Gönderen Konu: 17 yaş diffuse thining hayattan bıktırdı  (Okunma sayısı 589 defa)

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
17 yaş diffuse thining hayattan bıktırdı
« : 19 Mart 2023, 20:51:13 »
Yaş 17 saçlarım iki yıl önceki kadar asla ve asla değil tepe açık saçlar inceldi babamda saç problemi yok evdeki herkesin saçı güzel ben kel kalicam ama... Bir arkadaş daha konu açmış, aynı düşünceleri paylaşıyoruz resmen. Yaşama sevincim kalmadı cidden yaşamak istemiyorum herkes yakışıklı güzel falan bende tip de yok üstüne bir de saçlar gidici... 17 yaşında ne yapılabilir ki?? Sanırım hiçbir şey. Dinimde namazımda adamım ama benim aklıma bile intihardan başka çözüm gelmiyor. Asla yapmam böyle bişey ama aklımda başka çözüm yok. Var mı 17 yaş için önerdiğiniz bişey?

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 17 yaş diffuse thining hayattan bıktırdı
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2023, 21:50:34 »
Aynı şeyi yaşıyoruz ali koçun yada elon muskın oğlu olsak kel kalmazdık para kelliğe çözüm twk yapmamız gereken 22 yaşına kadar adam akıllı koruyup fin minox yapıp ekim yapmak

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2023, 01:21:18 »
Aynı şeyi yaşıyoruz ali koçun yada elon muskın oğlu olsak kel kalmazdık para kelliğe çözüm twk yapmamız gereken 22 yaşına kadar adam akıllı koruyup fin minox yapıp ekim yapmak

Neyse kanka buna da şükür yapacak bişey yok 19-20 yaşına kadar Allah'a emanetiz sonrasında da önlemi alırız gerisi Allah'ın takdiri

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2023, 01:22:09 »

Ha bu arada benim fikrim hala ve hala senin sacta genetik dökülme olmadı yönünde. Farklı birşeyler var sende. Normal durmuyor yani.

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2023, 10:04:32 »
Artik nedense saç dökülme sorunlari erken mi başliyor benim 25 yaşinda başladi dökülmem şakaklarim açilmişti şuan 32 yaşindayimm yeni ekim yaptirdim, memnunum bu saç dökülmesi gerçekten mutsuz eden bir durum birde 17 yaşlarsa daha proplem ben o yaşlarda saçimla araba çekerdim kopmazdi belkide saçlarimi hiçbir zaman jöledir fön dür akliniza ne geliyorsa hiç sürmedim hep dağinik kendi haline birakiyordum,20 veya 22 yaş genede çok erken ekim için

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2023, 11:51:19 »
Ha bu arada benim fikrim hala ve hala senin sacta genetik dökülme olmadı yönünde. Farklı birşeyler var sende. Normal durmuyor yani.
bende arıyorum işte genetik olsa bile  bu  kadar olmaz 20-21 de kelleşirim genetik olsa, ama bu türlü zor 18 de kelim  ;D
« Son Düzenleme: 20 Mart 2023, 12:07:39 Gönderen: Layerbox23 »

KaanCarry

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2023, 03:58:46 »
Arkadaşın birisi Ali koçun oglu olsak saç sorunu yaşamayız demiş ona biraz güldüm :D Ali Koçun saçlarına bakarsan onunda saçları seyrek tepe bölgesi açık tabi ne kullanıyor bilemeyiz ben Ford Otosan okulu açılışında ve Fenerbahçe kongresinde tanışma fırsatı bulmuştum ve kendime dedim ki Ali Koçun bile saçları seyrekse ve kurtaramamışsa ben ne yapabilirim ki :D çok takmayın diyecem ama 17 yaşında aşırı saç seyrelmesi demek 20 li yaşlarda tamamen kel kalıcaksın demektir malesef, benim saçlarımda 17 li yaşlarda dökülmeye başladı şuan yaşımda 27 sadece tepe bölgemde 2 dönek bölge oldugu için seyrekli göze batıyor tabi saç uzadığı zaman dalgalı da oldugu için  her yeri nokta açıklık olmayacak kadar kapatıyor, sana tavsiyem tepen açık ve önlerin hiç yoktan gürse saçlarını uzatabildiğin kadar uzat sonra toplayıp bağla başkada çözüm yok malesef

