Gönderen Konu: Uygun fiyatlı orjinal minoxil veya türevi tavsiye??  (Okunma sayısı 2669 defa)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar minoxil kullanmaya karar verdim lakin eczane ücreti aşırı pahalı,daha uygun şekilde temin edebileceğimiz bu işi bilen,orjinalliğinden anlayan biri var mı? Trendyolda 1-2 arap üretimi gördüm 120 tl ama sizden bilgi almadan güvenemedim illa minox değil muadili ya da daha etkilisi de olabilir,var mı tavsiye verecek? (Link de bırakabilir hatta aldığı yer varsa)

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Uygun fiyatlı orjinal minoxil veya türevi tavsiye??
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2022, 03:25:54 »
İnternetten alacağın hiçbir minoksile güvenemezsin. Bu forumda satmak isteyenler çıkıyor bazen. Onlarla temas kur. Dolandırıcı  da olabilir ama en azından ne olduğunu bilmediğin bir şeyi kafana sürmemiş olursun, paran boşa gider en fazla.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2022, 03:33:01 »
Bilmiyorum ki kardeşim mutlaka deneyen test eden rengini içeriğini fark eden vs bu işten anlayan ve düzenli olarak aldığı site olan biri vardır diye düşündüm bu forumda yoksa o fiyata eczaneden almak sıkıntı ki illa minox olcak diye bişey yok alternatiflere de açığım
  • Yaşınız 31

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2022, 03:48:00 »
 eskiden millet 1paket sigara parasına alıyordu irandır suriyedir kırklanddır şudur budur farketmiyordu güzel sonuclar alınıyordu.işe yarıcaksa pahalısıda yarıyor ucuzuda.en ucuz nerden denk getirirsen al .gerci hiç bir yerde ucuz yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2022, 04:35:30 »
Bilmiyorum ki kardeşim mutlaka deneyen test eden rengini içeriğini fark eden vs bu işten anlayan ve düzenli olarak aldığı site olan biri vardır diye düşündüm bu forumda yoksa o fiyata eczaneden almak sıkıntı ki illa minox olcak diye bişey yok alternatiflere de açığım
Eczaneden al ancak günde 5 fıs kullan. Fiyatı yarıya inmiş olur.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2022, 11:55:10 »
Çok pahalı eczane ya her ay bu işe bu kadar bütçe atırmak zor,en azından 2 ay günde 2 yapmam lazım çünkü ön bölgede lazım minox,başka bir alternatif illa ki olmalı,ne zor bi bela bulmuş bizi yeminle herşeyi dert valla
  • Yaşınız 31

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2022, 12:52:12 »
Çok pahalı eczane ya her ay bu işe bu kadar bütçe atırmak zor,en azından 2 ay günde 2 yapmam lazım çünkü ön bölgede lazım minox,başka bir alternatif illa ki olmalı,ne zor bi bela bulmuş bizi yeminle herşeyi dert valla
İnsanların çaresizliğini kullanıyorlar. Minoksil, finasteride ayarında birkaç tedavi yöntemi daua çıksın görürüm ben onları.

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2022, 13:33:38 »
Majistral olarak hazırlandığında baya uyguna geliyor. Ama mesele toz Minoksidil’i bulmakta. https://www.umaylab.net/urun/minoksidil/ Şuraya 2 ay önce 1 kg fiyatını sormuştum. 220 dolar+KDV yani bugünkü kurla 3241 TL yapıyor. %18 de KDV olsa 3824 TL. Burda 10 kişi toplanılıp 100’er gram alınsa kişi başı 382 TL yapıyor. %5 karışım hazırlandığında 100 ml’den 20 şişe hazırlanabiliyor. Şişe başına 19 TL diğer etil alkol, gliserin vs. dahil değil. Şişe başına en fazla 50 TL’ye falan mal olur. 60 ml de değil 100 ml.

Ama tabii kimyager olmadığımız için oranları doğru tutturabilir miyiz, etkisi ne derece olur bilemiyorum. Ama maliyet hesabı yapıldığında çok uygun.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2022, 13:42:44 Gönderen: BahtsızBedevi31 »

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2022, 14:11:36 »
Minoxil fiyatları baya varmış

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
  • Yaşınız 31

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 12 Nisan 2022, 01:32:41 »
https://ty.gl/3y0tg6gijy

Arkadaşlar trendyolda bi minoxil bi de alopecia buldum,varsa anlayan yorum yapabilir mi orjinallikle ilgili ve orjinalse 2 si dutasterid yanına hangisini ilave etmeli?
  • Yaşınız 31

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Nisan 2022, 01:38:12 »
Çoğu satıcı da sorgulayabilirsiniz orjinal,kendi eczanemizden geliyo vs dio..biri bizi aydınlatsa çok iyi olur ya 170 e vs kapatsak bu işi çok süper olacak
  • Yaşınız 31

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 12 Nisan 2022, 01:42:23 »
 minoxidilin ucuzu pahalısı farketmez yanlız sonuc alınca marka değiştirmemek onemli en ucuzundan baslayabilirsiniz.bedavaya para vermeyin nerde en ucuzunu bulursan onu al.sahtesi zaten pek yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Nisan 2022, 01:47:26 »
Ben aldım pak darou trend yoldan ürün sahte çıktı bildiğin dezenfekte

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 12 Nisan 2022, 01:50:04 »
 çıkarda az çıkar.testi var baktın sahte yollarsın.unuttum şimdi testi camasır suyunda yapıyorlardı galiba

Facebook Twitter Instagram