Gönderen Konu: Xpecia yan etki  (Okunma sayısı 3911 defa)

banasor

• Yeni üye
  • *
Xpecia yan etki
« : 26 Eylül 2019, 14:19:21 »
Mrb, arkadaşlar xpecia bende isal yaptı araştırdım Bi kaç kişide daha yapmış. Başka yan etkisi varmı xpecia nın acaba bilgisi olan varmı. 2. Kutu bitti bu arada günde 2 tablet alıyorum tek e düşürmelimiyim.

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
Ynt: Xpecia yan etki
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2019, 14:45:19 »
Bende xpecia kullanıyorum cinsel isteksizlik ve menide sıvılaşma yaptı.

banasor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2019, 08:51:36 »
Abi yan etkisi yok diyorlardı xpecia için anlamadım ki şimdi. Birde faydası da fazla yok diyorlar anlamadım giti

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2019, 09:20:36 »
Abi yan etkisi yok diyorlardı xpecia için anlamadım ki şimdi. Birde faydası da fazla yok diyorlar anlamadım giti

Düzenli kullanımda saç kaliten artar.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2019, 08:32:44 »
Bende de isal yaptı geçmemişti bir türlü bırakmıştım bende

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2019, 09:36:18 »
Bende de isal yaptı geçmemişti bir türlü bırakmıştım bende
Günde iki tane kullanıldığı için ishal yapıyordur içindeki biotin den dolayı her bir tablette 2500 biotin var günde 5000 m biotin sivilce ve ishal yapabilir

Nusretalan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2019, 19:57:23 »
Cinsel isteksizlik yapıyor

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2019, 20:11:36 »
Pardon düzeltiyorum 2 tablet 2500 mg biotin içeriyor, cinsel isteksizlik konusu için genelde kafaya faydası olan aşağıyı frenliyor, bir iki gün bırak bak eğer vucud fonksiyonların normalde dönüyorsa sorun yok bence eğer geç dönüyor veya kalıcı etki bıraktığını düşünüyorsan ilacı bırakıp bir test yaptırman gerekiyor, ben fin ve biotin kullanıyorum cinsel isteksizlik yapıyor bıraktığım zaman normalde dönüyor saç ektirdiğim için kullanıyorum 6 - 12 ay kullanmayı planlıyorum sorun yaşarsam xpecia oradan yaşarsam saw + biotin e geçerim sende dene istersen.

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2019, 00:29:08 »
Pardon düzeltiyorum 2 tablet 2500 mg biotin içeriyor, cinsel isteksizlik konusu için genelde kafaya faydası olan aşağıyı frenliyor, bir iki gün bırak bak eğer vucud fonksiyonların normalde dönüyorsa sorun yok bence eğer geç dönüyor veya kalıcı etki bıraktığını düşünüyorsan ilacı bırakıp bir test yaptırman gerekiyor, ben fin ve biotin kullanıyorum cinsel isteksizlik yapıyor bıraktığım zaman normalde dönüyor saç ektirdiğim için kullanıyorum 6 - 12 ay kullanmayı planlıyorum sorun yaşarsam xpecia oradan yaşarsam saw + biotin e geçerim sende dene istersen.

Bende ekimin 100.günündeyim.. fin e karar veremedim.. randevü aldım.. yarın ürologa gidip bi test yaptırmayı düşünüyorum.. ama tam olarak testestoronun neyinin testini isteyeceğimi de bilmiyorum.. bilen varsa aydınlatabilir mi?

Blue

• Full Member
« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2019, 13:45:56 »
Bende cinsel isteksizlik falan yapmamıştı ama sperm'de sıvılaşma yapmıştı sanırım. Haptan olduğunu düşünüyorum ama bırakalı baya oldu sorun kalmadı

BipBozuk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 18 Mayıs 2021, 15:46:35 »
Psikolojik olduğunu düşünmüyorum, hiç bir şey bilmiyordum ne finasterid  ne dudasterid ne de yan etkileri hakkında bir bilgim yoktu. Doktor öneri üzerine xpecia tableti kullandım 2 kutu sonra , söylediğiniz her şeyi bende yaşadım anlam veremedim.

Facebook Twitter Instagram