Gönderen Konu: XPECIA VE TÜREVİ ETKI SÜRESİ  (Okunma sayısı 926 defa)

Mehmet K.

• Sr. Member
XPECIA VE TÜREVİ ETKI SÜRESİ
« : 04 Ekim 2021, 21:17:34 »
Dostlar ben 2020 haziranda ilk ekim islemini yaptırdım 1 sene aralıksız kerozan tablet kullandım ve 2 ay önce bıraktım sonra revize ekim oldu şimdi benim sorum ben xpecia kerozan veya solgar saw palmetto başlarsam etkisini gormek icin yine 2-3 aylık bi süre mi gerekecek  ?

dejavuu86

• Sr. Member
Ynt: XPECIA VE TÜREVİ ETKI SÜRESİ
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2021, 21:54:02 »
kerozanın bir etkisi oldumu 1 sene kullanmışın iyi bir süre saçlarında bir değişim oldumu

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2021, 23:07:33 »
kerozanın bir etkisi oldumu 1 sene kullanmışın iyi bir süre saçlarında bir değişim oldumu
Xpecia ile kıyaslamak yanlış olur kerozanı onun kadar etkisi yok forumda kullanan arkadaşları takip ettim çok fazla yan etki şikayeti vardı şuan da öylemi bilmiyorum kerozan illaki etki etmiştir ama içindeki saw palmetto miktarı da az olduğu için az etki etmiştir diye düşünüyorum

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2021, 03:55:23 »
Xpecia ile kıyaslamak yanlış olur kerozanı onun kadar etkisi yok forumda kullanan arkadaşları takip ettim çok fazla yan etki şikayeti vardı şuan da öylemi bilmiyorum kerozan illaki etki etmiştir ama içindeki saw palmetto miktarı da az olduğu için az etki etmiştir diye düşünüyorum
Kerozanda bi ufak yqn etki hissettiniz mi ?
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2021, 11:52:51 »
Xpecia 6 ay içinde etkisini gösterir. 2 tablette toplam 8 mg soya inf. var.  Normalde günlük tek seferde 8 mg soya inf almak %15 dht düşürüyor. Ama 12 saate bir 4 mg alınca düşüreceği DHT sistemde daha fazla kalması nedeniyle daha fazla olur. Ayrıca günlük 2 tablette de 320mg saw palmetto var. Bu da bir DHT baskılayıcı. %40-50 civarı DHT düşürebileceğini düşünüyorum toplamda. Zaten oral bir şey saça etki ediyorsa sisteme de etki ediyordur.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2021, 17:17:31 »
Xpecia 6 ay içinde etkisini gösterir. 2 tablette toplam 8 mg soya inf. var.  Normalde günlük tek seferde 8 mg soya inf almak %15 dht düşürüyor. Ama 12 saate bir 4 mg alınca düşüreceği DHT sistemde daha fazla kalması nedeniyle daha fazla olur. Ayrıca günlük 2 tablette de 320mg saw palmetto var. Bu da bir DHT baskılayıcı. %40-50 civarı DHT düşürebileceğini düşünüyorum toplamda. Zaten oral bir şey saça etki ediyorsa sisteme de etki ediyordur.
Anladım da dostum ben farklı bişey sordum sen anlamadın sanırım xpeciaya başlamadan önce kerozan kullanıyodum 1 ay ara verdikten sonra kerozana, xpeciaya başladım şimdi etki suresi 6 ay mı? öncesinde xpecia benzeri olan kerozan kullaniyodum sonuçta...

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2021, 18:28:18 »
Anladım da dostum ben farklı bişey sordum sen anlamadın sanırım xpeciaya başlamadan önce kerozan kullanıyodum 1 ay ara verdikten sonra kerozana, xpeciaya başladım şimdi etki suresi 6 ay mı? öncesinde xpecia benzeri olan kerozan kullaniyodum sonuçta...
Xpecia’nın içinde soya var daha etkili. İlk bir kaç ay içinde etkisini gösterir. Saç ekimi yaptırdıysanız iyi gelecektir.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Kasım 2021, 18:52:27 »
Xpecia’nın içinde soya var daha etkili. İlk bir kaç ay içinde etkisini gösterir. Saç ekimi yaptırdıysanız iyi gelecektir.
İnşallah bakalım beklemedeyiz...

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2021, 19:33:45 »
En az 3 ay

Facebook Twitter Instagram