Gönderen Konu: Dutasterid ilk kullanımda yan etki  (Okunma sayısı 1651 defa)

Coni B?ravo

• Yeni üye
  • *
Dutasterid ilk kullanımda yan etki
« : 25 Mayıs 2022, 11:38:18 »
Yaş 22, minoxidil kullanımı yanına pazartesi günü avodart ekledim. Yan etkilere karşı haftada en fazla 2 kapsül atarım diye düşünerek İLK KAPSÜLÜ yuttum veeeee taaaaaaak💢. Birkaç saat sonra peniste hissizlik oluşturdu. Bomba gibi beni keşişe çevirdi. Zorla hissiz erekte oluyorum, yatalak hastayı kollarına girip yürütmek gibi düşünebiliriz. Her gün alanlar nasıl zarar görmüyor, çok enteresan. Bu sorunu yaşayan varsa geçici/kalıcı veya başlangıç için normal/anormal olduğunu yazarsa sevinirim.

Lauri

• Hero Member
Ynt: Dutasterid ilk kullanımda yan etki
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2022, 11:44:19 »
Hacım öyle birkaç saat içinde bu kadar net yanetki görebileceğini sanmıyorum. Psikolojiktir.

Coni B?ravo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2022, 12:02:06 »
Psikolojik olması zayıf ihtimal. Bariz bir uyuşukluk var alt bölgede.

haydibreewolf

• Full Member
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2022, 23:16:02 »
Yok artık lebron jeyms, psikolojik brom rahat ol

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2022, 23:25:26 »
Kardeşim etki mekanizması tam olarak ereksiyona odaklı en gelişmiş farmakolojik ürünler olan Sildenafil ve tadalafilin bile penise etkisini iletmesi 1-2 saat sürüyor. Sen etki etmesi için düzenli alınıp birikmesi gereken ilacın yan etkisini 1-2 saatte yaşamışsın tebrik ediyorum bu psikolojiyle kesinlikle uzak dur bence kalıcı yan etki bile yapabilir sende.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2022, 13:43:52 »
Şöyle konuları görünce nette yorumları çok da kâle almamayı öğreniyorum

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2022, 19:19:49 »
Şöyle konuları görünce nette yorumları çok da kâle almamayı öğreniyorum
Kaç yaşındasınız?
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

Coni B?ravo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2022, 15:34:02 »
Hissizlik yerini meni sıvılaşmasına bıraktı. Bu kesinlikle psikolojik değildi, dutasteridin ilk kullanım etkisiyle hormonları alışık olmadığı kadar oynatmasının etkisi olduğunu düşünüyorum.  2. haptan sonra bu hissizlik yok oldu (1. haptan sonra Perşembe günü içtim).
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2022, 15:51:12 Gönderen: Coni B?ravo »

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Mayıs 2022, 15:38:11 »
'İLK KAPSÜLÜ yuttum veeeee taaaaaaak. Birkaç saat sonra peniste hissizlik oluşturdu. Bomba gibi beni keşişe çevirdi.'

Şu mesajdan sonra devamını okumamam gerekirdi

Coni B?ravo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 29 Mayıs 2022, 15:50:30 »
Konu hakkında alakalı bir fikrin yoksa cevap girme. Dikkate almaman kimsenin umrunda değil.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Mayıs 2022, 16:27:33 »
Dostum sırf bunu yazmak için yeni hesap açmışsın şaşırtıcı bi durum, üslubun da bayağı enteresan.
Sen bunu sürekli kullanıp yan etki görmeyenleri anlasan neee,anlamasan neee?
Madem sordun ben gene de yardımcı olmaya çalışayım,burda bu ilacı kısa-orta-uzun vadeli kullanan çok kişi var ve hiçbiri 'Taaaaakkkk 💢' diye gitmedi,gitse kullanmaz zaten,ama etkileri kişisine göre çok değişken bu ilaçların.
Bence sen de burda milletle polemiğe gireceğine bir üroloğa git,belki senin küçük coni bravo kalıcı şekilde 'Taaaaakkkk 💢' diye ebedi aleme göç etmiştir,ya da ne bileyim belki de 'Şakkadanaaakk 💢' diye.

