Gönderen Konu: Saç incelmesi  (Okunma sayısı 738 defa)

tomriddle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç incelmesi
« : 23 Mayıs 2022, 15:46:33 »
Herkese merhaba 9 aydır finasteride kullanıyorum. Saçlarımı geçen hafta sıfıra vurdum. Fotoğrafta işaretlediğim kısımda incelme olduğunu farkettim. Kafamın diğer  kısmında öyle birşey farketmedim. Geçen sene finasteride ‘e başlamadan orada öyle bir seyrelik yoktu, dutasteride ‘ e geçmeli miyim sizce ? Yardımcı olursanız sevinirim. 

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç incelmesi
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2022, 16:04:22 »
saçkırana benziyor gibi. cildiyeye gitseniz iyi olur

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2022, 16:09:14 »
Oradaki çizik nasıl oldu

tomriddle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2022, 16:11:42 »
Oradaki çizik nasıl oldu
Orası küçükken yarıldı

tomriddle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2022, 16:13:17 »
saçkırana benziyor gibi. cildiyeye gitseniz iyi olur
Çiziği mi diyorsun ? Orası küçükken oldu ben onun sağ tarafındaki aşağıya göre olan seyrekliğinden bahsediyorum.

Atletic Birkelağa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2022, 23:20:25 »
Kardeşim be  de 8.5 aydır finasteride kullanıyorum kullanmadan önce azıcık seyrelme vardı incelme hiç yoktu kullanmaya başladıktan sonra seyrelmeler ve incelmeler oldu ben de senin gibi duta başlasam mı diye düşünüyorum fakat finasteride bi 3.5 ay daha vermek istiyorum tam 1 yıl olsun da hala dökülmeler incelmeler devam ederse gözümü karartıp dutasteridr başlayacağım Allah şifanı versin.

tomriddle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2022, 23:35:14 »
Kardeşim be  de 8.5 aydır finasteride kullanıyorum kullanmadan önce azıcık seyrelme vardı incelme hiç yoktu kullanmaya başladıktan sonra seyrelmeler ve incelmeler oldu ben de senin gibi duta başlasam mı diye düşünüyorum fakat finasteride bi 3.5 ay daha vermek istiyorum tam 1 yıl olsun da hala dökülmeler incelmeler devam ederse gözümü karartıp dutasteridr başlayacağım Allah şifanı versin.
Amin inşallah hepimize. Bende dutu araştırdım yabancı forumlarda falan da dutasteride ‘ e başlayıpta daha da kötüleşenler gördüm . Biraz da şanslı olmak gerekiyor bu tedavi konusunda galiba .d

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2022, 00:42:03 »
 finasterid saçlı deride yüzde 38 dutastaride 55 baskılar .kişi saçı dokulmeye baslayınca ilaca basvurur ama ilaçlarda yuzde 100 baskılamıyor.ilaç kullanmasa daha kotu olurdu.fda onaylı finasterid varken dutastaride ağır olur.saçın bir tarafı daha zayıf olabilir saç asimetriktir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2022, 01:06:34 »
dut saçı daha kötü yapmaz.bu ilaca başlayan arkadaşlar duygusal yönden zayıf olabilirler

sen bu ilacı ne kadar kafan rahat,umursamaz şekilde içersen yan etki bir o kadar düşük veya hiç olmaz.

duygusal gücünüz yoksa,kafanızda hep tilkiler dolaşacaksa bu tarz ilaçlara bulaşmayın bile
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Facebook Twitter Instagram