Gönderen Konu: XPECIA YAN ETKİ!!!  (Okunma sayısı 1266 defa)

Mehmet K.

• Sr. Member
XPECIA YAN ETKİ!!!
« : 21 Kasım 2021, 15:53:30 »
Herkese slm arkadaşlar 2 ay önce revize operasyonu gerçekleşti takviye olarak xpecia almaya başladım fakat son 1 hafta içerisinde sabahları ereksiyon kaybı ve şiddetli kasık ağrıları ile uyanmaya başladım idrarımı yaparken çok kötü bir yanma hissi ve cinsel isteksizlik ile devam etti ve ilacı kestim benden size tavsiye bu ilacı kullanmayın saw palmetto kullanmak istiyorsanız solgarın ürünlerini deneyin çünkü bu xpecia anlatılan proscar dan bile daha tehlikeli bi ilaç yıllardır ilk defa o iş için performans arttırıcı ilaç almayı düşündüm beni o kadar fazla etkiledi

can_plt20

• Jr. Member
  • **
  • Dr özgür nalbant saç ekimi
Ynt: XPECIA YAN ETKİ!!!
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2021, 20:01:06 »
xpecia yerine alternatif olarak ne kullanılabilir ? sadece biotin olabilir mi mesela ?
  • Ekim Tarihi: 27.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi ÖZGÜR NALBANT
  • Greft Miktarı 3678
  • Yaşınız 34

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2021, 21:17:34 »
xpecia yerine alternatif olarak ne kullanılabilir ? sadece biotin olabilir mi mesela ?
Fayda etmez. Saça etki etmesi için ya bir DHT önleyici kullanacaksın ya da minoxidil. Minoxidil ise 2 yıl sonra döngü yapıyor.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2021, 23:01:25 »
Fayda etmez. Saça etki etmesi için ya bir DHT önleyici kullanacaksın ya da minoxidil. Minoxidil ise 2 yıl sonra döngü yapıyor.
Dostum benim vertex bölgesine oldu revize ekimi şuan 2.5 ay süreç bi 4-5 ay minox kullansam sadece vertex ve donör bölgesine bu döngü olayı olurmu ve bana yararı mi daha çok olur yoksa zararı mı?

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2021, 23:03:50 »
Biotin yeterli olmaz genetik dökülme varsa ama doğal dht baskilayicilar var finasteride ve xpecia kadar etkili olmasa da solgar saw palmetto var 520 mg bir de solgar 1000 mg biotin sende bu şekilde deniyebilirsin...

can_plt20

• Jr. Member
  • **
  • Dr özgür nalbant saç ekimi
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2021, 23:49:37 »
saç ekimi yaptırdım hocam 3.haftadayım sadce biotin yeterli olmaz mı ?
  • Ekim Tarihi: 27.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi ÖZGÜR NALBANT
  • Greft Miktarı 3678
  • Yaşınız 34

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2021, 23:58:05 »
saç ekimi yaptırdım hocam 3.haftadayım sadce biotin yeterli olmaz mı ?
En azından saw palmetto kullan derim dhtyi biraz da olsa düşürmek için...

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Kasım 2021, 17:12:08 »
Xpecia dan bu kadar nasıl yan etki görüyorsunuz ben sabah akşam kullanıyorum önceleri de çok fazla kullandığım oldu bende hiç bir yan etki yapmadı 

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 27 Kasım 2021, 22:22:32 »
Xpecia dan bu kadar nasıl yan etki görüyorsunuz ben sabah akşam kullanıyorum önceleri de çok fazla kullandığım oldu bende hiç bir yan etki yapmadı
Yaşadığım yan etkiyi hissettim ve takip ettim ilacı kestikten sonra hem kasık ağrısı hemde yanma hisleri kayboldu seni bilmem ama bende böyle bi etki yaptı maalesef...

Facebook Twitter Instagram