Gönderen Konu: Otobüse binince gelen zavallılık hissi size de oluyor mu?  (Okunma sayısı 725 defa)

DavyJones

• Hero Member
Sırf bu hissi yaşamamak için elim az bir şey para gördüğünden beri taksi 50 60 tutacaksa taksiye biniyorum bazı zamanlar
Misal spordan çıktım otobüse yarım saat var mekana otursam bi kahve olmuş 30₺ e taksi 40₺ tutuyo şimdi cimrilik yapsam aslında daha çok para gitçek
30 bin tl borcum var taksi 10da birini oluşturuyordur

muroreis

• Hero Member
Ynt: Otobüse binince gelen zavallılık hissi size de oluyor mu?
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2022, 00:18:31 »
Sırf bu hissi yaşamamak için elim az bir şey para gördüğünden beri taksi 50 60 tutacaksa taksiye biniyorum bazı zamanlar
Misal spordan çıktım otobüse yarım saat var mekana otursam bi kahve olmuş 30₺ e taksi 40₺ tutuyo şimdi cimrilik yapsam aslında daha çok para gitçek
30 bin tl borcum var taksi 10da birini oluşturuyordur
Her insan eşittir , her insan otobüse binebilir taksiye de binebilir ama sen insan olmadığın için otobüse binince kendini zavallı hissediyorsun
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2022, 00:32:40 »
Her insan eşittir , her insan otobüse binebilir taksiye de binebilir ama sen insan olmadığın için otobüse binince kendini zavallı hissediyorsun
abd'de otobüslere sadece homelessler ve deliler biniyormuş

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2022, 00:42:19 »
Ya davy :D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2022, 17:28:21 »
abd'de otobüslere sadece homelessler ve deliler biniyormuş

Hala Senin manyak olduğunu anlamadıkları ve otobüse binmene izin verdikleri için haline şükür getirmen gerekiyor… yakında seni otobüsede almayacaklar

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2022, 18:43:04 »
Davy hep aynı şekil konular :D

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2022, 19:53:32 »
 davy paronoyakmısın onların hayatında acı olmazsa olmazmış.yok hep ben zavallı ben kaka diyorsun yada mozaistmisin.bu kadar suçluluuk duygun neden.kendine gercek dısı kızıyorsan paronoyaklık vardır bence.bugunler sıcaklar kafana iyice vurdu yakındır siteden kırmızı kart gormen
 ayrıca toplum olarakta delirdik bakıom biri intahara kalkısıo biri kendini kesio oteki kendi kendine konusuyor biri ustu çıplak gezio biri tuhad hareketler yapıo normal insan kalmadı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2022, 01:58:32 »
Adam doğruları yazmış ben hiç binmedim otobüse ama binsem aynen dediği gibi hissederim .Dünya düzeni böyle malesef maddi açıdan zavallı değilse kimse otobüse binmez ama burda dillendirince tuhaf geliyor nedense.

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2022, 08:29:18 »
Adam doğruları yazmış ben hiç binmedim otobüse ama binsem aynen dediği gibi hissederim .Dünya düzeni böyle malesef maddi açıdan zavallı değilse kimse otobüse binmez ama burda dillendirince tuhaf geliyor nedense.
Aileden mi zenginsin hocam

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2022, 10:52:45 »
Davy2
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2022, 15:13:49 »
Bir aralar 97 m mecidiyekoy otobusune binerdim her sabah tiklim tiklim olurdu yani ayda bir hasta olurdum milletle ic ice giderken virus grip hepsi yakin temasta olurdu.hatta otobus okadar dolardiki sofor acmazdi kapilari millet zombi fimlerindeki dis camlara yapisir kaptan ac kapiyi diye bagirir hatta birisi on cama asilmisti kaptan acmazsan tem e kadar inmem diye .o  eziklik hissi demeyimde degersizlik hissi surudeki koyun hissi ulan hayat bumu hissi olurdu .velasil kelam ben o virusleri yiye ye yurt disinda yasamaya basladiktan sonra bir kere hasta olmadim.burdaki virusler vucuda gelince vucut bu ne lan buda virusmu muamelesi yapti ve bagisiklik kazandi kanimca korona bile gecirdim sempom gostermedim.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Haziran 2022, 15:46:38 »
600 küsü mesajın var foruma 1 mesaj yararın yok üstüne sadece insanları boş işlerle oyaladığın konular açıyorsun sana harcanan enerjinin ekim konularına harcanması gerek

Aklın başına gelsin diye 15 gün seni engelliyorum bir dahaki saçma konunda kople göndericem yeter sana ayırdığımız süre.
Global Moderator

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 20 Haziran 2022, 16:10:28 »
600 küsü mesajın var foruma 1 mesaj yararın yok üstüne sadece insanları boş işlerle oyaladığın konular açıyorsun sana harcanan enerjinin ekim konularına harcanması gerek

Aklın başına gelsin diye 15 gün seni engelliyorum bir dahaki saçma konunda kople göndericem yeter sana ayırdığımız süre.

Hintell reis faturayı kesti  |-onayisareti-|
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Haziran 2022, 16:11:59 »
 davy kırmızı kart gordu.2 maç ceza aldı.bir daha kart gorurse suresiz kadro dısı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2022, 09:22:36 »

İtiraz mercii de yok buna hakketti hahahahaha

Facebook Twitter Instagram