Gönderen Konu: Yeni Nesil Saç Ekimi - Deri Altı Görüntüleme İle Saç Ekimi  (Okunma sayısı 2911 defa)

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Geçen gün instagramda gördüm, o yüzden paylaşıyorum ve fikirlerinizi almak istedim. Dr. Ali Şahan'ın kliniğinde dermis tabakasının derinliğini ölçerek ekim yapılacağı şeklinde bir tanıtıma rastladım. Ekim öncesinde saç derisinin derinliğinin ölçüldüğünü ve kanalların bu derinliğe göre açılarak yeni nesil bir ekime başlanacağından bahsediyor. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Bana pek güven vermedi çünkü bahsedildiği kadar etkili bir yöntem olsa ASMED, AHD , HLC benzeri kliniklerde uygulanmaz mıydı? Siz daha önce böyle bir ekim tekniği uygulayan bir merkez duydunuz mu?
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Redd

• Yeni üye
  • *
Uzun zamandır benim de gördüğüm bir video detaylı araştırma yapılamıyor çünkü Ekim işlemine Mayıs ayında başlayacaklarını söylemiş bir videosunda. Daha önce yapıyor muydu yoksa sistem değişikliği yaptığı için mi Mayıs'ta başlıyoruz dedi orası benim için muamma ama Instagram sayfasinda hiç öncesi/ sonrası fotoğraf falan da görmedim bana biraz zar atmak gibi geldi açıkçası fakat sistem hakkında yahut doktor hakkında bilgisi olan arkadaş bilgilendirirse iyi olur

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
güven vermedi bana...
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

emekli kel

• Hero Member
 her donem bir farkındalık hesabı... ne olcak ölçülüp derinliğe gore açılınca ekilen saç sayısı 2yemi katlancak.ben klasik fueden sonra çıkan tekniklerin iyidir kotudur pekte aman aman farklı olduğunu dusunmuyorum.gelişim guzel ama klasik fueden daha farklı birsey veremiyorlar.dr zarevin tekniği yayılırsa o zaman  icraat bunda var diye kabul ederim.yoksa hep pazarlama taktiği ufak tefek faydası olan şeyler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Dr.hair

• Hero Member
  Saç ekiminde her sene biri çıkar biz bulduk deyip reklama çıkar .

Donör bölgesinden aldığın greftleein bir uzunluğu var . Sen istediğin kadar yırtınsa da  greftlerin ekileceği yer alınan köklerin uzunluğuna göre açılır
  Ultrasan ile derinliği belirleyip ona göre kanal açacakmış iki gözümün çiçeği .

eskey

• Yeni üye
  • *
bu banada cıktı

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yeni Nesil Saç Ekimi - Deri Altı Görüntüleme İle Saç Ekimi
« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2022, 16:18:59 »
Nasıl ölçecek o derinliği graftleri yerleştirirken...

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yeni Nesil Saç Ekimi - Deri Altı Görüntüleme İle Saç Ekimi
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2022, 16:22:24 »
Nasıl ölçecek o derinliği graftleri yerleştirirken...

Facebook Twitter Instagram