Gönderen Konu: Saç Rengi - Kellik İlişkisi  (Okunma sayısı 399 defa)

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
Saç Rengi - Kellik İlişkisi
« : 15 Nisan 2022, 09:08:03 »
Benim saçların arka, yan ve vartex kısmı siyah önden ortaya kadar rengi açıldı bu dökülmenin buraya kadar ilerleyeceğini mi gösterir sizce? Bu yaşta dökülmesi başlayan tek akrabam nw3 oldu durdu orada dökülmesi, babada nw3. Ek olarak bir dayım lisede kel kalmış annem öyle söyledi, tek korkum o.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç Rengi - Kellik İlişkisi
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2022, 12:54:11 »
 dokulme ile mucadele veren ilaçlar karartabiliyor burdan yola çıktın sanıırm.sararma değilde incelme minyaturleşme varmı o sararan yerlerde.gunestende olabilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Paradox0

• Full Member
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2022, 14:17:13 »
dokulme ile mucadele veren ilaçlar karartabiliyor burdan yola çıktın sanıırm.sararma değilde incelme minyaturleşme varmı o sararan yerlerde.gunestende olabilir
Güneşten değil oralar diğer yerlere göre ince ve rengi açıldı oradan yola çıktım diğer yerler koyu. Minyatürleşmede şakaklardan başladı galiba gidecek o rengi açılan yerler. Alttaki fotoya göre 3e kadar incelme ve renk açılması var:
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2022, 14:55:53 »
  saçların sitede tedavi yapan baskan123 nickli uyenin saçlarına benziyor onun tedavi seruvenini incele
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Paradox0

• Full Member
« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2022, 15:48:51 »
  saçların sitede tedavi yapan baskan123 nickli uyenin saçlarına benziyor onun tedavi seruvenini incele
Bakıyorum teşekkürler. (Çok benziyormuş)
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan

Paradox0

• Full Member
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2022, 16:43:37 »
Baştan sona konuya baktımda başkanla benim saçların dökülme şekli tıpatıp aynı benimde o ayrılma noktasında seyrelme var diğer yerler normal gibi, birazda şakaklarda açıklık. Bu diffuse denilen genel seyrelme mi oluyor bu dökülme?
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Nisan 2022, 17:05:26 »
 dokulmede eşit dağılım varsa diffusedir.

Facebook Twitter Instagram