Gönderen Konu: DHİ mi FUE mi yoksa kök hücre tedavisi mi ?  (Okunma sayısı 1025 defa)

m1174

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
DHİ mi FUE mi yoksa kök hücre tedavisi mi ?
« : 23 Kasım 2022, 20:54:13 »
herkese merhaba uzun zaman önce forumda konu açmıştım ancak hem kararsızlık hem de iş görev vs derken halen saç ekimi yaptıramadım, bir yandan da ekim yaptırmadan kök hücre tedavisi ile toplar mı acaba kararsızlığındayım(istanbulda bir klinik geen ay 9 bin tl istedi kök hücre için)

istanbulda dr.kinyası takip ediyorum sosyal medyadan sonuçlar çok iyi paylaşımlar yapıyor ama yine de insan güvenemiyor , kendim de sağıkçıyım ekllen bölgeyi daha az travmatize ettiği için DHİ ekimin daha iyi olacağı fikrindeyim.
Sizce istanbulda dr kinyasa DHİ ekim mi yoksa aynı fiyata Ankarada FUE ekim mi(şahin çelik vs.) veya kök hücre tedavisini mi deneyim ?
Değerli yorumlarınızı bekliyorum

açtığım konuhttps://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=26664.msg506636#msg506636

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: DHİ mi FUE mi yoksa kök hücre tedavisi mi ?
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2022, 19:45:44 »
Dostum öncelikle Dhı ile fue aynı şey
Biri slit ile kanal açılır biri inplanter pen ile
Kısaca teknik fark etmez başarı kişiye bağlıdır teknige değil
Kök hücrede senin nileceğin iş dökülmeni yavaşlatır ama saç duruma göre saçlarında çok şey bekleme.
Bunların haricinde

İnstagram hesaplarından ekim sonuçları güzel diyip ekim merkezi seçilmez
Kimse instagram hesabına kötü sonuç koymaz

Form varlen instagram hesaplarına bakıp güzel sonuçlaro bar diyorsan sana geçmiş olsun. Söylenecek bir şey yok biz boşuna uğraşıyoruz bazı insanlar için o yüzden kendimizi yormaya gerek yok

Sen instagram hesabından saç ekim merkezine karar ver foruma da boşa yazma kardeşim
Global Moderator

m1174

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2022, 21:12:16 »
Dostum öncelikle Dhı ile fue aynı şey
Biri slit ile kanal açılır biri inplanter pen ile
Kısaca teknik fark etmez başarı kişiye bağlıdır teknige değil
Kök hücrede senin nileceğin iş dökülmeni yavaşlatır ama saç duruma göre saçlarında çok şey bekleme.
Bunların haricinde

İnstagram hesaplarından ekim sonuçları güzel diyip ekim merkezi seçilmez
Kimse instagram hesabına kötü sonuç koymaz

Form varlen instagram hesaplarına bakıp güzel sonuçlaro bar diyorsan sana geçmiş olsun. Söylenecek bir şey yok biz boşuna uğraşıyoruz bazı insanlar için o yüzden kendimizi yormaya gerek yok

Sen instagram hesabından saç ekim merkezine karar ver foruma da boşa yazma kardeşim

Kararsız kalıp ''instagram hesabından paylaşılana güvenmediğim'''' için buraya yazdım konuda da belirttiğim üzere...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2022, 16:48:41 »
İnstagram paylaşımları güzel yazarsan olmaz.

Öncelikle saçlarını paylaş konuda dostum bakalım nasıl bir saç ektirmelisin
Son olarakda daha iyi bir merkez araştırabilirsin burada ki sonuçları takip ederek orjinal gerçek sonuçları
Global Moderator

m1174

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2022, 18:10:06 »
İnstagram paylaşımları güzel yazarsan olmaz.

Öncelikle saçlarını paylaş konuda dostum bakalım nasıl bir saç ektirmelisin
Son olarakda daha iyi bir merkez araştırabilirsin burada ki sonuçları takip ederek orjinal gerçek sonuçları
Saç fotoğraflarım var hocam linki ekledim konuya öncesinde konu açmıştım bununla ilgili ama görevdeydim zaman geçti halen aynı açıklıkta saçım

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2022, 01:06:40 »
Şahin çelik kinyas dediğinize göre bütçe 20 bin civarı beklentinize göre şahin celiki oneririm
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

Facebook Twitter Instagram