• Yaşınız 31

Coni B?ravo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2022, 16:47:16 »
Polemiğe giren kim? Yan hesabınla mı girdin yoksa :D. Burada polemik yaratan ben gibi durmuyorumda.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 29 Mayıs 2022, 17:08:57 »
Polemiğe giren kim? Yan hesabınla mı girdin yoksa :D. Burada polemik yaratan ben gibi durmuyorumda.
Yan hesabımla girdim evet 😃 Nasıl çözdün yaa,nasıl böyle bi zekaya sahip olabildin beynini nasıl geliştirdin böylesine?  sırlarını bizimle paylaş mutlaka.
Sen farkında değilsin sanırım insanlar demek istiyor ki hakkında çok fazla korku senaryoları yazılan bu ilaçların etkisini bu üslupta abarta abarta yazıp insanlarla alay eder gibi yada içine kurt düşürmeye çalışır gibi anlatmak doğru değil,pek samimi de değil.
Ki burda kimse doktor da değil senin kan,hormon testini online olarak yapacak bi teknoloji yok daha
Sıkıntın seni bağlar ama 'hergün kullanıp yan etki görmeyenleri anlamıyorum' dediğinde sınırı aşmış olursun,sana ne hergün kullananalardan? Hani bilmediğim için soruyorum,sana bişey anlatma ispatlama çabasına giren mi oldu ?
Üslubundan  bağımsız soruna cevap verecek olursam ben 2 aydır hergün kullanıyorum bir problemim henüz yok,ama ilacı kullanıp iktidarsız oldum diyende çok,belki de sen de bunlardan biri olmuşsundur bi doktora gitmeni öneririm,geçmiş olsun
  • Yaşınız 31

Coni B?ravo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 29 Mayıs 2022, 17:32:44 »
Yan hesabımla girdim evet 😃 Nasıl çözdün yaa,nasıl böyle bi zekaya sahip olabildin beynini nasıl geliştirdin böylesine?  sırlarını bizimle paylaş mutlaka.
Sen farkında değilsin sanırım insanlar demek istiyor ki hakkında çok fazla korku senaryoları yazılan bu ilaçların etkisini bu üslupta abarta abarta yazıp insanlarla alay eder gibi yada içine kurt düşürmeye çalışır gibi anlatmak doğru değil,pek samimi de değil.
Ki burda kimse doktor da değil senin kan,hormon testini online olarak yapacak bi teknoloji yok daha
Sıkıntın seni bağlar ama 'hergün kullanıp yan etki görmeyenleri anlamıyorum' dediğinde sınırı aşmış olursun,sana ne hergün kullananalardan? Hani bilmediğim için soruyorum,sana bişey anlatma ispatlama çabasına giren mi oldu ?
Üslubundan  bağımsız soruna cevap verecek olursam ben 2 aydır hergün kullanıyorum bir problemim henüz yok,ama ilacı kullanıp iktidarsız oldum diyende çok,belki de sen de bunlardan biri olmuşsundur bi doktora gitmeni öneririm,geçmiş olsun

Benim üslubumu beğenmeyebilirsin ama hareket veya aşağılama yok. Senin girdinde çok bariz bir aşağılama var. Dutasteridle ilgili internette yüzlerce olumlu/olumsuz görüş varken benimkine takılmanı anlamsız buldum. Bu ilacı ben de kullanıyorum.

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2022, 20:29:57 »
Finasteride kullanmaya başladım,bence kesinlikle herşey psikolojiden geçiyor.Henüz herşey için tabi ki erken 10 gün oldu ama,ne libidomda düşüş var ne de menide vesaire sıvılaşma var.Hala yaban domuzu gibiyim,umarım ilerleyen süreçte bişey çıkmaz.Dutasteride bile geçmeyi düşünmüyor değilim bakalım
  • Medikal Tedavi Ru58841 Setipiprant Dut&Fin ve bazı vitamin takviyeleri

Facebook Twitter Instagram