Gönderen Konu: Kellik ve ergenlik ilişkisi  (Okunma sayısı 1243 defa)

Voice

• Full Member
Kellik ve ergenlik ilişkisi
« : 08 Nisan 2021, 14:43:51 »
Gözle görülür ve insanı rahatsız edecek düzeyde kellik yaşayacaklar genelde ergenlikte belli oluyor.
Yani 18 yaşına kadar herhangi açılma seyrelme olmayan birisinin ileriki yaşlarda da kellik şiddetinin minimumda olacağını düşünüyorum. (Bence)
Sizin düşünceniz nedir ?

Fırat aktaş

• Full Member
Ynt: Kellik ve ergenlik ilişkisi
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2021, 14:44:30 »
Katılıyorum kesinlikle.   |-onayisareti-|
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2021, 15:26:58 »
 mantık dediğini diyor ama bir çok eşim dostum genc yasta alnı açıktı şakakları yarı yarıya seyrelmişti daha 16 yasında falan yasları oldu 40 saçlar aynı duruo çok çok az dokulme var.bakıon bazısı orman kafa ama birden gidiyor saçlar çokk nalet iş bu saç işi çıkamazsın işin içinden
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2021, 15:44:28 »
Size şunu soyleyim 23 yaşımda seyrelmeye başladı 3 yıl hicbirsey yapmadım eğer 3 yıl önce ilk seyrelmede şu anki tedavileri uygulasam saçım dökülmezdi hiç

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2021, 15:48:16 »
 en basta ilacında işe yaramadığı dokulme olabiliyo başlar çok zor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Nisan 2021, 15:54:44 »
Gözle görülür ve insanı rahatsız edecek düzeyde kellik yaşayacaklar genelde ergenlikte belli oluyor.
Yani 18 yaşına kadar herhangi açılma seyrelme olmayan birisinin ileriki yaşlarda da kellik şiddetinin minimumda olacağını düşünüyorum. (Bence)
Sizin düşünceniz nedir ?

Babam 24 25 yaşına kadar nw 1di şu an nw6
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2021, 16:14:47 »
 ekimci dedi genetik 23 28 yasında zıplama yapar ama 32de kel kaldım dedi.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Nisan 2021, 16:39:54 »
Bence bu  saç dökülmesini belli bir genellemeyle yorumlamak saçmaca çünkü ne olucağı hiç belli olmuyor. Yani 25 yaşına kadar saçların çok açılmazsa dökülme olmaz demek ya da erken yaşta başlarsa saçın çok dökülür falan deme böyle sınıflandırmak genellemek saçmaca.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Nisan 2021, 17:05:39 »
 genc yaslarda verdiği ufak tuyolar olabilir onları yakalamak gerek

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2021, 22:00:24 »
Sizin düşünceniz nedir ?

açılma değilde saç miktarında azalma ilerde kellik yaşanacağının en büyük belirtisi hocam.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 08 Nisan 2021, 22:55:29 »
Örnek İlyas Salman 40 50 yaşlarına kadar saçlı suan kel adam keleynak

heycorcverseneborc

• Full Member
« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2021, 15:21:55 »
Amcam 40 yasindan sonra kel kaldi. Benim de 24 25 e kadar fazla sikinti yoktu. Milyonlarca kel var genetik yapiya bagli. Bu sitede 21 22 yasinda nw 6 olan bir suri kisi gordum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2021, 15:54:04 »
 biri vardı gencken kel kaldı kalıcaktı ekimsiz saçlarını korudu soramıyorumda tedavi için ne kullandın diye  22 23 te saçlar gidiciydi 30 u geçmiştir eskisinden daha kalın asla ekim yok muhabbetide kestim zaten soramazdım cekinirdim saçları neyle korudun gurleştirdin diye finasterid kesin içmiştir dısardan biri minox falan kullansa saçından anlıoz iyi kotu tecrubemiz var o kadar losyonda surmuyor sanırım igf mezoterapi falan yaptırmış olabilir yiğenine baktım 15 16 yasındadır saçlar hepten gidici o yasta baslamış dokulmeye bakalım oda koruyabilcekmi saçlarını

Voice

• Full Member
« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2021, 16:28:42 »
Hep 40 tan sonra dökülenler var demişsiniz. Arkadaşlar zaten 40’a kadar dökülmemesi önemli olan, bahsettiğim ömrünün sonuna kadar saçlı olacak değil.
18’e kadar şakaklarda veya üstte bariz açılma olmayanlar genelde yaşlılığa kadar dökülmüyor saçları. Tabii bence.
  • Yaşınız 21

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 09 Nisan 2021, 17:12:36 »
 saç en iyi yanlardan anlaşılır diyordu bir dr ergenlikte falan favori ustune bakılmalı o zaman.

Facebook Twitter Instagram