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2023, 13:28:44 »
Arkadaşın birisi Ali koçun oglu olsak saç sorunu yaşamayız demiş ona biraz güldüm :D Ali Koçun saçlarına bakarsan onunda saçları seyrek tepe bölgesi açık tabi ne kullanıyor bilemeyiz ben Ford Otosan okulu açılışında ve Fenerbahçe kongresinde tanışma fırsatı bulmuştum ve kendime dedim ki Ali Koçun bile saçları seyrekse ve kurtaramamışsa ben ne yapabilirim ki :D çok takmayın diyecem ama 17 yaşında aşırı saç seyrelmesi demek 20 li yaşlarda tamamen kel kalıcaksın demektir malesef, benim saçlarımda 17 li yaşlarda dökülmeye başladı şuan yaşımda 27 sadece tepe bölgemde 2 dönek bölge oldugu için seyrekli göze batıyor tabi saç uzadığı zaman dalgalı da oldugu için  her yeri nokta açıklık olmayacak kadar kapatıyor, sana tavsiyem tepen açık ve önlerin hiç yoktan gürse saçlarını uzatabildiğin kadar uzat sonra toplayıp bağla başkada çözüm yok malesef
belki çok zengin birinin oğlu olsa yine kel kalırdı ama sabancı koç gibi holdinglerin dünyanın her yerinde bağlantısı var uzaya gidliyor ama saç dökülmesine tedavi yok yersen :D mutlaka bir şeyler bulunmuştur yani demek istediğim çok zengin ve köklü ilişkileri olan adam bi yolunu bulur oğlunu kel bırakmaz (ali koç belki saçını önemsememiştir umruna gelmemiştir belkide o dönemde tedavi imkanı daha zordu )

KaanCarry

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Mart 2023, 14:58:43 »
belki çok zengin birinin oğlu olsa yine kel kalırdı ama sabancı koç gibi holdinglerin dünyanın her yerinde bağlantısı var uzaya gidliyor ama saç dökülmesine tedavi yok yersen :D mutlaka bir şeyler bulunmuştur yani demek istediğim çok zengin ve köklü ilişkileri olan adam bi yolunu bulur oğlunu kel bırakmaz (ali koç belki saçını önemsememiştir umruna gelmemiştir belkide o dönemde tedavi imkanı daha zordu )
zaten bunun kesin bir çözümü kesinlikle var ama böyle büyük bir pazarı neden yok etsinler :D adam şampuan satıyor ilaç satıyor prp mezo satıyor saç ekiyor sonra bir daha ekiyor şimdi gelip biz bir ilaç bulduk kelliğe son deseler saç ekim firmaları batar büyük bir pazar yok olur o yüzden hiç bir zaman bu işe kesin bir çözüm gelmez he çook zengin olup saça takıntın varsa tabikide çözümünü kesin bulursun

htayfun35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Mart 2023, 15:00:49 »
Dostum , kardeşim yaşındasın öncelikle sakin ol anlıyorum kötü bende yaşadım ama hayatının sonu değil böyle şeyler, finasterid falan kulllanma bu yaşta, bu bir problem evet fakat çözümü var mı VAR!. Şuan derslerine planlarına odaklan güzel bir üniversite hedefi koy kendine üniversite arasında saç ekimini yapar kurtulursun. Bu dünyada para ile çözülebilen hiç bir sorunu öldüm bittim intihar edeceğim diye hayıflanıp kafana takma. Ben önce babamı 2 ay sonra amcamı kaybettim, 1 yılda şakaklarım açıldı stresten. Sevdiklerin yanındaysa ellerini öpebiliyorsan şükret. Önünde uzun güzel bir hayat var inşallah güzel bir bölüme yerleş git en güzel ekim merkezinde ektir canım kardeşim. Haydi kal sağlıcakla.
  • Ekim Tarihi: 16.01.2023
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİRTRASPLANT
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia,Solgar vm2000,Solgar Biotin , Solgar D3K2, ALA, Vichy dercos ds Şamp, Vichy Dercos Aminexil serum
asuman hair Saç ekim merkezi
konum:https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30201.0

XkralTr89

• Full Member
« Yanıtla #10 : 21 Mart 2023, 15:14:37 »
Dostum , kardeşim yaşındasın öncelikle sakin ol anlıyorum kötü bende yaşadım ama hayatının sonu değil böyle şeyler, finasterid falan kulllanma bu yaşta, bu bir problem evet fakat çözümü var mı VAR!. Şuan derslerine planlarına odaklan güzel bir üniversite hedefi koy kendine üniversite arasında saç ekimini yapar kurtulursun. Bu dünyada para ile çözülebilen hiç bir sorunu öldüm bittim intihar edeceğim diye hayıflanıp kafana takma. Ben önce babamı 2 ay sonra amcamı kaybettim, 1 yılda şakaklarım açıldı stresten. Sevdiklerin yanındaysa ellerini öpebiliyorsan şükret. Önünde uzun güzel bir hayat var inşallah güzel bir bölüme yerleş git en güzel ekim merkezinde ektir canım kardeşim. Haydi kal sağlıcakla.
başın sağolsun dostum

Facebook Twitter Instagram