Gönderen Konu: Kök hücre tedavisi /Akl poliklinik  (Okunma sayısı 6445 defa)

Likethis

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kök hücre tedavisi /Akl poliklinik
« : 31 Mart 2022, 22:34:48 »
Arkadaşlar merhaba , bugün akl polikliniğinde  saçlarım için kök hücre tedavi uygulamasını yaptırdım. Uygulama toplamda bir saat sürüyor. Öncelikli olarak benden aldıkları kan ve kulak arkamdan aldıkları kök hücreleri belli işlemlerden geçirdikdikten sonra kafa derime enjekte ettiler. Uygulamada  ve sonrasında ciddi bir ağrı oluşmadı. Günlük hayatıma normal bir şekilde devam edebileceğimi söylediler. Kök hücre alınan bölgeye pansuman yapıldı yaklaşık bir gün sonra çıkarabileceğimi ilettiler bende uyuma  hafif bir kanama olması sebebiyle pansumanı değiştirdim. Uygulamanın asıl amacı var olan dökülmeyi durdurmak ve olan saçlara hacim kazandırmak. İletişime ilk geçtiğimde yaklaşık 3 yıl koruma sağladığını iletmişlerdi ancak uygulama esnasında 1.5 yıllık bir koruma sağlıyacağı yönünde konuşma geçti. Uygulama maliyeti 7000 TL.Tam gelişme için 6 ay geçmesi gerektiğini belirttiler. Yaklaşık 3 ay sonra saçlarımınım güncel halini sizle paylaşıyor olacağım.

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kök hücre tedavisi /Akl poliklinik
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2022, 00:23:24 »
Arkadaşlar merhaba , bugün akl polikliniğinde  saçlarım için kök hücre tedavi uygulamasını yaptırdım. Uygulama toplamda bir saat sürüyor. Öncelikli olarak benden aldıkları kan ve kulak arkamdan aldıkları kök hücreleri belli işlemlerden geçirdikdikten sonra kafa derime enjekte ettiler. Uygulamada  ve sonrasında ciddi bir ağrı oluşmadı. Günlük hayatıma normal bir şekilde devam edebileceğimi söylediler. Kök hücre alınan bölgeye pansuman yapıldı yaklaşık bir gün sonra çıkarabileceğimi ilettiler bende uyuma  hafif bir kanama olması sebebiyle pansumanı değiştirdim. Uygulamanın asıl amacı var olan dökülmeyi durdurmak ve olan saçlara hacim kazandırmak. İletişime ilk geçtiğimde yaklaşık 3 yıl koruma sağladığını iletmişlerdi ancak uygulama esnasında 1.5 yıllık bir koruma sağlıyacağı yönünde konuşma geçti. Uygulama maliyeti 7000 TL.Tam gelişme için 6 ay geçmesi gerektiğini belirttiler. Yaklaşık 3 ay sonra saçlarımınım güncel halini sizle paylaşıyor olacağım.

Yanilmiyorsam forumda AKL de bu tedavinin 8000 TL diye yazıldıgini hatırlıyorum.Pazarlik mi yaptın kardeşim?
Bi de kardeşim garanti falan veriyorlar mı?
Surecini takipteyim,paylaşımları ihmal etmezsen sevinirim.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2022, 04:43:36 »
Çok iyi konu takip
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2022, 06:45:32 »
Şu bende merak uyandırdı; Yaptırmadan önce 3 yıl, yaptırırken 1,5 yıl denmesi neden acaba?
Bir de yaptırdıktan sonra soraydın 😄 9 aya kadar inerdi gibi
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2022, 10:48:37 »
Hayırlı olsun bence finssterid de kullanın
Umarım güzel olur
Global Moderator

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2022, 12:43:06 »
Hayırlı olsun, sonucu merakla bekliyorum. Paylaşım için teşekkürler. Şu an tek bir uygulamayla genetik erkek tipi için saç dökülmesini 3 yıl süreyle önleyecek kanıtlanmış bir tedavi bulunmamaktadır. Mevcut saçlarınızı 1 yıl süre ile korursa ve incelmiş olanları da güçlendirirse çok iyi sonuç olur.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2022, 20:54:13 »

Ne iştir anlamadım bize 8000 yaptılar size 7000  ben şimdi bunda iyi niyet mi aramaliyim çifte standart 

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Nisan 2022, 20:55:21 »
Şu bende merak uyandırdı; Yaptırmadan önce 3 yıl, yaptırırken 1,5 yıl denmesi neden acaba?
Bir de yaptırdıktan sonra soraydın 😄 9 aya kadar inerdi gibi

Bana da 1.5 - 2 yıl dendi

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2022, 01:29:06 »
Ne iştir anlamadım bize 8000 yaptılar size 7000  ben şimdi bunda iyi niyet mi aramaliyim çifte standart

Kardeşim sen pazarlık yapmadın mı yoksa pazarlık yaptin da fiyatta indirim yapmadılar mı?Hangisi?

Likethis

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Nisan 2022, 01:34:10 »
Hocam herhangi bir pazarlık yapmadım sadece kök hücre tedavisi uygulandı 7000 lira fiyat istendi

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Nisan 2022, 07:35:51 »
Kardeşim sen pazarlık yapmadın mı yoksa pazarlık yaptin da fiyatta indirim yapmadılar mı?Hangisi?

Yok dostum yapmadim pazarlık arkadaşta yapmamış zaten hiç hoş olmadı

Ferhat Durmuş

• Full Member
« Yanıtla #11 : 05 Nisan 2022, 17:29:23 »
hayırlı olsun takipteyiz

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Nisan 2022, 20:51:58 »
Hayırlı olsun kardeşim

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #13 : 05 Nisan 2022, 20:58:01 »
takip

Ferhat Durmuş

• Full Member
« Yanıtla #14 : 14 Nisan 2022, 15:35:35 »
aslında neredeyse ekimlik saç dökülmesi varmış sizde kök hücreli saç ekimi de düşünülebilirmişsiniz. ama bu kar alan için de kök hücrenin etkisini gözlemlemek ve karar vermek için iyi bir fırsat sizin konunuz. takipteyiz.
finans veya sprey kullanıyormusun şuan

Facebook Twitter Instagram