Gönderen Konu: İlişki  (Okunma sayısı 495 defa)

Ankaralı

• Sr. Member
İlişki
« : 18 Mayıs 2022, 15:06:58 »
Abiler cinsel ilişkidir  veya masturbasyon dur vs vs yapıldığı zaman kafanızda yanma alevlenme gibi şeyler oluyormu. Bunun sebebi bundan yıllar öncede bende alevlenme yanma oluyordu onun için merak edip sorayım dedim. Saçın dökülmesinin  veya kel ligin bununla alakası varmı ki acaba? 

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: İlişki
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2022, 16:09:41 »
Saç ekiminden sonra dediğin olabiliyor evet ama diğer türlü aşırı orgazm anında olabilir sadece.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2022, 18:32:53 »
Saç ekiminden sonra dediğin olabiliyor evet ama diğer türlü aşırı orgazm anında olabilir sadece.
Abi sizde oluyor mu mast yada cinsel ilişkide. Bende oluyor özellikle tepede birde sigara içersem ozaman  oluyor hep böyleydi yani. Stres zaten saymıyorum

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2022, 20:10:56 »
Abiler cinsel ilişkidir  veya masturbasyon dur vs vs yapıldığı zaman kafanızda yanma alevlenme gibi şeyler oluyormu. Bunun sebebi bundan yıllar öncede bende alevlenme yanma oluyordu onun için merak edip sorayım dedim. Saçın dökülmesinin  veya kel ligin bununla alakası varmı ki acaba?
Bende saçımın şiddetli dökülme zamanlarında oluyordu kulagimdan yanma başlayıp başımın her yerini sarardı sanki içinde alev vqr gibi yanardı
  • Yaşınız 25

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2022, 23:58:50 »
Bende saçımın şiddetli dökülme zamanlarında oluyordu kulagimdan yanma başlayıp başımın her yerini sarardı sanki içinde alev vqr gibi yanardı
Abi Forumda ki  bu konuyla ilgili  bazı şeylere göz gezdirdimde. Kimi egzama dermatit koş kökü sorunu vs vs yazmış yaşamış K yazmıştır muhtemelen. Kimide aga bu onun başlangıcı demiş.
Normalde güneş  altında beklerkende yanıyor ama bu farklı  veya sıcak havalarda.
 :-\

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2022, 00:00:24 »
Abi Forumda ki  bu konuyla ilgili  bazı şeylere göz gezdirdimde. Kimi egzama dermatit koş kökü sorunu vs vs yazmış yaşamış K yazmıştır muhtemelen. Kimide aga bu onun başlangıcı demiş.
Normalde güneş  altında beklerkende yanıyor ama bu farklı  veya sıcak havalarda.
 :-\
Yok abi bende ne dermatit ne egzema hiç birşey yok kış ayında -15 de kafamın ici yanıyordu o yanmalarin olduğu zamanlarda avuç avuç saçım dökülüyor du
  • Yaşınız 25

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2022, 10:49:35 »

Sendeki yanma abazanliginla baglantili olabilir cok abazansan olur.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2022, 14:21:08 »

Abi mesele abazanlıkmı bilmiyorum. Hani bundan dolayı alevlenme  yanma vs olabilir denildi ya.. Bende diyorum ki.. Bu saçı döker mi..
Çünkü bende yanma alevlenme hep vardı.. Ne olduysa bu hale geldi

Facebook Twitter Instagram