tecrübe etme fırsatım henüz olmadı.

Şuan saçımın son halini cam kenarında ve flaşlı çekimle gönderiyorum. Kullandığım bu ürünlerin maliyetli olduğunu biliyorum, hani maddi açından sıkıntıları olan arkadaşlar var ise ve bu ürünleri kullanmaya tereddüt ediyorlarsa benim saç dökülmemi şuan için kestiğini rahatlıkla söylebilirim. Gerçekten inanılmaz bir agresif dökülme döneminde kullandım şuan saçlarım baya hacim kazandı. Kimbilir belki incelen saç tellerim bile kalınlaşabilir.

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 21 Ekim 2017, 12:26:11 »
Bence ekim isini ilerleyen yillara ertelemesin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 22 Ekim 2017, 13:54:37 »
Bence ekim isini ilerleyen yillara ertelemesin

Ön hat şakak bölgesi ve orta hatta sıklaştırma ekimi mutlaka yaptıracağım. Yıllardır saçlarım böyle çünkü :)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 24 Ekim 2017, 07:12:15 »
ondeki minyaturleşmede hesaba katılıp guzel bir kapatılır ondeki saçın ii bir yerde
saçları ekmeydi dersin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 25 Ekim 2017, 00:21:29 »
ondeki minyaturleşmede hesaba katılıp guzel bir kapatılır ondeki saçın ii bir yerde

Koray Erdoğan 4500 - 5000 graft arası
Muttalip Keser 1500 graft belki daha yukarı da çıkabilir dedi
Hakan Doğanay kliniğindende 2500 graft arası bir öneri geldi

tabi ben konu başındada yazdığım gibi Koray Erdoğan'ı düşünüyorum. Çünkü ileriye dönük saçların arasına girip sıklaştırma ekimi yapıyor. Benimde arzu ettiğim bu zaten.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 25 Ekim 2017, 06:42:07 »
yerinde olsam durumunda var hemen giderdim koray erdoğaan br gun beklemeden saç sorunundan kurtulurdum giden gunler ömürden gidio
saçları ekmeydi dersin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 25 Ekim 2017, 23:27:53 »
yerinde olsam durumunda var hemen giderdim koray erdoğaan br gun beklemeden saç sorunundan kurtulurdum giden gunler ömürden gidio

Evet para konusunda sıkıntım yok çok şükürde zaman ile ilgili farklı problemlerim var. Bunun planlamasını yapmaya çalışıyorum. Yoksa bende aynı sizin dediğiniz gibi hemen ekim yaptırmak istiyorum.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 26 Ekim 2017, 10:38:03 »
zaman sorunu ekimden sonra kabuklu kafayla falan gezmelkle alakalıydı trasşsız fue yaptırırsın
saçları ekmeydi dersin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 03 Kasım 2017, 23:04:43 »
zaman sorunu ekimden sonra kabuklu kafayla falan gezmelkle alakalıydı trasşsız fue yaptırırsın

Hayır öyle bir problemim yok, ekim sonrası dış görünüş benim tipimde saç yapısı olan birinde açıkcası çok kötü olacağını düşünmüyorum. Dediğim gibi zamanla ilgili problemlerim var ve bunun planlamasını düzgün yapmam gerekli. Aslında Koray Beyden randevu dahi talep etmedim, henüz bir adım atamadım yani. Kendi işlerimi aksatmadan düzgün ve doğru bir planlama yapmak istiyorum sadece.

Neyse ilaçları kullanalı yaklaşık 2 ay oluyor ve saçlarımın güncel halini yine paylaşıyorum. İncelmiş saçlarım ve mevcut saçlarım kalınlaşmaya başladı. Yani saçlarım eskiden olduğu formuna geri dönüyor gibi. Çünkü benim şakaklarım çok erken açılmakla birlikte mevcut saçlarım fazlasıyla sık ve kalındı. Siz ne düşünüyorsunuz mevcut saçlarımın son hali için? İlk paylaştığım resimde kasten saçlarımı dağıttımı söylemiştim, son attığım resimde de aynı kuaförde (aynı şekilde) saçlarımı kestirip, bol ışıklı ortamda aynı şekilde saçlarımı kasıtlı olarak dağıttım. Ben şuan için gayet memnunum ilaçların performanslarından. Sizce bu durumdaki saçlara ne kadar bir ekim yapılmalı?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 04 Kasım 2017, 09:55:06 »
ilaçların performansına gfore ekim yaptırmana gerek kalmayabilir çok az geride kalan şakaklara yapılabilir yada bu az geride kalan sakaklar yuzunle yuyumluysa ekime gerek olmabaybilri
saçları ekmeydi dersin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 04 Kasım 2017, 10:30:43 »
ilaçların performansına gfore ekim yaptırmana gerek kalmayabilir çok az geride kalan şakaklara yapılabilir yada bu az geride kalan sakaklar yuzunle yuyumluysa ekime gerek olmabaybilri

Saç açıklığım yüzüme aslında uyumlu ancak ben bu saça yıllardır şekil veremiyorum. Hani dışarıdan saçlarımla alakalı hiç olumsuz bir tepki almadım. Hatta saç ektireceğimi çevremdeki insanlarla rahatlıkla paylaştığımda gereksiz görenler oldukça fazla ama bu birazda kişinin beklentisiyle alakalı bir durum bence. İlaçları kullanırken böyle bir performans olacağını beklemiyordum, buna paralel olarak sizinde paylaşımlarınızda gördüğüm üzere mevcut saçlarımı ilaçlar ile uzun yıllar koruyabileceğim beklentisi oluşmaya başladı. Şimdi keşke bu ilaçları daha önceden kullanmanya başlasaydım diyorum. Tüm bunlara rağmen saç ekim işlemini ertelemeyeceğim ve Koray Beye saçlarımın yeni durumunu gönderip neler yapılabilinir bilgi alacağım ve planımı buna göre artık şekillendireceğim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 04 Kasım 2017, 11:16:48 »
dr korayın herkese 5 bin demesi aklıma takılıo sorunu az olanada sorunu çok olanada 5bin diyor
saçları ekmeydi dersin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 04 Kasım 2017, 14:40:15 »
dr korayın herkese 5 bin demesi aklıma takılıo sorunu az olanada sorunu çok olanada 5bin diyor

Saç ekimi analizini yaparken önce bir anket gönderiyor Seda Hanım bu anketi doldurarak aileden gelen saç yapısının hikayesi ve beklentileri yazarak gönderiyorsunuz, daha sonra saç ekim tutarı tarafınıza gönderiliyor. Bana 4500 - 5000 demişlerdi ve bu rakamı söylerken orta hattın sıklaştırılması talebini kendim belirttim. Net rakamında alınacak randevu sonucunda belirleneceği söylenmişti. Yani rakam net değil belki insanlar taleplerini hep yüksek tuttuğu için rakamlar yüksek söyleniyor olabilir. Kimsede saç ekimi yaptırırken kafamda saçım olsun yeter demez. Birde Koray Bey bence her saç ekimini sıklaştırıcı olarak yapıyor ve bunu fire vermeden başarıyor bu nedenle rakamların bu kadar yüksek olması problem değil. Bende saçlarımı o kadar dağıtmıştımki ve özellikle flaşlı aşırı derecede saçlarımı seyrek gösterecek şekilde resimleri attım ki (kafamda sorunun boyutunun en doğru şekilde anlayabilmek için) Asmed'i bu konuda (kendi attığım mail açısından) eleştirmek dahi istemiyorum.

Facebook Twitter Instagram