Gönderen Konu: Kök Hücre Tedavisi hakkında  (Okunma sayısı 732 defa)

obs cure

• Yeni üye
  • *
Kök Hücre Tedavisi hakkında
« : 22 Nisan 2023, 07:20:56 »
merhaba, 22 yaşındayım. 1 ay önce cildiye doktoruna gittiğimde genetik saç dökülmesi olduğunu söyledi. 5-6 yıldır uzun saçlıyım normalde hep dökülmem oluyordu ancak son 1 yıldır çok fazla oldu üst tarafın seyreldiğini görebiliyorum bi nebze azaltıyor görünümü saçımın uzun olmasından dolayı ama şuan ince telli ve üst taraflar yavaş uzuyor. doktor bana 4 seans 1 er hafta arayla kök hücre tedavisi önerdi ve 9000 tl gibi bi fiyat söyledi. öneriniz var mı acaba bu durumda canımı çok sıkıyor açıkcası bu durum ne kadar kafaya taksam daha kötü etkileniyorum gibi

karanlik

• Full Member
Ynt: Kök Hücre Tedavisi hakkında
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2023, 09:56:10 »
finasteride başlayabilirsin.saç ekimi harici hiçbir şeye o kadar para verilmez.olan senin cebine olur
Finasteridin yanına da minox eklersen çok iyi etki alırsın

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2023, 23:48:29 »
Fin+minox+haftada üç dermastamp+ günlük iki xpecia+saçları kısalt

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2023, 04:17:57 »
yeni dökülmeye başlamış saçlar için başarılı işlem Akl de bu işlemi en başarılı yapan merkezlerden
Global Moderator

Durez

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2023, 02:34:08 »
Geçen yıl Temmuz ayında yaptırdım, hiçbir faydasını görmedim. Fiyat 8.000 TL idi, kök hücre yaptıranlar arasında en saçlı kişi olduğumu söylemişti uygulamayı yapan hanımefendi (AKL klinik). Kime nasıl etki etmiştir, eder bilemem tabii kendi deneyimimi paylaşmak adına yazıyorum.

Sesshomaru

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2023, 00:42:53 »
aaa
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2023, 02:55:35 Gönderen: Sesshomaru »

obs cure

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2023, 03:01:33 »
yeni dökülmeye başlamış saçlar için başarılı işlem Akl de bu işlemi en başarılı yapan merkezlerden

istanbulda değilim ankaradayım. son 1 1.5 yıl içerisinde saç dökülmem daha da arttı daha önce de oluyordu ama uzun saçlı olduğumdan pek sallamıyordum. son zamanlarda pek dökülmüyor ama yine rahatsız oluyorum 1 ay byopecia multiplex kullandım bunu bırakıp xpecia ya başlayalıda 2 ay olacak yakın zamanda faydasını gördüm mü hiçbir fikrim yok. uzun saçlı olmamdan dolayı açıklıkları kapatabliyorum ama yine de rahatsız ediyor. üniversiteye başladığımdan beri hiç sağlıklı beslenmiyorum fast food işlenmiş yiyecekler üstüne yemekte seçiyorum ara ara da kan değerlerim çok bozulabiliyor. sorun bunlar demek isterdim ama doktorun genetik dökülme olduğunu ve saçlarımın ince telli olduğunu söylemesi- zaten farkındaydım- canımı çok sıktı.

Facebook Twitter Instagram