Gönderen Konu: KÖK HÜCRE TEDAVİSİ HAKKINDA BİLGİ  (Okunma sayısı 3413 defa)

Redd

• Yeni üye
  • *
KÖK HÜCRE TEDAVİSİ HAKKINDA BİLGİ
« : 28 Nisan 2022, 01:52:08 »
Öncelikle merhaba , bu siteyle tanışalı çok uzun zaman olmadı ama bilgi konusunda biraz yol aldım diyebilirim fakat yaşımın daha genç olması ve dolayısıyla dökülmenin halen devam ettiği bir surecteyim . Saçların hacim kaybetmesi , ışık altında deri belli olması , sürekli saçı kısa kestirmekten sıkıldım ve arayış içine girdim. Finasterid ,minodixil vs ürünleri kullanmak istemediğimden medikal tedavilere baktım ve karşıma kök hücre tedavisi çıktı ve aslında aklıma da yattı fakat sitede çok yaptıranı görmedim söylenene göre de 2/5 sene arası da kalıcılığı var yaptıranlar , bilgisi ,tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: KÖK HÜCRE TEDAVİSİ HAKKINDA BİLGİ
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2022, 02:16:14 »
Forumda biri vardı yaptıran
İlk başta 3 yıl korur demişler.
Operasyon anında 2 yıl korur demişler.
Bittikten sonra 1,5 yıl korur mu ne demişler.

Fakat işe yaramıştı birinde. Olabilir.
Denenebilir cebinde cash varsa.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Redd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2022, 03:00:20 »
Evet okudum o iletiyle ilgili yazıları. Dr. Bora Özel den fiyat almıştım kök hücre tedavisi için Mart ayında 9 bin TL dedi yani açıkçası tutar bana çok geldi sonuçta saç ekimi kadar işçilik gereken bişey olduğunu düşünmüyorum ve sonuçlar zaten belli zaman dilimleri içerisinde etkili bilmiyorum öğrenci olunca karar vermekte ekstra zor geliyor.

Aykut Baş

• Full Member
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2022, 17:26:43 »
Bugün ben yaptırdım detaylı konu açacağım

Redd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2022, 01:56:31 »
Teşekkürler , bekliyor olacağım

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2022, 07:50:57 »
Bir arkadaş konuyu baştan sona paylaş sadece kök ekimi için https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25749.0
 Çok güzelde sonuç aldı. Hepimiz şuan takipteyiz Akl klinik epey uyguladı kök hücreli ekim de yaptıran çok orada ekim sonrası yaptıranlarda başladı şimdi. Bende bayram sonrası bir görüşeceğim 4 yıl oldu ekim yaptıralı kalanları korumak İçin

Redd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 01 Mayıs 2022, 04:27:15 »
Evet bu arkadaşın iletisine baktım ve umutlanmadım da değil fakat beyefendinin açıklık çok az yani tam vaktinde önlem almış muhtemelen prp ' ye bile yanıt verirdi diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram