Gönderen Konu: Saç dökülmesinin çözümünü açıklıyorum artık yetti  (Okunma sayısı 533 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Uzun zamandır bir sır olarak herkesten sakladığım gerçeği artık açıklıyorum.Çünkü kontrolü kaybetmek üzereyim.Bir süredir ruhumu rahatsız eden varlıklarla iletişim halindeydim.Bana zorla isteklerini yaptırtıyorlardı.Bende onlardan gerekli bilgileri topluyordum.Şuan siz bu satırları okurken belki ben olmıycam fakat kendimi bir kahraman gibi ön plana atıp feda ediyorum sizin için.Ekimciler bundan sonra işsiz kalıcak.Koray Erdoğan felan kapatsın dükkanı gitsin.Hintell canım sende 24 saat sonra forumu komple bırakabilirsin artık gerek kalmıycak.Zaten internette yayılır birazdan haber retweet olurum gündemde.Ülkeyi bırakın dünya çalkalanıcak.Cumhurbaşkanıma buradan rica ediyorum patentini lütfen alın kaptırmayın yunanlara, ingilizlere.Yakın zamanda ülke ekonomimiz bu sayede uçuşa geçicek.Yalnız altını çizin Virtüöz diye üstüne basa basa imzalayın beni.Şimdiden karşı cinsle sözleşin yarın bomba gibi saçlarınızla onlara merhaba diyceksiniz.Evet sen dostum sana diyorum evet bırak artık o elindeki minoxidil ve finansterid zırvatasını.Sana burda saç fışkırtcak formülün sırrını vericem.Hemde bedava.O zaman hazırmısınız? Hazırmısınız? Hintell hazırmısın canım? Ooooo geliyor o formül geliyor o formül.

Formül: T-

You have been disconnected from the server.
Hintell removed you from the forum.

"O gün forumda ne yaşandığına dair hiç bir iz bulunamadı.Serverin kaynak kodlarında böyle bir konunun varlığına dahi rastlanılmadı.İddalara göre hintell isimli şahıs bu formülü ele geçirip kayıplara karıştı.Budapeşte kentinde onu görenlerin söylediklerine göre Türk asıllı bir adamın gelerek, kel olan insanlara vaadlerde bulunup kendi ırkını yaratmaya çalışıyormuş" Basından.

LOESS

• Hero Member
Ynt: Saç dökülmesinin çözümünü açıklıyorum artık yetti
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2022, 23:45:41 »
Beynim yandı.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2022, 23:50:18 »
Budapeşte'de değildir bence.
Ya Miami ya Hong Kong'dadır Hintell abi
Diğer türlü parayı bitiremez
Hoş, o Porsche'yi gördükten sonra parasının tükeneceği de aklıma gelmiyor.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ragnarok

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2022, 01:48:25 »
Boş

Facebook Twitter Instagram