Gönderen Konu: Xpecia Yan Etki  (Okunma sayısı 1129 defa)

fgurel111

• Yeni üye
  • *
Xpecia Yan Etki
« : 12 Nisan 2021, 02:02:40 »
Yaklaşık 6 ay boyunca AGA-E tablet kullandım doktor önerisiyle. Tam olarak saç dökülmesini durdurmasa da azalma oldu ve saç kalitesi arttı. 1 ay önce ise xpecia tablete başladım. Fakat sivilcelenme ve cinsellik konusunda büyük yan etkilerle karsilastim.Neredeyse hiç ereksiyon olmamaya başladım.Bu yüzden ilacı birakma kararı aldım. 10 gündur yavaş yavaş yan etkiler kayboluyor. AGA-E de böyle bir yan etki yasamazken xpecia da neden yasadim? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum

Unkownnn

• Full Member
Ynt: Xpecia Yan Etki
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2021, 02:14:13 »
1-2 ay kullanmıştım zamanında meniyi su gibi yapmıştı birde anlımda iki üç günde bir alerji yapıyordu bıraktım geçti

fgurel111

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2021, 00:03:54 »
Benzer etkileri yaşadım ve bu etkilerin olması şaşırtıcı. Benzer içerik tablette bunları yaşamadım.Kerozan denemeyi düşünüyorum bir de.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2021, 00:09:37 »
Xpecia da soya var ondan yan etki yapabilir. Saw palmetto ve soya. Aga e ve kerozan da soya yok o yüzden yan etki olmayabilir. Natures bounty biotin kullanıyodum onda da soya var testis ağrısı yapıyodu bende

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2021, 08:22:13 »
Xpecia da soya var ondan yan etki yapabilir. Saw palmetto ve soya. Aga e ve kerozan da soya yok o yüzden yan etki olmayabilir. Natures bounty biotin kullanıyodum onda da soya var testis ağrısı yapıyodu bende

Xpecia'daki saw çok kaliteli, ayrıca soya da baya etkiliyor. günde xpecia 1 ve başka bir marka üstelik daha yüksek dozda Saw palmettoyu birlikte denedim yaklaşık bir hafta, aynı etkileri vermedi. Xpecia x2'ye geri dönüyorum.
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

fgurel111

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2021, 00:41:49 »
Belki de dediginiz gibi soyadan kaynaklı fakat bu yan etkiler göze alınmalı mı bilemiyorum. Ayrıca sanırsam saçtaki etki için 3 ay kullanmak lazım. Ben sabredemeyip biraktim bu yan etkilerden dolayı. 1 ay içinde de saça etkisi olmadı malum.

fgurel111

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2021, 00:43:11 »
Saça etkisi hakkında ne düşünüyorsunuz xpecia nın ?
Xpecia'daki saw çok kaliteli, ayrıca soya da baya etkiliyor. günde xpecia 1 ve başka bir marka üstelik daha yüksek dozda Saw palmettoyu birlikte denedim yaklaşık bir hafta, aynı etkileri vermedi. Xpecia x2'ye geri dönüyorum.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2021, 07:56:44 »
Saça etkisi hakkında ne düşünüyorsunuz xpecia nın ?

Benim tepe ve dönorda iyi iş yaptı
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Facebook Twitter Instagram