Gönderen Konu: Diffuse Dökülme tedavisi  (Okunma sayısı 665 defa)

Alfa Ayaz

• Jr. Member
  • **
Diffuse Dökülme tedavisi
« : 05 Mayıs 2022, 15:34:38 »
Herkese iyi günler, diffuse dökülme tipi hakkında bilgisi olanlar bildiklerini bana aktarabilir mi ? İnternette bu dökülme hakkında çok az bilgi var. Kısaca saçlı derinin her yerinde saç dökülmesi demek olduğunu biliyorum ama bu dökülme tipine ne iyi gelir ? Bu dökülmeyi yaşayan değerli forum üyeleri bana tecrübelerini aktarabilir mi ?

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
Ynt: Diffuse Dökülme tedavisi
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2022, 16:20:06 »
Herkese iyi günler, diffuse dökülme tipi hakkında bilgisi olanlar bildiklerini bana aktarabilir mi ? İnternette bu dökülme hakkında çok az bilgi var. Kısaca saçlı derinin her yerinde saç dökülmesi demek olduğunu biliyorum ama bu dökülme tipine ne iyi gelir ? Bu dökülmeyi yaşayan değerli forum üyeleri bana tecrübelerini aktarabilir mi ?
Yabancı forumlarda gördüğüm kadarıyla finasteride en iyi geri dönüş sağlayan dökülme tipi ama agresifliğine göre değişiyor. Xeth ve Amazon Ormanları adlı kullanıcıların tedavilerine bak.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2022, 16:28:51 Gönderen: Paradox0 »
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

Alfa Ayaz

• Jr. Member
  • **
Ynt: Diffuse Dökülme tedavisi
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2022, 16:45:42 »
Yabancı forumlarda gördüğüm kadarıyla finasteride en iyi geri dönüş sağlayan dökülme tipi ama agresifliğine göre değişiyor. Xeth ve Amazon Ormanları adlı kullanıcıların tedavilerine bak.
Bende öyle duymuştum, hadi inşallah diyelim o zaman dostum :)

Facebook Twitter Instagram